Sampuan tavsiyesi
Saç dökülmesinde şampuanlardan çok beklentiniz olmasın. Kepeklenme vs. varsa ona yönelik alınabilir. İyi temizlemesi yeterlidir benim için. Ayrıca dökülme ve kepeklenme sorunu varsa gündelik şampuanınızı haftada 1 veya 2 kez konazol şampuanla dönüşümlü kullanmanız faydalı olacaktır. Birçok marka denedim en çok dermoday şampuandan memnun kaldım. Tavsiye ederim. Kendi sitesinde de özel günlerde %50 indirimde oluyor genelde. Siteye üye olursanız kampanyalarda mesaj veya mail gönderiyor.

https://m.n11.com/dermoday-anti-hairsac-...gIg9fD_BwE
Daha once bir zaman impadan sabununu alıp begendiydim. Şampuanı oldugunu gorunce bir ara internetten almıstım. Kullanmak bu gunlere kısmetmis. Yves Roche sampuanı begenenler bence bunuda begenicek. Hafif saçı yormayan guzel bir sampuan. Otacı markasının bu urununu begendim ve tekrar almayı dusunuyorum. Daha oncede benzer sarımsaklı sampuanlar iyi gelmisti, sizde bir deneyin diye yazmak istedim.
Saygılar
49769136877_1539b4dd1c_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
66p0d7.jpg
Yaklaşan yaz aylarıyla ile birlikte Frizz Easse Miraculous Recovery'i denemenizi öneririm arkadaşlar.
Saçı yumuşatması, koruyuculuğu, ferahlatması ve saçta bıraktığı hissiyatı ile bugüne kadar kullandığım tüm şampuanlar içinde en beğendiğim ürün bu oldu.
@dikdik_s, abi geçen ki loreal duş jellerinden özellikle mavisi ile ilgili bir iki yorum alabilir miyim.
Losyon sepette, yanında jel'i de alsam mı almasam mı emin değilim Smile
Komşularım bime zigavusun siyah sarımsaklı şampuanı gelmiş kullanan var mı acaba memnun olan var mı ?
(14/04/2020, Saat: 14:37)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s, abi geçen ki loreal duş jellerinden özellikle mavisi ile ilgili bir iki yorum alabilir miyim.
Losyon sepette, yanında jel'i de alsam mı almasam mı emin değilim  Smile

Serjames kardesim, daha kullanmadım. Hatta bugun birini NaniKus ustada verdim, belki benden once kullanıp yorum yapar. Hepsiburada sitesinde 15 lira civarındaydı. Loreal markası olarak f/p olarak mutlu edecegine dusunuyorum.
Tişikkirlir Sipirmin.
(14/04/2020, Saat: 21:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serjames kardesim, daha kullanmadım. Hatta bugun birini NaniKus ustada verdim, belki benden once kullanıp yorum yapar. Hepsiburada sitesinde 15 lira civarındaydı. Loreal markası olarak f/p olarak mutlu edecegine dusunuyorum.

Bence de abi kötü çıkma ihtimali düşük, verdim zaten siparişi.
Senden görmesem haberim olmayacaktı, saol abi.
Herkese keyifli tıraşlar dilerim değerli forum ailesi. Öncelikle şunu belirteyim kullandığınız şampuanın içerisinde dimethicone maddesi varsa saç dökülmesi kaçınılmazdır. Bu bazen dökülme karşıtı şampuanlarda bile görülebiliyor. Hatta genelde. Haliyle bunun bir aldatmaca olduğunu anlıyoruz. Buna dikkat edelim şampuan seçerken. Ayrıca şampuanların saçı arındırmak, temizlemekten başka hiçbir görevi yok. Öyle allandıra ballandıra reklam yapmaları sadece fiyatı arttırmak için. Bu qrada sağlık açısından da içerisinde sls, paraben içeren ürünleri de kullanmamaya özen gösterin lütfen. Hali hazırda yves rocher markanın hamamelis özlü şampuanını kullanmaktayım. Çok güzel bir kokusuvar ve temizlik hissi de çok güzel, tavsiye edebilirim. Sağlıcakla kalın...
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Oğlum için şampuan alırken araştırdım ben de. Birçok yetişkinin de bebek şampuanı kullandığını öğrendim. Yıllarca H&S kullandım memnundum şampuandan. Aldığım bebek şampuanı ile içeriğini karşılaştırınca arada dağlar kadar fark olduğunu gördüm. Belki 30 kalem kimyasal var içinde. Bu kadar kimyasal neden gerekli diye düşündüm. Bu yüzden yaklaşık 6 aydır ben de sadece bebek şampuanı kullanıyorum.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.
(06/06/2021, Saat: 14:10)Schumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oğlum için şampuan alırken araştırdım ben de. Birçok yetişkinin de bebek şampuanı kullandığını öğrendim. Yıllarca H&S kullandım memnundum şampuandan. Aldığım bebek şampuanı ile içeriğini karşılaştırınca arada dağlar kadar fark olduğunu gördüm. Belki 30 kalem kimyasal var içinde. Bu kadar kimyasal neden gerekli diye düşündüm. Bu yüzden yaklaşık 6 aydır ben de sadece bebek şampuanı kullanıyorum.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şampuanların dökülme engelleyici, kepeğe karşı, boyalı saçlar için vs vs büyük büyük iddialarını inandırıcı bulmamam nedeniyle yıllardır bebek şampuanı kullanıyorum. Ama şimdi bebek şampuanlarına aynı albenili yalanları doldurmaya başlamışlar, söz dinleyen saçlar, ışıldayan parlaklık, vs vs. Her şeyin cılkını çıkarıyorlar, halbuki kafa karıştırmasın, en sadesi olsun, sadece işini yapsın diye bebek şampuanı kullanmaya başlamıştım. Şimdi 50 çeşit bebek şampuanı çıkarmışlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,433 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,692 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,644 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,409 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: