3017
Soap Commander sabun ile 3017 yapacaktım, ama sabun hoşuma gitti, onu ve diğer kardeşlerini dönüşümlü olarak kullanmaya ve keyfini çıkarmaya karar verdim. O yüzden bir süre kullanım sonunda 3017'den çıkarmaya karar verdim. Bu arada tatil esnasında yanıma bir Mama Bears tester almıştım, bugün itibariyle seyahat dönüşü tükendi. Bu arada elimde Kapo krem var, onu 3017'ye sokup bitirmeyi düşünüyorum. O yüzden 3017 listemi güncelliyorum.

Yalnız elime aldığım bir ürünü sürekli kullanmama rağmen 3017'nin çok miktarlı sabunlarda biraz sıktığı oluyor, zaten forumda 3017 yapan bir ben kaldım herhalde Big Grin. O yüzden kendimi bundan sonra biraz daha serbest bırakmaya karar verdim. Yine uzun süreli olsa da değişik sabunları dönüşümlü olarak kullanmayı planlıyorum Kapo krem sonrası Smile.
Ben devam ediyorum @btoprak üstat yanlız değilsin Smile GFT Lime ile devam.
www.BarbarosRazors.com

Tamam o zaman @theunnamed üstadım, ben de sizi yalnız bırakmam Smile. Kapo çabuk biter, sonrasında elimdeki Proraso ve Cella'ya dalmayı düşünüyorum, çift koldan artık Smile...
Ben yapamıyorum bu ara, ordan oraya taşınmaktan speicktember'a bile ara verdim.
Yerleşik yaşama geçince tekrar başlarım belki, ama ben devam ettiremesem bile çok saygı duyduğum bir iş yapıyorsunuz valla. Smile
Bekleriz @Aleksey üstad, gerçi benimkisi artık tam 3017 olmaktan çıktı ama böylesi daha keyifli Smile.
(26/09/2015, Saat: 16:32)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekleriz @Aleksey üstad, gerçi benimkisi artık tam 3017 olmaktan çıktı ama böylesi daha keyifli Smile.

Zaten ilk mesajda da belirttiğim gibi kuralları esnetince tadı çıkıyor. Hatırlarsanız ben de parçalara bölüyordum, küçük parçayı 3017 yapıyordum.
(26/09/2015, Saat: 16:38)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten ilk mesajda da belirttiğim gibi kuralları esnetince tadı çıkıyor. Hatırlarsanız ben de parçalara bölüyordum, küçük parçayı 3017 yapıyordum.

Cidden 200/250 gr sabunla 3017 yapılmıyor üstad Smile.
Şu anki seyahatimde ben de bir mini 3017'ye girişmiş bulunuyorum, 1017 diyebiliriz belki Smile 2 hafta boyunca kullanacağım tıraş / kozmetik malzemelerim:

jj2xpi.jpg

Seyahat sırasında ufak tefek alışverişlerim olacak ama onları açmadan TR'ye getirmeyi düşünüyorum.
En sonunda Kapo krem bitti. Çok performanslı bir krem gibi gelmedi bana ama güzel. .. Şimdi Mama Bears tester ve elimdeki 75 gr. Cella'ya geçiyorum. Ama şimdilik bir süre 3017'ye ara veriyorum gibi Smile.
(02/11/2015, Saat: 21:29)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda Kapo krem bitti. Çok performanslı bir krem gibi gelmedi bana ama güzel. .. Şimdi Mama Bears tester ve elimdeki 75 gr. Cella'ya geçiyorum. Ama şimdilik bir süre 3017'ye ara veriyorum gibi Smile.
Kap kremi biraz daha detaylandirabilir misiniz? Nemlendirme nasıl ? Kayganlık vs..

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: