Hobileriniz neler?
2 senedir airsoft ile ilgileniyorum. İki haftada bir oyunlara katilmaya calisiyorum.
Öykü yazarlığı ( Fantastik kurgu / bilim kurgu)

Football Manager 2018 ( Yıllar sonra ios uygulaması olarak Smile

Trekking ( Özellikle yaz aylarında)
bıçak yapımı
bilemecilik
Ne yazık ki film, dizi izlemek ve kitap okumak dışında pek birşey yapamıyorum. Trekking yapmak istiyorum uzun zamandır, bir türlü firsat bulamadim. Doga sporlarina merakliyim.
(09/05/2016, Saat: 23:21)danjamem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: latest?cb=20071212234612

magic_the_gathering_nas%C4%B1l_oynan%C4%...evren1.jpg

Bu ara yeni hobim.

(14/05/2016, Saat: 20:29)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de çok eski hobim. Ortaokul - Lise yıllarında çok oynadım. Herhalde bir 10 yıldır oynamıyorumdur. Decklerim evde hala duruyor. Smile

(17/06/2016, Saat: 00:32)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin Ooooo abilerde gelmiş Smile Bende çok iyi oynardım,hatta beşiktaşta bir otelde yapılan turnuvalara katılmışlığım vardır lisedeyken.Blue-black deck hastasıydım,slow bir decktir ama late gamede götüremiyeceği deck yoktur.Abartmıyorum stoğumda 7000-8000 USD lik deck vardı,şuan neredeler bilemiyorum.

Vay arkadaş, 90'ların ikinci yarısını hatırlattınız bana, neydi Beşiktaş'taki FRP kafesi, Sihir miydi? Gameshow zamanları, Nierdre üstad, ben de bi 20 yıldır oynamamışım...

Yaşlandık yahu, artık çocukla lego yapboz takılıyoruz Smile
Dostlar merhaba, suluboya çalışması için başlangıç fırça seti önerisi olan var mı?

Suluboya olarak Van Gogh 12+3 düşünüyorum. Fırça da karar veremedim.
Şu sıralar yenibir akvaryum kurmaya çalışıyorum 400 litre kapasiteli. Astronot balığı besliyorum.
Bir diğer aktivite Diablo 3.
Gönlü sevgiden geçen herkes bir gün İzmir' li olacak.
Camın önü boş durmasın diye aldığım bir kaç kaktüs sonrası elime yapıştı, kaktüs kolleksiyonu yapar oldum. Maketlerde satılan dandik saksıkları sevmediğim için dekoratif olsun diye saksıları kendim yaparım. Geceleri kafa dağıtmak için sahil kenarında koşarım. Aktivite olarak şu sıralar CS:GO 'ya iyice dadanmış durumdayım
fitness, trekking, halı saha maçı
TemeT NoscE
Pandemiden önce boudy buildingdi tabi hâlâ cekindigimden salona gidemiyorum, hayatım yarim kalmış gibi hissediyorum.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: