Hobileriniz neler?
(05/07/2013, Saat: 01:50)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/07/2013, Saat: 01:30)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine amatör olarak ney ve bağlama çalıyorum. Bağlamaya yeni yeni başladım diyebilirim.

Hocam paralellik tasiyoruz Smile kız ney ile mi basladiniz? Ben artik mansur ve süpüde'ye gecmek istiyorum.

Hocam ben kollarım uzun olduğu için Mansur Ney ile başlamıştım. Elimde Süpürde,Yıldız,Kız ve Mansur ney var şuan. Fakat uzun zamandır üfleyemiyorum, çok nadir kafama esicekte elime alıcam, oldukça geriledim diyebilirim Smile Bu arada linguist komşumuzda aramızdaki neyzenlerden.
tamerkamisli.blogspot.com
Benim müzik hobim sayılır yaklaşık 700 adet cd ye sahibim çoğu imzalı ve metal ağırlıklı.

ayrıca bas bateri çalıyorum. kısacası müziksiz bir hayat hatadır Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bende boş zamanlarımı balık avlayarak geçiriyorum ufak bir teknem var olta avcılığı ve Trolling (sırtı,sürütme de deniyor) türü avcılık yapıyorum nacizane avlarımdan biride bu

rljitu.jpg
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
(05/07/2013, Saat: 14:04)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende boş zamanlarımı balık avlayarak geçiriyorum ufak bir teknem var olta avcılığı ve Trolling (sırtı,sürütme de deniyor) türü avcılık yapıyorum nacizane avlarımdan biride bu

rljitu.jpg

Üstad bir konu açıpta tüyolar paylaşsanız ne güzel olur :-) bende yeni başlayanlardanım babamın 79 model shakespeare oltası ile ara sıra iskeleden ara sıra bir abimin teknesinden olta sallıyorum. Ancak birkaç istavrit tutabildik ama olsun, önemli olan keyif almak :-)

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
tamerkamisli.blogspot.com
(05/07/2013, Saat: 14:04)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende boş zamanlarımı balık avlayarak geçiriyorum ufak bir teknem var olta avcılığı ve Trolling (sırtı,sürütme de deniyor) türü avcılık yapıyorum nacizane avlarımdan biride bu

rljitu.jpg

Çok güzel, benim de bitki, çiçek, bahçe işlerinden sonra en sevdiğim olay bu. Fakat deniz, tekne, yüzme pek alakam olmadığından daha ziyade işi bilen tekneli bir arkadaşla yapıp, akşamında hemen mangalda cızbız olacaksa seviyorum. Tongue

İsterdim anlamak, becermek ama ben biber, domat, yasemin, gardenya, elma, üzüm, torf, toprak bağ bahçeye yöneldim. Heralde izmirde denize yakın bahçeli ev olacak ki iki keyfe de yatkınlaşasın, işte tam cennet o zaman. Bri tarafta bahçe, sebze, meyve, tavuk, kaz, bir tarafta tekne keyfi, her akşam rakı balık. Ahhh ahhhhhhh. Undecided
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Biri raki balik mi dedi Smile Smile Smile
(05/07/2013, Saat: 17:16)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biri raki balik mi dedi Smile Smile Smile

Anlamayan varsa bu değil:

raki-balik_30450.jpg

Big Grin

ama bu:

raki+balik.jpg
raki-balik_278268.jpg
raki-balik_264347.jpg
Raki-Balik.jpg
Raki-Balik.jpg

tercih de mümkün mertebe bu kuzulardan olacak
[img] http://www.amatorbalikci.net/attachment....1218530655[/img]
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Tabi ki Hocam Smile
Simdilik markayi da soyleyeyim: Badger 100LG

(05/07/2013, Saat: 13:16)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/07/2013, Saat: 01:11)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Var Smile ucak ve araba. Kompresorum ve airbruh'im var; lakin airbrush'in ucunu kirdigim icin ara verdim faaliyetlere.

(04/07/2013, Saat: 19:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maket yapan arkadaşlar yok mu Huh

Puchacz airbrush örneklerinden foto yükleyebilirmisin merak ettim Smile
Avatar da ki uçak yıldırım düşmüş Boing değil o zaman
Yanar dönerli maket Big Grin

(05/07/2013, Saat: 17:58)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ki Hocam Smile
Simdilik markayi da soyleyeyim: Badger 100LG

(05/07/2013, Saat: 13:16)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/07/2013, Saat: 01:11)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Var Smile ucak ve araba. Kompresorum ve airbruh'im var; lakin airbrush'in ucunu kirdigim icin ara verdim faaliyetlere.

(04/07/2013, Saat: 19:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maket yapan arkadaşlar yok mu Huh

Puchacz airbrush örneklerinden foto yükleyebilirmisin merak ettim Smile
(05/07/2013, Saat: 14:14)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

rljitu.jpg

Üstad bir konu açıpta tüyolar paylaşsanız ne güzel olur :-) bende yeni başlayanlardanım babamın 79 model shakespeare oltası ile ara sıra iskeleden ara sıra bir abimin teknesinden olta sallıyorum. Ancak birkaç istavrit tutabildik ama olsun, önemli olan keyif almak :-)

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok güzel kuzular..
Bunun için ayrı bir başlık olusturalım tamer26nın dediği gibi hikayelere ordan devam nasıl olur?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: