Hobileriniz neler?
(13/12/2012, Saat: 23:25)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşlandığım konuları araştırmak

+1
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ornitoloji,Ornito fotoğrafçılığı,Kanaryalar,işin özü hayvanlar ile ilgili herşey,
Rc araclarim var,en son 350 litre akvaryumda tek Flowerhorn'um vardi, su sira kaplumbaga terraryum'um var.Arada bi kardesimle lego yapariz. Hava 20 derecenin üzerinde oldugunda motora binerim( tam tatli su motorcusuyumSmile) Otomobil detay isleri, boya koruma vs enerjim oldugu vakit girisirim. Her hobinin dibini gormeden rahata erememe hobisi var bende( Palamut'a selamlarSmile)
(14/12/2012, Saat: 00:51)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rc araclarim var,en son 350 litre akvaryumda tek Flowerhorn'um vardi, su sira kaplumbaga terraryum'um var.Arada bi kardesimle lego yapariz. Hava 20 derecenin üzerinde oldugunda motora binerim( tam tatli su motorcusuyumSmile) Otomobil detay isleri, boya koruma vs enerjim oldugu vakit girisirim. Her hobinin dibini gormeden rahata erememe hobisi var bende( Palamut'a selamlarSmile)

Hobi konusunda üzerine tanımıyorum Alper gerçekten...

Bende çok beygirli motor modifikasyonlarına mekanik elektronik uygulamalara hobi var müziği filmi pek hobiden saymıyorum ama flac formatlı müzik arşivine ve üst düzey temiz ses odaklı kafa üstü iç mekan kulaklıklarına ilgim var. 1/43 muhtemelen benden başka kimsenin ilgilenmeyeceği modellerden oluşan ufak çaplı ama rafine bir kolleksiyonum var ama çok yavaş ilerliyorum. Meslek gereği bazen günün 22 saati aralıksız bilgisayar başında olduğumdan alkol kahve gibi hobilerimde gelişti.
(14/12/2012, Saat: 00:51)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her hobinin dibini gormeden rahata erememe hobisi var bende

Bu kismina +1 diyorumSmile

Eskiden 1-2 grubum oldu birinde bass caliyordum, sonra bir baskasinda ritim calmistim. Eh ev coluk cocuk derken simdi evde kendimi hanima bach haendel filan calarken buluyorum. Yaslandikca klasikci oldum nedense. Birde hi-tech bitkili 250lt akvaryumum var, uzun zamandir kimyasal testlerini bile yapamiyorum. Bazen 1 ay dip cekimi yapmadigim bile oldu. Artik hobim bebegim oldu sanirimSmile
(08/01/2013, Saat: 11:35)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/12/2012, Saat: 00:51)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her hobinin dibini gormeden rahata erememe hobisi var bende

Bu kismina +1 diyorumSmile

Eskiden 1-2 grubum oldu birinde bass caliyordum, sonra bir baskasinda ritim calmistim. Eh ev coluk cocuk derken simdi evde kendimi hanima bach haendel filan calarken buluyorum. Yaslandikca klasikci oldum nedense. Birde hi-tech bitkili 250lt akvaryumum var, uzun zamandir kimyasal testlerini bile yapamiyorum. Bazen 1 ay dip cekimi yapmadigim bile oldu. Artik hobim bebegim oldu sanirimSmile

Sanirim ayni yolun yolcusuyuz. Bende de 450 litrelik bi tane var, cikletlere hizmet veriyoruzSmile
memleket kurtulana kadar siyah
hobilerime enfiye üretimini de ekledim. Yurtdışına bağımlı kalmama hissi güzelmiş.
Fotğrafçılık,olta balıkçılığı ve motosiklet kullanmak en belirgin hobilerimdendir.
Çok genç yaşlarımda pul koleksiyonu yapıyordum
uzun yıllardır yüzüne bakmasamda arada bir aklıma gelir ve heveslenirim tekrar başlasammı diye.
Fakat son dönemlerde RC helikopterlere çok merak sardım Fotoğrafçılıkla birleştirmek gibi bir düşüncem varda Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

pul koleksiyonu

para koleksiyonu

tesbih koleksiyonu

yuzuk koleksiyonu

oto bakım ürün koleksiyonu

parfüm koleksiyonu

jilet koleksiyonu

içkilerin içindeki bilyeli kısımın koleksiyonu + mantar tıpa koleksiyonu

bi ara içki koleksiyonum vardı ama yurt dısındaki içkilere pek erişemediğim için pek iyi bir koleksiyon olmadı o yüzden hızlıca tükettim Big Grin

onun dısında bir çok şeyin koleksiyonunu yaparım biraz rahatsızımdır bu konularda taktıysam bende sonuna kadar giderim =)

maddi durumum çok çok iyi oldugundada klasik oto koleksiyonu yapmayı istiyorum =)
Tras malzemeleri.
Antika meraki.
Fotogtaf cekme,
Pul koleksionu.
Azda olsa eski paralar.
Parfum koleksionu.
Surungen besleme.
Akvaryum.
Pipo ve puro koleksionu.( Pipoyu nedense hic icmedim, ama elime alip bakmak bana degisik his veriyor )
Taş koleksionu.
Birzamanalr cola bardaklari koleksionum vardi, sonralari bir anlam veremedim biraktim Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: