3017
(15/04/2016, Saat: 22:01)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi fırçayı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Semogue 830 gibi bir domuz ile canına okursunuz komşum Smile

Chubby 2 Manchurian ve Omega 49 ikilisiyle 1 ay dayandı kırmızı Cella. Big Grin
(16/04/2016, Saat: 02:44)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chubby 2 Manchurian ve Omega 49 ikilisiyle 1 ay dayandı kırmızı Cella. Big Grin

Sabun katilleri maşallah
(16/04/2016, Saat: 02:34)kerimovic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fircanin çok önemli olduğunu biliyorum Smile razorock sentetik kullanıyorum ondan bitmiyor, düğün işleri bitsin güzel bir porsuk alacağım.

Kesinlikle haklısınız komşum kaliteli bir Porsuk ve domuz şart, hele de bu kadar sabun deneme isteği varken sentetikler moralimi bozuyor
Azimli 3017ci arkadaşları can-ı gönülden kutluyorum.Hayır,nasıl dayanıyorsunuz,ne yapıyorsunuz,kola bant mı takıyorsunuz,ilaç mı kullanıyorsunuz,Alo'lu bir Hattı var onu mu arıyorsunuz,Nirvana seviyesinde misiniz yoksa valla helal olsun,ben dayanamam bu kadar strese

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Nivea tiras kremini bitirdim. Yurtici piyasasi icinde en iyi alternatif bence.
(17/04/2016, Saat: 21:24)eRenleR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea tiras kremini bitirdim. Yurtici piyasasi icinde en iyi alternatif bence.

Öncelikle hayırlı olsun.
biten ürünlerin fotolarını "en son ne bitirdiniz" başlığı altında göstermeye bu vesile ile herkesi davet ediyorum.
http://geltir.com/thread-1730.html
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Sevgili 3017'ci dostlar,

çok resmi olmasada bende 3017 uyguluyorum sayılır. bir iki ay önce bütün sabunları vs. dolaba kaldırıp sadece Tabac ve TOBS sandalı bıraktım tıraş dolabımda, haftaiçi hergün tıraş olan bir insan olmama rağmen bitmiyor bitmiyor bitmiyor. Daha evde kutu kutu sabun var. Hiç yeni sabun almadan kullansam belki 5 yıl yetecek sabun var. ciddi sabır isteyen bir iş. Birde sabunlar özelliğini yitiriyor özellikle krem olanlar bozulmaya daha müsait sözlerinden sonra daha dikkat ediyorum kremlerini öne almaya çalışıyorum ama bitmiyor. Hepinize bu kutlu görevde başarılar diliyorum. Saygı ve selam ile Big Grin
Bu bitirme işinin en güzel yolu, alırken ortak alım yapılıp tam paket değil de yarım paket almak, evdekilerin de yarısını satılık ilanına koymak Smile
(12/05/2016, Saat: 11:53)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu bitirme işinin en güzel yolu, alırken ortak alım yapılıp tam paket değil de yarım paket almak,  evdekilerin de yarısını satılık ilanına koymak Smile

Ben de bunu denemeye başladım ama yarı hisselere daha ortak çıkmadı benim ilandaki. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
3017 macerasında kullandığım Loccitane Cade Balsam bugün bitti. Faena da yakında bitiyor. Listeyi tazelemek lazım. Sanırım balsam olarak Loccitane Cedre & Oranger devreye girecek. Ama yaz geliyor belki onun 3017'sine kışın başlarım Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: