3017
3017'ye ben de kremlerle devam ediyorum. Eli kulağında Speick Active bitti bitiyor, sonra Nivea krem ve Mavi aloe vera'lı Proraso var. Kış bitmeden bitiririm.
Jilette ise artık açtığım kutuyu bitirmek üzere devam ediyorum. Şu an Mısır üretimi Crown ile devam ediyorum.
"A Samurai always wears two swords."
3017' e katılıyorum. Hem dolabım daha rahat. geniş oluyor. hem de kulandığım ürünleri daha iyi analiz edebiliyorum.
En bitecek gibi duran kırmızı Proraso sabunla ben de 3017 diyorum. Gerçi hanım, Sedef'in hışmına uğradığım o geceyi hatırlatıyor diye kullanmamı istemiyor ama bitireceğim artık. Smile
"Bir arko biter diğer arko açılır" prensibiyle yola devam . Sadece aftershavelerde çeşitlilik seviyorum, o günkü moduma göre kokuyu değiştiriyorum.
... Jilet
(05/02/2020, Saat: 21:06)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En bitecek gibi duran kırmızı Proraso sabunla ben de 3017 diyorum. Gerçi hanım, Sedef'in hışmına uğradığım o geceyi hatırlatıyor diye kullanmamı istemiyor ama bitireceğim artık. Smile
Siz Sedef'i değil, Sedef sizi kaybetti Orhan hocam.
(05/02/2020, Saat: 21:49)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz Sedef'i değil, Sedef sizi kaybetti Orhan hocam.

Benden uzak olsun da Caner komşum.  Smile
Bende çelik kaba basılmış Arko sabun ile katılıyorum. Bu bitince Mühle sabunu açacağım
ef3218c1993a18193a8a9a93d383fc74.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ölmemek elimizde değil ki bizim,                      
İyi yaşamamak beni tek korkutan.
Ben de saponificio varesinio felce aromatica bitene kadar başka sabuna dokunmayayım!
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
(05/02/2020, Saat: 10:57)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaz aylarında aldığım ürünler daha yeni yeni bitmeye başladı. rostasyonlu kullanıyordum, ama proraso sandaldan başlayarak azalanları bitirinceye kadar kullandım. proraso sandal, nivea krem ve logona krem 9 ayda bitirebildiğim ürünler. after shave ve balmı biri bitmeden diğerini almıyorum. kolonyalarda aynı şekilde, kullanmadığımı fark ettiğim mühle sabunu strech filme sarıp kaldırdım. sırada tabac sabun var havalar ısınıncaya kadar ne kadarını kullanabilirsem kullanacağım. kalırsa stechleyip onu da kışa devam ederim. jiletlerde aynı şekilde, başlarda deneme sürecinden kalan yarım kutuları bitirerek devam.

Tabac sabun bitti. mühleyi elden çıkartmıştım. Mdc'yi açacam 1,5-2 sene falan sonra tekrar yazarım bu konuyaSmile
Ne kadar geç keşfetmisim bu basligi: tirasa basladigimdan bu yana ki aslinda en buyuk sorunum diyebilirim buna: Onu mu kullansam, şu ne zamandir bekliyor, Arko'yu ihmal ettim, yahu şunun kokusunu ozlemisim, gozume batiyor, dolap ne kadar urunle doldu...
Rotasyona giriyorum, yok arkadas, bitmeyince canim sikiliyor, urun kaliyor, sira bozuluyor... Ama aklimin hep bir kosesinde celik kaba basili Arko...
Ben de katiliyorum araniza, bir sabun/krem, bir Arko, bitene kadar devam.
Rahatladim yahu!
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: