Sap antrenmanları
(07/07/2015, Saat: 01:14)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Begeniniz icin tesekkurler Ustad.Estetik algimda bahsettiginiz çizgiye yer verdiğim model var.Fakat sıklıkla kullanmadığım bu tabanda yuvarlama genellikle toprak kap kesitli fircalara uygulanmasi anlamli olur diye dusunuyorum.Büyük Üstad Brad SEARS mesela sıklıkla, sizin onerdiginiz modeli calisir.

(Telefonda yazım çok rahat olmadı PCden devam ediyorum)

Çıraklık dönemimdeki örnek çalışmam.(Kalfalığa devam)

4qbcw.jpg

Lijun üstadın alçak gönüllülük ederek bahsettiği bu eseri benim fırçam ve bu fırçayı 1 senedir kullanıyorum, kısaca anlatmak gerekirse muhteşem bir backbone a ve dehşet bir kıl yapısına sahip (hiç kıl dökme sorunum olmadı) backbonelu bir fırça olmasına rağmen cildi yormuyor canınızı yakmıyor 28mm knot ve sık bir kıl yapısına sahip olmasına rağmen köpüğü yutmuyor, ele mükemmel oturuyor ergonomisi çok çok iyi (sanırım ellerim biraz irice olduğundan bana öyle geliyor olabilir) kendimi bir konuda şanslı sayacak olursam o da bu fırçaya sahip olmam. Gelgelelim bu fırçanın tek bir kusuru var o da şu ki bu fırça yüzünden diğer fırçalarımı resmen ihmal ediyorum.

Shavemac mi? Değil.
Simpson mı? Değil.
Semogue SoC 2 band mi? Değil.
FS mi? Bu hiç değil diyip sarılıyorum çünkü gerçekten çok güzel bir kıl yapısı ve tasarıma sahip.

LiJun üstadı tanıdığım için abartıyorum sanılabilir ama kimse kusura bakmasın eğer ki bir şeyi beğenmediysem karşımda ki kim olursa olsun yüzüne söylerim bilirsiniz.

Bu fırça içinde knotu tedarik eden sevgili @onur98 ve @tipsol üstadlara yayında ve yapımda emeği geçen LiJun üstada ve sap malzemesini tedarik eden metinnitem (sevgiyle yad ediyor yanaklarından mıncırıyorum) üstada ayrıca sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Every farewell is a new beginning.
Diger fircalarinizi ihmal ettiginize inanirim;fircaniz gercektende cok guzel @korhan iyi gunlerde kullanin.Bence en az knot kadar firca sapida onemli. hem gorsel acidan hem kullanim kolayligi olarak..
2d0l6hj.jpg

aeqon5.jpg

smf6tc.jpg
www.instagram.com/karia_brushworks/
TRUSTONE

i71smu.jpg

15ojpky.jpg
DYMONDWOOD

2dtc55s.jpg

11b89e0.jpg

m9vh4y.jpg

2vcdisi.jpg
COCOBOLOWOOD

ei4gts.jpg

160680n.jpg

2lc1d76.jpg
2ivh7hd.jpg

2v81k43.jpg

esjl1y.jpg
2r7ndl4.jpg

2vn47qg.jpg

30vfy53.jpg
Üstat önceki (istiridyeli, jiletli vs) fırçalarınızı görmemiş olsam bunları çok beğenirdim Smile Bunlar ilk yapmaya başladığınız zamanlarda yaptığınız ve beğendiğimiz fırçalardı fakat o son şahserleri gördükten sonra kesmedi Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(09/07/2015, Saat: 23:26)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat önceki (istiridyeli, jiletli vs) fırçalarınızı görmemiş olsam bunları çok beğenirdim Smile Bunlar ilk yapmaya başladığınız zamanlarda yaptığınız ve beğendiğimiz fırçalardı fakat o son şahserleri gördükten sonra kesmedi Smile

"Objeli yeni transparan seri" yaklaşık bir ay sonra, yepyeni bir seriye dönüşerek gelişecek.Umarım... Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: