Ey Arko Canım Arko, Sen Ne Yapmaya Çalışıyorsun?
Şahsen biz millet olarak google delisiyiz, kendi adımızdan tut da dayımızın adına kadar google'da aratan bir milletiz Smile

Ey Arko!
Sen şimdiye kadar hiç google'a "arko regular shaving cream" ya da "arko moist shaving cream" diye yazıp bakmadın mı? Bunların dünya çapında ne kadar çok tutulan ürünler olduğunu görmedin mi?

Bilmem kaç çeşit krem yapmışsın. Bunların içlerinde en makul olanları regular ve moist idi; sen gittin bunları kaldırdın?

Biz seni sevdikçe değer verdikçe, sen niye bizi üzüyorsun?

Lütfen Arko, aramızdaysan cevap ver, sen ne yapmaya çalışıyorsun? Smile 
(07/05/2015, Saat: 18:13)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen biz millet olarak google delisiyiz, kendi adımızdan tut da dayımızın adına kadar google'da aratan bir milletiz Smile

Ey Arko!
Sen şimdiye kadar hiç google'a "arko regular shaving cream" ya da "arko moist shaving cream" diye yazıp bakmadın mı? Bunların dünya çapında ne kadar çok tutulan ürünler olduğunu görmedin mi?

Bilmem kaç çeşit krem yapmışsın. Bunların içlerinde en makul olanları regular ve moist idi; sen gittin bunları kaldırdın?

Biz seni sevdikçe değer verdikçe, sen niye bizi üzüyorsun?

Lütfen Arko, aramızdaysan cevap ver, sen ne yapmaya çalışıyorsun? Smile 

Evyap'ın emekli üst düzey çalışanlarından biri ile tanıştım,çok değerli bir insan.
Kendisine'e ,"Evyap'a bir çıtlatsanızda sabuna en fazla maliyeti 25 kuruşluk madde ekleyerek premium sabuna dönüştürseler,Eskisi klasik olarak devam ederken Arko premium,gold gibi özel seri üretseler"dedim. Onlar halinden memnun yapacaklarını sanmam dedi Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Regular bende var içinde az kaldı Wink
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Para ve zaman piyasada pek güzel düzenleyici oluyorlar, bir başka firma oturup tüketiciyle birlikte ürün geliştirme çalışmalarına belki de mesaisinin önemli bir kısmını ayırabilirken, Arko'ya hiç mi hiç üzülmüyorum.
Acta est fabula, plaudite.
arkoya "alo teymaan, kafamı bozuyorsun haa, sinirleniyorum haa, bak ben gerçek diyorum haa" demek istiyorum
Arko'nun benim için yeri ayrıdır. İlk başladığımda elime Arko sabunu alarak başladım o zamandan beride hem sabuncu bir adam olmuşumdur krem de kullanmama rağmen. Arko gerçekten yabana atılacak bir sabun değil çok su içen ama deli gibide köpük yapan bir sabun. Amerikadaki sadece bu geleneksel tıraş işiyle uğraşan adamların satış reyonlarında kutu kutu Arko sabunlardan dolu ve çok çok gidiyor, umarım sabunu da ileride piyasadan kalkmaz. Regular ve Moist kremlerin kalktığını bilmiyordum, ciddi ciddi memnun olan varsa stoğuma birkaç kutu ekleyeceğim demektir burada ucuz çünkü en azından günlük tıraşta kullanabilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ARKO sabun yüzü kim? mustbe 5 6,168 23/05/2019, Saat: 04:59
Son Yorum: mustbe
  Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? Rigbie 50 31,607 29/01/2019, Saat: 17:00
Son Yorum: donniebrasco
  Arko Tıraş sabunu ile badem yagı Fallschirmjäger 11 21,991 03/03/2013, Saat: 03:13
Son Yorum: firavun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: