Solingen Türkiye Mağazamız Açıldı
Arkadaşlar Ankara Oran Panora AVM de Solingen Çelik ürünleri mağazası açıldığına çok sevindim ve tesadüfen ziyaret etttim. Merkur'ün bütün modelleri (futur dahil) jiletler, muehle ve de yeni tasarım ilginç aletler satılıyor. Örneğin çift bıçak alan bir DE var ki ben cesaret edip alamadım. Ama çok güzel kelebek bir alet aldım (x10) çin malı dandik aletlerden cok farklı ve gercek celik. Fiyatı da 180 liraydı. Tıraşı da gayet güzel üstelik tek bıçak da tutabiliyor yani ekonomik bir SE olarak da kullanabilirsiniz

Başarılar diliyorum hayırlı ve bol kazançlar
(30/05/2016, Saat: 19:02)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Ankara Oran Panora AVM de Solingen Çelik ürünleri mağazası açıldığına çok sevindim ve tesadüfen ziyaret etttim. Merkur'ün bütün modelleri (futur dahil) jiletler, muehle ve de yeni tasarım ilginç aletler satılıyor. Örneğin çift bıçak alan bir DE var ki ben cesaret edip alamadım. Ama çok güzel kelebek bir alet aldım (x10) çin malı dandik aletlerden cok farklı ve gercek celik. Fiyatı da 180 liraydı. Tıraşı da gayet güzel üstelik tek bıçak da tutabiliyor yani ekonomik bir SE olarak da kullanabilirsiniz

Başarılar diliyorum hayırlı ve bol kazançlar
merhabalar ;

memnuniyetiniz ve pozitif geribildirimleriniz bizi çok mutlu etti. Umarım uzun vade de ürünlerimizden memnun kalırsınız. Herzaman bekleriz.

saygılarımızla
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

Elinizde şuan bulunan usturaların görsellerini ve fiyatlarını paylaşabilir misiniz?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(07/06/2016, Saat: 13:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinizde şuan bulunan usturaların görsellerini ve fiyatlarını paylaşabilir misiniz?

15hlrmx.jpg

Çelik sap - 695 tl
titanium sap 795 TL
(12/06/2016, Saat: 22:50)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15hlrmx.jpg

Çelik sap - 695 tl
titanium sap 795 TL

2mpmqes.jpg

Zeytin sap 545 TL

ayrıca elm henüz görseli olmayan seliloit sap 545 TL
(12/06/2016, Saat: 22:53)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2mpmqes.jpg

Zeytin sap 545 TL

ayrıca elimde henüz görseli olmayan seliloit sap 545 TL

5kqc61.jpg

plastik beyaz timor
450 TL
(12/06/2016, Saat: 22:56)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5kqc61.jpg

plastik beyaz timor
450 TL

2q1gnpx.jpg

plastik siyah 450 TL
(12/06/2016, Saat: 22:57)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2q1gnpx.jpg

plastik siyah 450 TL

2eztysy.jpg

Amazon sap
545TL den %30 indirimli 381 TL
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

@Solingen_HSK Merkur Futur fiyatı öğrenebilir miyim? Var mı elinizde?
Hiç bilmiyorum ki
(21/05/2018, Saat: 16:35)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Solingen_HSK Merkur Futur fiyatı öğrenebilir miyim? Var mı elinizde?

Geçtiğimiz cumartesi firmanın Ankara Panora Avm de dükkanın (standın) önünden geçtim. Dükkanı (standı) ikiye katlayarak büyütmüş. Gayet hoş olmuş. Usturalar çok güzel gözüküyordu.

Ama yanlış hatırlamıyorsam Futur un fiyatı 420 Liraydı. Ben o fiyatı görünce değil içeri girmek çocukları kaptığım gibi yan taraftaki duvardaki büyük akvaryuma gittim.
(21/05/2018, Saat: 16:35)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Solingen_HSK Merkur Futur fiyatı öğrenebilir miyim? Var mı elinizde?

Bence öğrenemezsiniz. Yani en azından forumdan öğrenemezsiniz. Zira üye 2016 sonundan beri foruma uğramamış. Fiyatları diğer yerel satıcılara göre çok yukarı kaldığından forum ahalisine satış yapamayınca forumu boşverdiler sanıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Kendi soruma kendim yanıt vereyim, 420 TL şu an itibariyle ki Razarus'tan yüksek fiyatlar.
http://www.solingen.com.tr/?product=soli...r-krom-mat
Hiç bilmiyorum ki

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı) Mühle Türkiye 58 19,381 20/08/2019, Saat: 20:47
Son Yorum: ahbap
  Türkiye'de Temin egeaygun 8 6,300 01/11/2014, Saat: 14:25
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: