Hobileriniz neler?
Elektrik bas çalıyorum, üniversitenin son anlarında pek zamanım olmadığından aktif ilgilenemedim. Şiir yazarım, basketbol oynamışlığım, yüzmüşlüğüm ve ucundan da olsa piyano çalmışlığım var. Caz müziğe bayılırım, Rock, Metal, Klasik, Blues da çok severim, Pink Floyd'a ve 70'ler Progresif Rock'ına zaafım var. Çok okurum ayrıca. Ileride iyi para kazanırsam şayet, malum öğrencilik bitti, evimde bira, şarap üretmeyi planlıyorum, bir mahzen kurup.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
İhtilaf Hocam o ucak ikinci dunya savasinda japon kamikaze pilotlarinin ucagi olan mitsubishi a6m zero ucagi. Ah nerde bende oyle diaroma yapacak yetenek Big Grin

(05/07/2013, Saat: 18:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avatar da ki uçak yıldırım düşmüş Boing değil o zaman
Yanar dönerli maket Big Grin

(05/07/2013, Saat: 17:58)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ki Hocam Smile
Simdilik markayi da soyleyeyim: Badger 100LG

(05/07/2013, Saat: 13:16)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/07/2013, Saat: 01:11)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Var Smile ucak ve araba. Kompresorum ve airbruh'im var; lakin airbrush'in ucunu kirdigim icin ara verdim faaliyetlere.

(04/07/2013, Saat: 19:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maket yapan arkadaşlar yok mu Huh

Puchacz airbrush örneklerinden foto yükleyebilirmisin merak ettim Smile
Bak şimdi idrak ettim,rüzgarlı günlerde köprülerde ve viyadüklerde mitsu arabaların neden uçtuğunu,kanatları olmayan komikaze uçağı Smile

(05/07/2013, Saat: 21:35)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf Hocam o ucak ikinci dunya savasinda japon kamikaze pilotlarinin ucagi olan mitsubishi a6m zero ucagi. Ah nerde bende oyle diaroma yapacak yetenek Big Grin

(05/07/2013, Saat: 18:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avatar da ki uçak yıldırım düşmüş Boing değil o zaman
Yanar dönerli maket Big Grin

(05/07/2013, Saat: 17:58)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ki Hocam Smile
Simdilik markayi da soyleyeyim: Badger 100LG

(05/07/2013, Saat: 13:16)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/07/2013, Saat: 01:11)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Var Smile ucak ve araba. Kompresorum ve airbruh'im var; lakin airbrush'in ucunu kirdigim icin ara verdim faaliyetlere.

(04/07/2013, Saat: 19:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maket yapan arkadaşlar yok mu Huh

Puchacz airbrush örneklerinden foto yükleyebilirmisin merak ettim Smile
Hobilerim arasında en çok sevdiğim Motosiklet yolculuğu yapmak.Geçen yıl satmak zorunda kaldığım Huh yamaha YBR125 ile uzun yollar yapmıştım.
Bu yıl malesef ekonomik sıkıntılardan dolayı gerçekleştiremiyorum.
Puchacz airbrush yapıyorum deyince ilk aklıma gelen kaskıma bir airbrush çalışması nasıl olur fikrini almak isterim. Smile
Renk ve çizgilerini çok beğenerek almıştım.Acaba bu çekiciliğine artı bir şeyler katabilirmisin Puchacz Wink

fyeoa0.jpg
i5ddgl.jpg
n2g3ma.jpg
34eb4hs.jpg
i3ayhi.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hocam bence siz kaskinizin selameti icin onu benim deneme tahtam yapmayin Big Grin
Ben airbrush ile malesef henuz desen calismasi yapamiyorum, maketlerimi duz olarak boyayabiliyorum. En fazla maskeleyip serit cekebilirim isterseniz Big Grin
Ama sizde yetenek varsa kompresor ve airbrush emrinizde Angel

(06/07/2013, Saat: 00:34)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hobilerim arasında en çok sevdiğim Motosiklet yolculuğu yapmak.Geçen yıl satmak zorunda kaldığım Huh yamaha YBR125 ile uzun yollar yapmıştım.
Bu yıl malesef ekonomik sıkıntılardan dolayı gerçekleştiremiyorum.
Puchacz airbrush yapıyorum deyince ilk aklıma gelen kaskıma bir airbrush çalışması nasıl olur fikrini almak isterim. Smile
Renk ve çizgilerini çok beğenerek almıştım.Acaba bu çekiciliğine artı bir şeyler katabilirmisin Puchacz Wink

fyeoa0.jpg
i5ddgl.jpg
n2g3ma.jpg
34eb4hs.jpg
i3ayhi.jpg
Hobilerim neler diye düşününce herhalde bir şeylere başlayıp bırakmak diyebilirim. Bir zamanlar olta balıkçılığına merak sarıp internetten kısa bir araştırmayla masrafa girip olta, iğne, kurşun, misina ve birkaç şey daha alıp sonra beceremeyince bıraktım. Bir aralar para koleksiyonu, pul koleksiyonu yapmışlığım var ancak hatırı sayılır miktarlara ulaşmadan bıraktım. Bir ara palmiye ağacının yaprağının lifinden tıraş fırçası yapmaya çalıştım ama gayret gösterip bitiremedim burdan ne anladık içimde yıllardır fark edemediğim bir geleneksel tıraş tutkusu varmış bakıııın. Ve bunun gibi üç beş şey daha çıkar herhalde umarım geleneksel tıraşta bu akıbete uğramaz.
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
pek çok hobi geldi geçti elimden.
son olarak saat kayışı dikiyorum:

Leather Works by Emre
2209su.blogspot.com
Sovyet dönemi mekanik saatleri üzerine bir blog

www.facebook.com/Leatherworksbyemre
leatherworksbyemre.blogspot.com
Kendi üretimim saat kayışları
(06/07/2013, Saat: 02:14)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bence siz kaskinizin selameti icin onu benim deneme tahtam yapmayin Big Grin
Ben airbrush ile malesef henuz desen calismasi yapamiyorum, maketlerimi duz olarak boyayabiliyorum. En fazla maskeleyip serit cekebilirim isterseniz Big Grin
Ama sizde yetenek varsa kompresor ve airbrush emrinizde Angel

Çok umutlanmıştım oysaki, ben beceremem Puchacz artık senin bu hobini geliştirmeni bekliycez Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(06/07/2013, Saat: 08:57)hsnmrycl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pek çok hobi geldi geçti elimden.
son olarak saat kayışı dikiyorum:

Leather Works by Emre

hayranlık uyandırıcı...
desenize bundan sonra kayış ihtiyacı için de forumumu kullanacağım Smile
memleket kurtulana kadar siyah
Birde tuttuğum takımların atkılarını topluyorum tabi bu takımların bir ortak noktası var...

bu evde bir duvarım..

98eg52.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: