Sampuan tavsiyesi
Bebe şampuanı kullanın fazla düşünmeyin, dalin veya johonson's baby işinizi görür. Koca koca firmaların kimya mühendisleri bebeklerimiz için en sağlıklısını düşünmüştür heralde diye düşünüyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(23/01/2019, Saat: 23:53)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bebe şampuanı kullanın fazla düşünmeyin, dalin veya johonson's baby işinizi görür. Koca koca firmaların kimya mühendisleri bebeklerimiz için en sağlıklısını düşünmüştür heralde diye düşünüyorum.
Keşke öyle olsa, bazılarında malesef SLS mevcut.

İçeriğe her zaman dikkat etmek lazım.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Uzun süredir şampuan kullanmıyorum yaşasın katranlı sabunlar

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Lush urunleri vardi sac icin dogal icerikli sabunlari superdi..simdi bittim sabunu buldum bakalim .
Bebek şampuanlarında da sakıncalı kimyasallar olsa bile yine de en güvenlileri sayılır.
İşin doğrusu Kime Güveneceğimizi bilmiyoruz.
Ürün içeriklerini bile okuyamayacağımız küçüklükte yazıyorlar. Okusakta bazı terimlerin ne anlama geldiğini bilmiyoruz.
O yüzden de en iyisi bebek şampuanları kullanmak, el sabunlarında da renkli olanlarından kaçınmak.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Johnson and Johnson in bebek pudralarında asbest çıktığını biliyorsunuzdur. Bence pek guvenmeyin

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com...a-44818716
https://www.siveno.com/?utm_source=Googl...gI4WvD_BwE Bu markayı şiddetle tavsiye ediyorum.%100 doğal(gerçekten) olduklarını iddia ediyorlar.Kendi çabalarıma göre yaptığım yüzeysel araştırmalarda evet %100 doğal(gerçekten)olduklarını gördüm.Ben de şampuanlarını,vücud sabunları,sıvı sabunlarını ve roll-onlarını kullanıyorum.Hepsi birbirinden güzel ve gerçekten doğal olduklarını hissettiriyorlar.
@Aersin komşumun tavsiyesi ile Dalan marka şampuan kullanmaya başladım, hem görece daha az kimyasal var hem de yerli malı. Tavsiye ederim.
Hiç bilmiyorum ki
1zlsvq1.jpg

bitmek üzere olan en son denemiş olduğum çok memnun kaldığım sebamed’in bu ürününü iki adet olarak bu fiyata almıştım. gratis, watsons’ı takip etmek gerek yine. (400 ml 40₺ şimdi piyasada)
(25/01/2019, Saat: 09:27)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin komşumun tavsiyesi ile Dalan marka şampuan kullanmaya başladım, hem görece daha az kimyasal var hem de yerli malı. Tavsiye ederim.

Hocam Dalan eşimin dökülen saçlarını toparladı, şampuan reklamı gibi olduk ortamda, gören eş dost “ aaa saçların” diye başlayan cümleler kurar olduSmile Fp’si çok iyi ürün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,279 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,651 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,465 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,371 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: