Sap antrenmanları
Gerçekten çok güzeller, tebrik ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Üstadım elinize sağlık,
mercek etkisi farklı bir hava katmış, fıçı kasa mekanizmaları var, onlar gibi görünüyor.
Balans ve dişliler çok güzel görünüyor.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(15/08/2015, Saat: 21:26)hakan1970 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten çok güzeller, tebrik ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler, sağolun.18enaf.jpg18enaf.jpg
www.instagram.com/karia_brushworks/
(15/08/2015, Saat: 21:27)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım elinize sağlık,
mercek etkisi farklı bir hava katmış, fıçı kasa mekanizmaları var, onlar gibi görünüyor.
Balans ve dişliler çok güzel görünüyor.

Çok teşekkkürler sağol, aynen dediğin gibi Üstadım.Çocukluğumun mekanik otomatik Orientleri buna en iyi örnek (Örgü çelik kordonlu oval kasa)
(15/08/2015, Saat: 20:02)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fırça bir kardeşime hediye.Transparan sapın mercek etkisiyle oluşan bu bozunum hoşuma kesinlikle gitmiyor.Darbeli beyzbol topundan bi farki yok.

Kisisel algım yorumum, mekaniğin sapta yatay durmasıdır.

Zevkler, renkler üstadım Smile. Bence bu şekilde kendine has bir karaktere sahip olmuş.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(15/08/2015, Saat: 21:42)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zevkler, renkler üstadım Smile. Bence bu şekilde kendine has bir karaktere sahip olmuş.

Smile
Bütün eserlerinizi hayranlıkla takip ediyorum li_jun abi. Hepsi görsel şenlik oluşturuyor resmen. Benim de ifade edemedigim gibi ifade edecek söz yok Smile. Elinize sağlık.
(15/08/2015, Saat: 23:02)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bütün eserlerinizi hayranlıkla takip ediyorum li_jun abi. Hepsi görsel şenlik oluşturuyor resmen. Benim de ifade edemedigim gibi ifade edecek söz yok Smile. Elinize sağlık.

Geleneksel ıslak tıraş dünyasında farklılık yapan, özgün ve "GENELDE" denenmemiş tasarımlara imza atmak bu çevrenin ilgisini hızla çekmeye devam etmek ve herşeyden önemlisi "NEREDEN" veya "KİMDEN" sorularına beklenilen alışılageldik yanıtlar yerine güzel yurdumdan söz etmek keyiflerin en güzeli.

Bu keyifli hobide hedef ise "YETENEKLERİMİZİN EL VERDİĞİ ÖLÇÜDE" hep daha ileri!!

Bu meyanda beğenilerine layık olan her fırça için ayrı ayrı teşekkürler btoprak kardeşim.Hepsini iyi günlerde kullan.
Neslinin ilk ve son örneği!!! "EŞSİZ" bu güzellik, sevgili kardeşim CRIONICS için...

1sgwi9.jpg

xpzf4h.jpg

eugeop.jpg

15fofno.jpg

wvpo5w.jpg

xonkzt.jpg
Abi teşekkür ederim
Eline koluna sağlık
Benim için de en özel fırçam olacak bu.
Renklerin anlamına ilave fırçayı çok beğendiğimi söylemek istiyorum.
Tekrar Sağol Varol !!!
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: