İNCELEME:The Obsessive Soap Perfectionist Shogun
Elinize sağlık teşekkürler benim de merak ettiğim bir sabundu.
Emeğinize sağlık sayenizde geleneksel Tıraş konusunda görece en zayıf kaldığım sabun/krem alanında bilgim epey arttı.
Selamlar...
@ahraz komşum inceleme için teşekkürler . Yıllar içinde koku zevkimin ne olduğunu öğrendim Eger Hacı misk kokusu tabir ettiğimiz katogeride değilse o kokular bana uygun diyorum . Ve sabunda koku öceliğim değişti sabunun performansı ve kokusunu ( çok öncelikli değil ) beraber değerlendiriyorum artık .
@pilotic @kral arthur Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.

@Nani Kuş Abim bence de doğru bir yol.Görece sevmediğimiz ürünü kullanmak eziyet.Koku sevmedin mi sat,belki başka seven bir arkadaş faydalanır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Sabun öyle çok ilgimi çekmese de inceleme o kadar güzel ki Smile Komşum yenge okumasın bunları aman, eziyeti çok olur benden söylemesi, öyle çapkın gülen kız falan hep sıkıntı Big Grin
(23/01/2018, Saat: 23:33)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun öyle çok ilgimi çekmese de inceleme o kadar güzel ki Smile Komşum yenge okumasın bunları aman, eziyeti çok olur benden söylemesi, öyle çapkın gülen kız falan hep sıkıntı Big Grin

Teşekkür ederim.Okumaz,okumaz.Okursa da sorun olmaz zannımca.Mevzuu tıraş ne de olsa

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Mis gibi sabuna, mis gibi inceleme olmuş...
Çıpayı ben atmadım ki, neyse onu söyledim, sohbet kaynamasına rağmen dikkatin 10 numara sevgili Caner kardeşim...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@Ahraz Caner kardeşim,
Emeğine kalemine sağlık, yazını görünce yine bir solukta keyifle ve gülümsemeyle okudum..
Tüm yaşamın gülümsemeyle geçsin kardeşimSmile
Bendede @PisPorsuk Ümit kardeşimizin sabunu teslim anı vardı Sad geç kaldım eklerdim..
Bu arada @dikdik_s dostumuzun verdiği wholly kaw nasıl? Ben tasa basmıştım benim AlperCo el sabunu yaparak yok etmiş deneyemedim Sad

(26/01/2018, Saat: 22:25)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ahraz Caner kardeşim,
Emeğine kalemine sağlık, yazını görünce yine bir solukta keyifle ve gülümsemeyle okudum..
Tüm yaşamın gülümsemeyle geçsin kardeşimSmile
Bendede @PisPorsuk Ümit kardeşimizin sabunu teslim anı vardı Sad geç kaldım eklerdim..
Bu arada @dikdik_s dostumuzun verdiği wholly kaw nasıl? Ben tasa basmıştım benim AlperCo el sabunu yaparak yok etmiş deneyemedim Sad

Abi güzel sözlerin için teşekkür ederim.Wholly kaw kullandım abi.Bence biz de söyleyelim,inanın pişman olmayız.Şimdiye kadar kullandığım en iyi sabun diyebilirim.Bi kaç küçük eleştirim var,onları da incelemeye saklayayım.

(26/01/2018, Saat: 18:27)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mis gibi sabuna, mis gibi inceleme olmuş...
Çıpayı ben atmadım ki, neyse onu söyledim, sohbet kaynamasına rağmen dikkatin 10 numara sevgili Caner kardeşim...

Çok teşekkür ederim Abi,bizden kaçmaz

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Palmolive Classic Tıraş Kremi marv 16 7,158 06/02/2022, Saat: 23:06
Son Yorum: marv
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 6,818 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  İNCELEME : Prosar Traş Kremi habaz 13 7,712 11/08/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: MetsGo
Information İNCELEME:Weleda RasierCreme ahraz 24 14,404 22/06/2019, Saat: 19:02
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: