Hobileriniz neler?
(18/02/2012, Saat: 16:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam o ne biçim hobi... dexter mısın mübarek Smile
Big Grin
(18/02/2012, Saat: 16:11)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hobi arayışı son 3 aydır bende baya bir yoğundu. bonsai ile başladım malesef öldü Sad akvaryum aldım 4 tane japon la beraber öldüler. bi dört daha aldım onlarda öldü. yılmadım bi dört daha aldım ikisi öldü ikisi yaşıyor çok şükür. bi ara ahşap maket falan yapmak istedim ama öyle tornada falan değil hani pazıl gibi olanlar varya onlardan. ama henüz nasip olmadı. ama en büyük zevkim internetten 1080p film indirip 40'' lcd de seyretmek Smile tabi sonrasında sanmayınki arşiv yapıyorum aynı hızla 15 gb filmi siliyorum Smile

Smile valla bi akrabalığımda yok dexter la ama Smile
Mühle R89
hocam senin bir suçun yok... bir ara ben de sarmıştım akvaryum işlerine.... balıklar ölüyor. sen bir şey yapmasan da....
Smile
(18/02/2012, Saat: 16:28)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile valla bi akrabalığımda yok dexter la ama Smile
(18/02/2012, Saat: 16:29)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam senin bir suçun yok... bir ara ben de sarmıştım akvaryum işlerine.... balıklar ölüyor. sen bir şey yapmasan da....
Smile
(18/02/2012, Saat: 16:28)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile valla bi akrabalığımda yok dexter la ama Smile

birde varya bonsai yede balıklarada nasıl gözüm gibi baktım böyle. hanım kıskandı okadar yani Smile ama sonuç hüsran. çok şükür 2 tanesi bırakmadı bizi.
Mühle R89
benim de tohumdan yetiştirme bonsailerim vardı elma limon portakal..yaklaşık kırk tane 4 sene boyunca baktım.
eşim napıcan bu kadar bitkiyi dedi taşınırken 35 tanesini attı. sonra şevkim kaçtı sulamayı unuttum bir bir kurudular.
(18/02/2012, Saat: 16:39)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim de tohumdan yetiştirme bonsailerim vardı elma limon portakal..yaklaşık kırk tane 4 sene boyunca baktım.
eşim napıcan bu kadar bitkiyi dedi taşınırken 35 tanesini attı. sonra şevkim kaçtı sulamayı unuttum bir bir kurudular.

maşallah baya meraklıymışsın bonsaiye. 40 tane ile ticaretini bile yapardın Smile
Mühle R89
Kendi ektiğim tohumların veya diktiğim fidanların toprakta büyüyüşünü görmek beni çok mutlu ediyor ama tam hobi sayılmaz bu dediğim huzur veriyor sadece. Asıl hobilerim Tatlı su balıkçılığı ve ateşli silahlar.. Ateşli silah tarihçesi ve yüzme de vazgeçilmez tabi(kelebek dalda yüzdüm)
@oner0681 bak zaten bizim oralardasın her ne kadar çinçin ekibi de olsam gelir çekerim kulağını haberin olsunWink Cezadan da kurtaramazsın, insanları ve kendini tehlikeye atma lütfenAngry
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(18/02/2012, Saat: 16:11)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hobi arayışı son 3 aydır bende baya bir yoğundu. bonsai ile başladım malesef öldü Sad akvaryum aldım 4 tane japon la beraber öldüler. bi dört daha aldım onlarda öldü. yılmadım bi dört daha aldım ikisi öldü ikisi yaşıyor çok şükür. bi ara ahşap maket falan yapmak istedim ama öyle tornada falan değil hani pazıl gibi olanlar varya onlardan. ama henüz nasip olmadı. ama en büyük zevkim ki bunu yıllardır yapıyorum internetten 1080p film indirip 40'' lcd de seyretmek Smile tabi sonrasında sanmayınki arşiv yapıyorum aynı hızla 15 gb filmi siliyorum Smile

balıklar 3 ay içindemi öldü Confused . ben görev gereği ek görev olarak 6 ay japon balığı baktım arkadaşımla ama ikimizde tecrübesiz ve bilgisizdik. malzemelerimizde yetersizdi . bazı günler yem vermeyi unuttuk bazı günler ısıtıcıyı çalıştırmayı unuttuk suları buz gibi oldu, sularını düzenli değiştirmeye zamanımız olmazdı ara sıra lağım suyu gibi suda yüzerdi garipler ama şükür ölmediler Smile .japon çok dayanıklı balık derlerdi.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
japon acayip bi balık. gözünün içine bakardık, yemine ilacına suyuna dikkat ederdik. bi sabah tık, ters dönmüş
bazısı da hiç bakmaz, senelerce yaşar. enteresan.
(19/02/2012, Saat: 01:28)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: balıklar 3 ay içindemi öldü Confused . ben görev gereği ek görev olarak 6 ay japon balığı baktım arkadaşımla ama ikimizde tecrübesiz ve bilgisizdik. malzemelerimizde yetersizdi . bazı günler yem vermeyi unuttuk bazı günler ısıtıcıyı çalıştırmayı unuttuk suları buz gibi oldu, sularını düzenli değiştirmeye zamanımız olmazdı ara sıra lağım suyu gibi suda yüzerdi garipler ama şükür ölmediler Smile .japon çok dayanıklı balık derlerdi.
Arkadaşlar japon balığı dediğiniz şey aslında uçsuz bucaksız bir konu. Japon aslında bir sazan çeşidi çünkü ve bir çok çeşidi var. Soğuksuda gayet iyi yaşarlar dayanıklıdırlar. Mesela bu da bir japon balığıBig Grin :
123.20100908112832.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Japon Sumo Balığı

Big GrinBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: