ZAZA HAN Nebioğlu
Arkadaşlar İstanbul a gittiğimde alışveriş yaptığım ve istenirse heryere kargo yapabileceklerini ifade eden toptancının kartını buldum.İlgilenenler arayabilirler.Selamlar

Nebioğlu Kuaför Malz. Paz. San.

Tahtakale Caddesi Zaza Han No404 34116 Eminönü/İstanbul Tel:0 212 5284671

Mahmutbeymah.İstoç 35 ada no36 Bağcılar/İstanbul Tel:0 212 6591327

Kısıklı mah.Bosna bulvarı no 37 Üsküdar/İstanbul Tel:0 216 4436178

halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
olmaya devlet cihanda iki perde tıraş gibi
Muhittin Bey; burada bileme taşları, kayışlar, macunlar ve çelik usturalar da var mı?
Teşekkürler...
zazahan içinde taş yok maalesef, kayış ta ya nebioğlunda ya denizli pazarında (tam emin değilim) var, lakin almayın o kayışlardan pek uyduruklar, o paraya daha iyileri yaptırılır. yine bu 2 dükkandan birisinde üst katta olanda Smile filarmonica 12 satılıyor. en son 4 tane kalmış diye duyduk, sonra bitti mi bilemiyorum. yine orada dovo da mevcut. iki dükkandan da sahte jilet çıkmadı ve pek kibarlar, tavsiye ederim ben de dostumuz gibi.
selamlar.
merhaba arkadaşlar. bu firmanın bakırköy şubesine gittim bugün. inanılmaz vurdumduymaz bir müşteri hizmeti anlayışları var. bir daha buraya hayatta gitmem. müşteriyi hiç sallamıyorlar. en son kartvizit verin dedim. yok dediler. düşünebiliyomusunuz firmanın kartviziti bile yok. bi numara yazdılar kağıda, dükkandan çıktıktan sonra yırttım attım zaten.
bakırköy' de nerede bayiileri acaba? hiç denk gelmedim yahut bilmiyordum bir şubeleri olduğunu. Blush
üsküdar bayilerinin internet sitesi mevcut
http://www.nebioglukuafor.com
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(11/02/2013, Saat: 20:22)hallucinogen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar. bu firmanın bakırköy şubesine gittim bugün. inanılmaz vurdumduymaz bir müşteri hizmeti anlayışları var. bir daha buraya hayatta gitmem. müşteriyi hiç sallamıyorlar. en son kartvizit verin dedim. yok dediler. düşünebiliyomusunuz firmanın kartviziti bile yok. bi numara yazdılar kağıda, dükkandan çıktıktan sonra yırttım attım zaten.

Ben bahsettiğiniz yere sormuştum Zaza Han'daki Nebioğlu le ilginiz var mı diye, onlar da ilgilerinin olmadığını söylemişlerdi. İsim benzerliği sanırım. Ben de hiç sevmedim orayı.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(11/02/2013, Saat: 20:31)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bakırköy' de nerede bayiileri acaba? hiç denk gelmedim yahut bilmiyordum bir şubeleri olduğunu. Blush

İsimleri aynı ama tamamen tesadüf bu durum, Bakırköy'deki Nebioğlu'nda bana söylenene göre. Gidilmeye değilecek bir yer değil. Özgürlük Meydanı yakınlarında, tren raylarının üzerinden geçen bir tahta köprü var. Taksim dolmuşlarının kalktığı yerin yakınında. Oradaki berberlere sorup rahatça bulabilirsiniz. Ama gitmeyin, vakit kaybı olur.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
teşekkür ederim, ilgisizliklerini okuyunca gitmem zaten Blush başka bir konuda da bahsetmiştim, birşey alırken en çok güleryüze bakarım. merakımı celbetti, bakırköyde hiç denk gelmeyince o sebeble sordum. öyle esnaflara gelemiyorum, iyi ki burada paylaşıyoruz bu tarz tecrübelerimizi.

(12/02/2013, Saat: 00:00)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/02/2013, Saat: 20:31)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bakırköy' de nerede bayiileri acaba? hiç denk gelmedim yahut bilmiyordum bir şubeleri olduğunu. Blush

İsimleri aynı ama tamamen tesadüf bu durum, Bakırköy'deki Nebioğlu'nda bana söylenene göre. Gidilmeye değilecek bir yer değil. Özgürlük Meydanı yakınlarında, tren raylarının üzerinden geçen bir tahta köprü var. Taksim dolmuşlarının kalktığı yerin yakınında. Oradaki berberlere sorup rahatça bulabilirsiniz. Ama gitmeyin, vakit kaybı olur.
Otobüs durağının ordan tahta köprüyü geçince sol tarafta kalan yer mi burası?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zaza Han totan35 22 20,799 01/07/2018, Saat: 20:09
Son Yorum: posicor
  ZAZA ustura ve tras malzeme ureticisi Kubilay 0 6,474 25/12/2012, Saat: 01:35
Son Yorum: Kubilay
  Zaza Han EM-KE ohtararan 33 35,157 05/03/2012, Saat: 19:57
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: