Sampuan tavsiyesi
Yerli ve el yapımı envai çeşit sabun ya da şampuan için Raen ürünlerine bakabilir hatta İstanbul'daysanız Maçka'daki üretim yerinden gidip satın alabilirsiniz. Muhtemelen İbrahim Bey siz oradayken hazırlayıp verecektir.
Gecenlerde biryerden gelmis sample ı, sagolsun hanım bana verdi, iyiki de vermis. Kucucuk bir parca sacımı boyle ipek gibi yumusacık yaptı. Uzun donem kullanmadım, dokme vs. yaparmı bilmiyorum ama hissiyat olarak harika bir sampuan. Watson magazalarında bulunuyor. Ozellikle hanımlarda kıvırcık/dalgalı zor taranan saclı olanlar varsa kucuk bir hediye olarak belki sevindirirsiniz, denemelerini oneririm. Ben hanıma sampuan+krem, kendimede sampuan aldım, watson online alısverisle 2 gunde gonderdi.
48809321501_95ce5cefa2_c.jpg
watson online alısverisle 2 gunde gonderdi.

@dikdik_s
Yan Binada Watson varken
İnternetten olmayınca helal olmazmıs, oyle diyorlar.
7 pay dağıtmadıysan helal olmaz
@osaka23 komsumla ozelden yazısmıstık. Su sampuanı da begendim ben. Hafif sacı yormuyor ve etiketine kadar dogal malzemelerden yapılıyormus, İmpadan almıstım. Belki bir denemek istersiniz.
48809450062_dbe26005f8_z.jpg
(10/05/2019, Saat: 18:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @osaka23 komsumla ozelden yazısmıstık. Su sampuanı da begendim ben. Hafif sacı yormuyor ve etiketine kadar dogal malzemelerden yapılıyormus, İmpadan almıstım. Belki bir denemek istersiniz.

Cok tesekkur ederim ben de yves rosher in sampuanini aldim ondan da memnun kaldim tavsiye ederim Smile
Yerli yabanci kullanmadigim denemedigim şampuan kalmadi , lakin Avalon markasinin her modeli mükemmel .Şiddetle bende tavsiye ederim .Sabuncularda cok begenicektir cünkü bu sampuanda sabun gibi herhangi bi kaygan tabaka birakmiyo durulama sonrasinda ciltte ve sacda . Kokularida ucucu yaglardan yapildigi icin enfes .
Bu sıcaklarda bazen gunde 2 kere yıkandıgım icin, sampuanları sıra ile gomuyoruz. Son biten sampuanımız Urtekram markasından. Online bir yerden aldım ama nerden hatırlayamadım. Markayı daha once kullanmamıstım, ama sanırsam daimi meraklıları varmıs ve gercekten harika bir urun. Sacı yormuyor, dogal ve kaliteli bir sampuan. Denk gelirseniz tavsiye olunur urun. Avalonu deneyip seven kardeslerim varsa bunu da mutlaka sever.
48808946433_c554505c02_c.jpg
@dikdik_s
https://www.hepsiburada.com/organicum-bo...RALEMDSFSG
Ben bu sampuana bayiliyorum, saclari inanilmaz yumusak yapiyor, kepek yok, ve sac dokulmesini durduruyor.
Turkiye'ye her gelisimde en az 5 tane bavula attiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,722 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,524 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,916 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  HC Care Şampuan nasıldır ya da ne öneririsiniz ? Janberd 10 7,292 10/12/2018, Saat: 13:10
Son Yorum: cokomoko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: