ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
(01/10/2015, Saat: 01:21)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harici görünüm olarak çok güzel bir üretim. Dilerim kullanımı da güzeldir. Ben biraz amatör ruh hissetsem de -ki bu çoğunlukla iyi birşeydir- üretici firmanın konusuna hakim olduğu anlaşılıyor. Tıraşla ilgili çoğumuzun aklına gelmeyecek bu kadar parametreden bahsetmeleri bile konuyu kavramaya çalıştıklarını gösteriyor. Umarım hedeflerine ulaşır ve hatta ötesine geçer. Tabi ki "made in Turkey" ibaresi hepimiz için çok önemli. Sonuç olarak bizlerin burada birtakım eleştiriler yapması yanlış anlaşılmamalı. Bir zamanlar Almanların Mercedes marka araçların cam açma kollarının açılarını inceledikleri ve acımasız eleştiriler yaptıkları anlatılan bir vakadır. Yapılan her eleştiri ilerlemenin bir adımı olarak algılanmalıdır. Elbette ki ürünlerin satışa sunulmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Yolun açık olsun Rocnel...

Çok teşekkür ederim, burada bulunmamamızın bir sebebi de eleştiri almak. Daha önce doğrudan bireysel insan kullanımı için hiçbir ürün üretmedik tabi ki öğrenecek daha çok konu var. Ben ve arkadaşlarım yaklaşık bir yıldır fotoğrafların paylaştığım modeldeki tıraş aleti ile tıraş oluyoruz ve objektif değerlendirmemiz tıraşı keyifle kaliteli şekilde sonuçlandırdığı. Kendimiz için orta agresif ürün geliştirdik. Yaklaşık 2 yıldır forum sitelerini inceliyorum. Mild alet tutkunu pek fazla yok. Bu sebeple üretim çoğunluklu orta agresif ürünler üzerinde olacak. Yalnız satış konusunda şöyle bir sıkıntımız var. Ürünü gören bayan tüketiciler eşleri, sevgilileri ve babaları için hediye maksatlı almak istiyorlar. Çünkü bir erkeğe hediye edilebilecek çok sınırlı eşya var. Ama bu bizim hiç işimize gelmiyor. Çünkü ürünü kullanacak kişiyi ve tıraş alışkanlıklarını bilmiyoruz. Bu kişiler genelde geleneksel tıraştan habersiz. Ürünü ilk kullandıkları zaman kartuşlu alet muamelesi yapacaklar ve sonuçlar pek tatmin edici olmayacak. Bu sebeple doğrudan ürünü kullanma amaçlı talep etmeyenlere satış yapamıyoruz. Bunu söylediğimiz zaman dalga geçtiğimizi sanıyorlar. Size ne ben parasını veriyorum gibi ifadeler oluyor. Ama parasını on misli de verse geri dönüşü bizim için iyi olmayabilir. Bu kişilere şu tavsiyelerde bulunuyorum. Öncelikle fiyat olarak uygun olan bir kaç markanın adını veriyorum bunlardan hediye etmesini istiyorum daha sonra bu forum sitesini en az 1 ay incelemelerini üye olup tavsiye almalarını istiyorum. Ben yabancı forum sitelerini de inceliyorum bizim forum sitemiz ve üyeleri gerçekten çok profesyonel tüketiciye gerekli bilgiyi muhakkak verir. İyi dilekleriniz için bir daha teşekkür ederim.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - Yazar: rocnel - 01/10/2015, Saat: 12:09

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Orta Seviye Tıraş Makinesi Tavsiyeleri (3 Mayıs 2024) Ghematria 1 178 04/05/2024, Saat: 11:51
Son Yorum: sfenks
  Orta Seviye Tıraş Makinesi Tavsiyeleri (3 Mayıs 2024) Ghematria 1 131 03/05/2024, Saat: 23:46
Son Yorum: Ghematria
  Pearl SSH-05 Açık Taraklı ve Rimei Tıraş Aleti Kıyaslama Atak 2 256 26/04/2024, Saat: 22:13
Son Yorum: Atak
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 326 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,495 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,395 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,384 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 53,497 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 101,113 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,600 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: