Hobileriniz neler?
(06/07/2013, Saat: 23:09)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde tuttuğum takımların atkılarını topluyorum tabi bu takımların bir ortak noktası var...

bu evde bir duvarım..

98eg52.jpg

Harikasın üstad. Bende gittiğim şehirlerin takım atkılarını alıyorum istisnasız :-) Samsun'a döndüğüm vakit fotoğraf çeker koyarım :-)

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
tamerkamisli.blogspot.com
(06/07/2013, Saat: 23:24)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/07/2013, Saat: 23:09)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde tuttuğum takımların atkılarını topluyorum tabi bu takımların bir ortak noktası var...

bu evde bir duvarım..

98eg52.jpg

Harikasın üstad. Bende gittiğim şehirlerin takım atkılarını alıyorum istisnasız :-) Samsun'a döndüğüm vakit fotoğraf çeker koyarım :-)

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merakla bekliyorum üstadım benim gibi birinin olması çok büyük keyif memnun oldum Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
ortak noktalar nedir merak ettim valla örnek verebilirmisiniz
(07/07/2013, Saat: 11:39)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ortak noktalar nedir merak ettim valla örnek verebilirmisiniz

Hepsinin sadece sporla derdi olmayan taraftar gurupları var.

Örneğin Barcelona Real Madrid maçları sadece futbol değildir.
yada Roma Lazio
yada Milan İnter
yada Celtic Rangers bu liste uzar gider...

Adana Demirspor livorno ile taraftar gurupları sayesinde kardeştir. Yada Beşiktaş Demirspor ve PAOK'la ile aynı sebeple kardeştir. Mesela bu sene Beşiktaş St pauli ile dostluk maçı yapacak ki bu st pauli taraftarının özel isteğidir.
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(07/07/2013, Saat: 12:20)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/07/2013, Saat: 11:39)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ortak noktalar nedir merak ettim valla örnek verebilirmisiniz

Hepsinin sadece sporla derdi olmayan taraftar gurupları var.

Örneğin Barcelona Real Madrid maçları sadece futbol değildir.
yada Roma Lazio
yada Milan İnter
yada Celtic Rangers bu liste uzar gider...

Adana Demirspor livorno ile taraftar gurupları sayesinde kardeştir. Yada Beşiktaş Demirspor ve PAOK'la ile aynı sebeple kardeştir. Mesela bu sene Beşiktaş St pauli ile dostluk maçı yapacak ki bu st pauli taraftarının özel isteğidir.

+1
Futboldan babamdan ötürü (fanatik GS lidir) oldum olası nefret etmişimdir. Ben belgesel isterken hep maçlara bakardı. Aslında hep tam tersidir ama Huh Ama bazı maçlar futbol değil gibi sanki. Küfürsüz ama coşkulu, fanatik ama holigan değil. Bıçaksız şiddetsiz gerçek maçlar. Sanırım Chelsee İngilterede ve Real Madrid İspanyada (Ahh Lorena Big Grin) öyle maçlar oluyormuş. Bunlar izlettiriyor kendini. Ama çok nadir maçlar. Genelde dostluk maçları. Katılıyorum komşu..
Bu yasdan sonra fenerbahceyi terk edip besiktasa gonul veren biri olarak,en buyuk besiktas diyorum...Smile
(07/07/2013, Saat: 17:47)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yasdan sonra fenerbahceyi terk edip besiktasa gonul veren biri olarak,en buyuk besiktas diyorum...Smile

Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(07/07/2013, Saat: 17:47)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yasdan sonra fenerbahceyi terk edip besiktasa gonul veren biri olarak,en buyuk besiktas diyorum...Smile

katılıyorum, ufak farkla, bu yaşıma kadar hiç takım tutmadım, ama taraftarıyla taraftar toplayan beşiktaşa, beşiktaşın taraftarına gönül verdim bundan böyle.

bundan böyle çArşı alayına karşı Smile
memleket kurtulana kadar siyah
(07/07/2013, Saat: 23:17)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

katılıyorum, ufak farkla, bu yaşıma kadar hiç takım tutmadım, ama taraftarıyla taraftar toplayan beşiktaşa, beşiktaşın taraftarına gönül verdim bundan böyle.

bundan böyle çArşı alayına karşı Smile

+1
Futboldan hep uzak durmuşumdur,hayatımda bir kere bile futbol maçı için stada gitmişliğim yoktur ve TV lerde milli maç dahi izlemem kısaca sevmiyorum futbolu ve camiasını.
Ama bunda böyle hangi takımı tuttuğum sorulursa sloganım bu olucak 'çArşı alayına karşı' Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Merhaba,
25 yıl pul biriktirdim Türkiye ve KKTC pulları.Para etmedikleri çin bıraktım.
10 yıl öncesine kadar da Kanarya yetiştiriyordum.Çocuk gibiler hiç bir yere gidemiyorsunuz.
Son 4 yıldır da çocukluktan beri hobim olan bisikletle ilgileniyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: