Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler.
(08/09/2015, Saat: 14:49)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun ve after shave konusunda eşlerinizinde fikirlerini alın ve tercihlerine önem gösterin sorun çözülecektir.

Haklısınız. Denim Original'in tütün kolonyasından hallice olması sıkıntı yaratıyor.
"Halama çocukluğumun bayram ziyaretleri" diyor Confused
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
Kıl tüyle kafayı yemişsin diyorlar. Wink

İşyerinde biriyle ayaküstü muhabbet ederken yine mi tıraş diye laf atmayan yok neredeyse Wink)
Geçenlerde arkadaş ile geçen muhabbet:

+ la yine mi tıraş sitelerinde dolaşıyorsun la..?
- Aga kendi bakımımıza önemde mi vermeyelim, insan içindeyiz sonuçta.
...
- Yahu şu dolar arttı, vallahi hiç bir şey alamıyoruz.
+ Aynen öyle be, yurt dışında eğitim planlarım bile suya düştü.
- Sorma ya, şu tıraş aletlerinin, sabunun fiyatına bak.
+ hay senin sabununa da tıraş aletine de ...

Big Grin  Big Grin  Big Grin
Sadece buradakilerle konuşuyorum. Geltir dışında bu muhabbet tutmadı benim çevremde "Mis gibi maküç var" cevabı geldi hep finalde karşıdan.
Kimseye bahsetmemek en temizi benim için...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben artık jilet olayına girmiyorum. Sadece fırça al diyorum. 3-5 bıçaklılar da iş görür diyorum. Sen fırça al en azından onu kullan ki yüzün temizlensin, sakalın yumuşayarak kolay kesilsin diyorum. Yani zehri yavaş yavaş veriyorum. Sonra bana geliyorlar zaten. Mevcut durumda kartuşluların fiyatlarının çok artması nedeniyle geçenlerde biri daha döndü işyerinden.

Yuma + 10'lu astra 5 lira= 20 tıraş.
(03/12/2018, Saat: 12:11)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben artık jilet olayına girmiyorum. Sadece fırça al diyorum. 3-5 bıçaklılar da iş görür diyorum. Sen fırça al en azından onu kullan ki yüzün temizlensin, sakalın yumuşayarak kolay kesilsin diyorum. Yani zehri yavaş yavaş veriyorum. Sonra bana geliyorlar zaten. Mevcut durumda kartuşluların fiyatlarının çok artması nedeniyle geçenlerde biri daha döndü işyerinden.

Yuma + 10'lu astra 5 lira= 20 tıraş.
Sen maküç kullanmıyor musun diyene ustura ile tıraş oluyorum diyorum. Ona önermediğim halde kesersin kendini at onu diyor Smile

Plastik kartuşlu kullan at bıçakları o kadar kötüledim ki arkadaşlarıma, 'her tıraşta yeni bir jilet kullanıyorum' cümlelerimden sonra daha önce bir kartuşluyu 3-4 ay kullanıyordum diyen arkadaşım şimdi bir kaç defa kullandıktan sonra atıyorum demeye başladı. Yakında klasik makineye geçer diye düşünüyorum.
Eşimden ağır eleştiri yiyorum, kargoları iş adresinden alıyorum, eve gizlice sokuyorum. ?
Zamanında koca Optimum sutunlu matkapı, 1 hafta icinde 3 parca olarak, arabadan gizli gizli tasıyıp eve getirdiysem,
Hanım bir zaman sonra bu alet nerden cıktı deyince o zaten vardı kapı arkasında kosedeydi bi tanem yerini degisitirdim dediysem, yemedi biliyorum ama bir sekil kabul ettirebildiysem, 2 makine 2 sabun icin hic stres olmayın agalar. Ahanda aldım bunlar yeni sabunlar kokla bakayım begenecenmi deyin rahatca. Smile
25j9zyp.jpg
Benim eşim akşam qshave tıraş aletini eve girdiğimde elimde gördü 'Aaa Futur klonun gelmiş. Acaba direkt futurla arasında çok fark var mı dedi' Şimdi ne var aklında diye devam etti. Hobi oldu resmen bende bu durum ve şükür sorun çıkartmıyor şimdilik.. Smile
Arada yine de çok dikkat etmemek için sessiz sakin eve giriş yapan ürünler oluyor.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 334,338 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 337,117 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,330 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 934 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,531 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,265 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,114 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,293 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,543 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,485 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: