Sap antrenmanları
(15/07/2015, Saat: 02:05)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi çıtayı bir yükselttin düşürmüyorsun maşallah, ellerine sağlık nefis olmuş...

Beğenine sevindim kardeşim.Çok sağol.İvmelenmek kaçınılmaz.Bu anlamda ideali kovalamaya devam...
www.instagram.com/karia_brushworks/
Günaydın, çalışmalarınız harika, elinize sağlık. Anlamadığım nokta ebay satıcısı Lijun Shaving ile nasıl bir alakanız var? O satıcı siz misiniz? Smile Öyle ise siz Çin üzerinden nasıl gönderiyorsunuz? Üstelik sizin fırçalar LS'de yok. Huh
(15/07/2015, Saat: 10:55)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın, çalışmalarınız harika, elinize sağlık. Anlamadığım nokta ebay satıcısı Lijun Shaving ile nasıl bir alakanız var? O satıcı siz misiniz? Smile Öyle ise siz Çin üzerinden nasıl gönderiyorsunuz? Üstelik sizin fırçalar LS'de yok. Huh

Günaydinlar.Beğeniniz için teşekkür ederim.LS ile organik hiçbir bağım yok.Bilginize...
EARTH'S CORE

soa8wl.jpg

m9u7tw.jpg

2504402.jpg

2zp49xi.jpg

2iu98bc.jpg
Üstadım ölçüleri, renkleri, knotu...herşeyi ile fırça budur. Elinize sağlık
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Ellerinize sağlık her zaman ki gibi yine harika.
(15/07/2015, Saat: 19:34)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım ölçüleri, renkleri, knotu...herşeyi ile fırça budur. Elinize sağlık

Her bir beğenin için ayrı ayrı teşekkürler Üstadım.Sen çok yaşa. Smile
(15/07/2015, Saat: 19:38)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerinize sağlık her zaman ki gibi yine harika.

Es geçmediğin her bir yorumun için teşekkürler Flame Üstad.Beğenilerin keyfim.Sağol, varol. Smile
Altay abi, istiridyeyi alt tarafa alınca muazzam bir iş çıkmış. Gerçekten de harika gözüküyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(15/07/2015, Saat: 20:24)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altay abi, istiridyeyi alt tarafa alınca muazzam bir iş çıkmış. Gerçekten de harika gözüküyor.

Valla senle aynı fikirdeyim Cihan.Aynen belirttiğin gibi.Eksik olma, sağolasın. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: