Agar.io
Forumda illa duymuş olanlarımız vardır bu oyunu. Agar vakti zamanında çıkan Spore oyunun ilk anlarından ve Osmos adlı oyundan esinlenen basit bir tarayıcı tabanlı oyun. Amacımız kendimizden küçük diğer hücreleri ve yerdeki besinleri yiyerek haritanın en büyük hücresi olmak. Oyun bu kadar basit olmasına rağmen hiç çaktırmadan saatlerinizi çalabilir Smile

Ben başlığa ekran resmi koyar oyunu tanıtırım diye GELTİR nickini alıp bir 2.lik aldım Smile Buyrun ekran resmi.

28l6dtg.png

Forumda oynayanlar varsa organize olup aynı sunucuda yardımlaşarak oynayabiliriz.

Oyun linki: http://www.agar.io
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Her gun mutlaka oynarim kaptan, genelde mmm nickiyle oynarim. Avrupa ve Turkiye sunucularinda 1.liklerim var, genelde de ilk 5'te oluyorum. Zaman oldurmek icin birebir. Organize olmak icin eskiden agar.io extended diye bir chrome plugin vardi, simdi kaldirilmis sanirim. Kardesimle oynarken denk getirmeye calisiyoruz 15-20dk.
Ben bir ara oynadım. Çok uğraştım ama beşincilikten öteye gidemedim tek başıma. Sıkıştırdılar köşeye hep :p
Haydi hayırlı tıraşlar...
en büyüğene oluyor o kadar büyüdükten sonra ?
Edit: Croplamayı unutmuşum. Big Grin
Big Grin 
Hiç duymadım bu oyunu derdim ancak face te gözüme gözüme davetleri sokmasalar ben candy crushmıdır nedir onu da duymazdım herhalde. Ee bunu niye yazıyorsun diye sorarsan sosyal subliminal mesajını gördüm ve mesaja uyacağım demek için yazdım Smile Gerçi hepsini yiyecek kadar büyümemiş ama idare eder
İlk mesaja oyun linkini eklemeyi unutmuşum onu ekledim.

Ekran resmi ekleyelim konu şenlensin Smile Bu da şahsi rekorum
10mr21g.png

@emre-sti

En büyük olunca hiç bir şey olmuyor sadece en büyük oluyorsunuz Smile 2 arkadaş beraber oynayıp bir süreliğine oyunu domine edip diğer insanları sinir etmek eğlenceli olabiliyor. Oyun içinde nick üzerinden değişik komik anlar yaşanabiliyor, mesela ''Cari Açık'' gelip 'Turkey'i yutabiliyor veya ''Greece Debt' ''Germany'' ''European Union'' gibi avrupa nicklerini yutup 1. olabiliyor. Böyle ufak komik anlar yaşanabiliyor.

@taskind

Üstat farkında olmadan sosyal subliminal mesaj mı vermişim? Vallahi farkında değilim Smile

@Aleksey

Çeşitli yöntemlerle hala aynı servera girebiliyorsunuz diye duydum fakat daha deneme şansım olmadı. Ben hep yalnız kurt olarak takılıyorum Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

biraz önce birinciyken yediler benide fena oyun Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
nickim genelde turkiye cimbom veya nuri alço
6c7f55463687fbb4eea7548d063e3aa2.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks