En son ne kırdınız
En son ne aldınız, bitirdiniz derken bu başlığın eksik oduğunu fark ettim.

Bu sabahi coloniali rhubarb emülsiyon şisesi elimden düşüp kırıldı yarısı kadar aktı sabah acil işim olduüuman buzdolabı poşedine koyup bıraktım akşam ambalaj değişecek.

j9PIqQK.jpg
2 hafta önce EJ seramik kase. 10 cmden lavaboya düşüp kırıldı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Emre'ler, adaşlarım, tebrik ediyorum Smile
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Ali Bıyıklı şapı lavoboya düşürdüm, bir kenarı kırıldı, kesik kısmı ile tıraş bile olunur. Big Grin
(02/07/2015, Saat: 11:08)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ali Bıyıklı şapı lavoboya düşürdüm, bir kenarı kırıldı, kesik kısmı ile tıraş bile olunur. Big Grin

ben de sürekli olarak düşürüyorum şapı. suyla ıslatıp ince bir zımpara ile düzeltiyorum keskin kenarları. tırnak törpüsü de oluyor. eskiden kırılınca atardım ucuz diye, yeni aldığım zazaları atmaya kıyamayınca bu yöntemi keşfettim.
(02/07/2015, Saat: 10:51)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emre'ler, adaşlarım, tebrik ediyorum Smile

Niye LovelyPaul hep plastik kase kullanıyor diyordum buymuş sebebi öğrenmiş olduk.

(02/07/2015, Saat: 11:29)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de sürekli olarak düşürüyorum şapı. suyla ıslatıp ince bir zımpara ile düzeltiyorum keskin kenarları. tırnak törpüsü de oluyor. eskiden kırılınca atardım ucuz diye, yeni aldığım zazaları atmaya kıyamayınca bu yöntemi keşfettim.
Süper yöntem ben de deneyeceğim
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(02/07/2015, Saat: 10:51)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emre'ler, adaşlarım, tebrik ediyorum Smile

Niye LovelyPaul hep plastik kase kullanıyor diyordum buymuş sebebi öğrenmiş olduk.

(02/07/2015, Saat: 11:29)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de sürekli olarak düşürüyorum şapı. suyla ıslatıp ince bir zımpara ile düzeltiyorum keskin kenarları. tırnak törpüsü de oluyor. eskiden kırılınca atardım ucuz diye, yeni aldığım zazaları atmaya kıyamayınca bu yöntemi keşfettim.
Başkan nasıl zaza lar iha ' dan, Ali bıyıklı dan farkı var mı?
(02/07/2015, Saat: 15:48)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başkan nasıl zaza lar iha ' dan,  Ali bıyıklı dan farkı var mı?

yaptığı iş açısından tabiki fark yok.
ama zazalar kalıp mermer gibi, kaliteli olduğu belli. yerli üretimler daha kolay parçalanıp dökülüyorlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: