Solingen Türkiye Mağazamız Açıldı
Çok güzel bir dükkan, çok güzel ürünler var, daha da artacakmis ürün çeşitleri...

Bendeki Weishi ile çok benzer di timor olan, ağırlık farkı çok az varsa bilemedim kantar olduğu için... İlk kez çelik ustura gördüm, baya baya niyeti bozdum da bendeki 3 feather bana küser diye niyeti bozamıyorum.

İşlerinizin daha da açılması dileğiyle
(30/06/2015, Saat: 23:45)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir dükkan, çok güzel ürünler var, daha da artacakmis ürün çeşitleri...

Bendeki Weishi ile çok benzer di timor olan, ağırlık farkı çok az varsa bilemedim kantar olduğu için... İlk kez çelik ustura gördüm, baya baya niyeti bozdum da bendeki 3 feather bana küser diye niyeti bozamıyorum.

İşlerinizin  daha da açılması dileğiyle

Ziyaretiniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. yine bekleriz
HSK Solingen Stahlwaren dış tic. ltd şti.

(29/06/2015, Saat: 23:29)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O değilde Timor alet almak aklımın kıyısından , köşesinden bile geçmezken şu an ara ara şeytan dürtüklemiyor değil beni . Orjinal mi değil mi derken merak edip alacam gibi ya hadi hayırlısı Smile
bence denemenizde fayda var . o dürtüklüyen şeytan değildir. malum ramazan ayında bağlıdır onlar Smile

Bu arada üretcimizle konuştuk. Türkiye'ye bizim dışımızda kesinlikle satışları yok ve bu fiyatta satılmasının kendi çalıştıkları firmalar açısından mümkün olmadıklarını iletti. Tabi Mustafa beyin paylaştığı resim ürünle görsel olarak birebir aynı. burada çok saygı duyulan Musatafa bey ile daha fazla bu konu üzerinde tartışmak istemiyorum. Çünkü resmi olarak Timor un Distiribitörü var artık. fiyatlar konusuna gelinde Timorun firması olan G&F firmasında bu ürünün satışı TL karşılığı bugün ki kurla yaklaşık 192 tl bizim Türkiye maliyetlerini düşünürsek fiyatımız makul düzeyde gözüküyor.( Deri çanta ve bir paket jilet dahil fiyat) yine de biz forum üyeleri için mağazamıza geldiklerinde indirim uyguluyoruz. Eğer Mustafa bey çok daha uyguna birşekilde ulaşabiliyorsa ne güzel. Forum üyelerine ve geleneksel tıraş sevenlere bir fayda sağlıyor. Ancak ana distiribitör olarak benim o fiyatlara satmak mümkün değil.

ayrıca yakın zamanda Merkür ile de anlaşmamızı yapmış olacağız. Tabi HSK Solingen olarak bizim fiyattan önce kalite ve resmiyet ön planda. fiyatlar içinde söylediğim gibi Almanya ya göre en makul düzeyde durmaya çalışacağız. sizin yorumunuza cevaben konuyu da cevaplamış oldum.

saygılarımla

(30/06/2015, Saat: 17:54)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz.

Teşekkürler

(29/06/2015, Saat: 20:59)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Calani de guzel olur, sahsen sabun almamaya and icmis bendenize andimi bozdurur. Big Grin

tavsiyeniz için teşekkürler araştıracağım

saygılarımla

(30/06/2015, Saat: 01:26)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bugün mağazaya uğradım, tırnak makasım vardı ama Alman üretimi bir tane normal makas olsun diye aldım uygun fiyatlı olan bir tane.

Daha önce Timor marka ürün görmedim, TTO bir ürünü merak ettiğim için bir göz atayım dedim, ürünlerin ağırlığı dengeli, kaplama güzel, üst kapak kapandığında aralık falan kalmıyor dengeli bir jilet tutuşu olduğu kesin. Bu arada mat olan daha çok hoşuma gitti. El tutulan yerdeki girinti çıkıntıların yüksekliği iyi ayarlı, Weishi'deki rahatsız edicilik bunda yok. İşçilik güzelmiş aslında, TTO almayı düşünen arkadaşlar deneyebilir Timor'u diye düşünüyorum.

Ben şu an almadım, zaten elimde 4 tane makine olduğu için bir zorunluluk değil benim için. Ama şayet ileride düşünürsem bir NOS Gillette Super Speed veya Timor TTO aklımda olacak gibi...

Ziyaretiniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

saygılarımla

(30/06/2015, Saat: 04:29)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Bu sekilde alternatiflerimizin çoğalması bizler için sevdindirici.

Teşekkürler

(29/06/2015, Saat: 21:22)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun almayi birakmak icin yanlis birgun secmissin alexsey Wink aslinda sir irisch moos sabun krem aftershave vs de getirirseniz super olur.

Kısa zamanda hepsi biraz zor ama uzun vadede tüm ürünleri getirmeyi planlıyorum. tavsiyelerinizi dikkate alacağım

saygılarımla

(01/07/2015, Saat: 01:04)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence denemenizde fayda var . o dürtüklüyen şeytan değildir. malum ramazan ayında bağlıdır onlar Smile

Bu arada üretcimizle konuştuk. Türkiye'ye bizim dışımızda kesinlikle satışları yok ve bu fiyatta satılmasının kendi çalıştıkları firmalar açısından mümkün olmadıklarını iletti. Tabi Mustafa beyin paylaştığı resim ürünle görsel olarak birebir aynı. burada çok saygı duyulan Musatafa bey ile daha fazla bu konu üzerinde tartışmak istemiyorum. Çünkü resmi olarak Timor un Distiribitörü var artık. fiyatlar konusuna gelinde Timorun firması olan G&F firmasında bu ürünün satışı TL karşılığı bugün ki kurla yaklaşık 192 tl bizim Türkiye maliyetlerini düşünürsek fiyatımız makul düzeyde gözüküyor.( Deri çanta ve bir paket jilet dahil fiyat)  yine de biz forum üyeleri için mağazamıza geldiklerinde indirim uyguluyoruz. Eğer Mustafa bey çok daha uyguna birşekilde ulaşabiliyorsa ne güzel. Forum üyelerine ve geleneksel tıraş sevenlere bir fayda sağlıyor. Ancak ana distiribitör olarak benim o fiyatlara satmak mümkün değil.

ayrıca yakın zamanda Merkür ile de anlaşmamızı yapmış olacağız. Tabi HSK Solingen olarak bizim fiyattan önce kalite ve  resmiyet ön planda. fiyatlar içinde söylediğim gibi Almanya ya göre en makul düzeyde durmaya çalışacağız. sizin yorumunuza cevaben konuyu da cevaplamış oldum.

saygılarımla

Buradaki mesajları tartışma olarak algılamayınız amaç görüş alışverişi ile doğruya ulaşmak. Siz çok kesin konuşunca bende ihracatçı firmam ile görüştüm, sahtemi sorusunu sorduğuma dahi alındı Smile Pişman oldum.
Merkür bildiğim kadarıyla tek satıcılık vermiyor. Şuanda Türkiye'de iki firma ile çalışıyor ve yılda 1 kere sevkiyat yapıyor. Üretimi Timor'dan çok daha sınırlı. Timor'un çelik usturası tüm sitelerin stoklarında mevcut ama dovo ustura için 4 yıl beklemek gerekiyor Smile
Hiç özelden mesaj atmadım.Herşey şeffaf ve forum üyelerinin bilgisi dahilinde olsun amacındayım.

Herkes için hayırlısı olsun.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(27/06/2015, Saat: 19:51)Solingen_HSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: qYzDLD.jpg

sevgili geleneksel tıraş severler. resimde gördüğünüz 1. sınıf çelik usturalar için daha önce fiyat belirtmemiştik. tedarikçimiz ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda ve kendi yaptığımız ekstra indirimler ile resimdeki usturalar için tek bir fiyat belirledik. mağaza satış fiyatları 475 tl- 505 tl arası olan bu usturalar için 335 tl lik Geltir.com üyelerine özel fiyatımızdan burada ki nick inizden özel mesaj atarak faydalanabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili daha önce ziyaretimiz gelen değerli üyeler yorumlarını yazmıştı. Herkese keyifli tıraşlar

saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı) Mühle Türkiye 58 19,385 20/08/2019, Saat: 20:47
Son Yorum: ahbap
  Türkiye'de Temin egeaygun 8 6,301 01/11/2014, Saat: 14:25
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: