Feather Popular TTO
(06/07/2012, Saat: 17:23)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: B&B ye bakıyorum herkes 8 yada 9 puan ortalama vermiş populara,aynı şekilde parkerlara bol keseden puan dağıtmış Angry

batılıları anlamıyorum Sleepy
bizim ülkenin kredi notuydu ilerlemesiydi insan haklarıydı habire puan kırıyorlar 2 paralık aletlere dayıyorlar puanıBig Grin

güzel yorum Wink
hayırlı olsun
birini kullanmayın rahat satabilirsinizSmile
bakalım popular yetecekmi
popuların WS DE ye tek üstünlüğü tto olması,ergonomi olarakda WS daha üstün bence fiyatıda cabası Smile
çok mild bir alet slim'in 2 sine denkIdea

(24/08/2012, Saat: 16:34)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/10/2011, Saat: 23:27)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek alet kullanip bu bana yetiyor baska alet almam diyen sabira sahip arkadas varmi merak ediyorum? Feather kaliteli bir alet ve balansi mukemmel.Bence elinizin altinda yedek alet olacaksa bu olsun, seyahati var tatili var ziyareti var.. ucuz Cin malimi yaninizda olacak pahali Futurmu?
Alin firsat olunca pisman olmazsiniz..

ben almışken 2 tane birden aldım.Kullanımı kolay ve konforlu tıraş vaad eden bir makine.Sınıfında emsalsiz derim.Smile
(24/08/2012, Saat: 22:21)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında üzüldüğüm şey de şu.Aşağı yukarı 27-28 yıldır kullan-at makinalarla tıraşı bir görev edinmiş,ömrümü geçirmişim,paralarımı çöpe atmışım.Nisan 2012'de 'ebay üyeliği ile geleneksel tıraşı (özellikle porsuk kılı sevdasına tutuldum) keşfettim.Derken ilk 24 düğüm çaplı lijun fırçalarla başladım,ardından connaughtshavin amcanın sattığı Profesyonel seri Omega 27-28 düğüm kıl fırçalara dadandım ardından da önceki mesajımda belirttiğim gibi 2 adet Feather kelebek başlıklı makine aldım.Haziran da da (2002den bu yana da arko traş sabunu kullanırım) meraktan Cella aldım kokusundan başka bir cazibe bulamadım (Arko katı sabuna göre).Şimdi de gümrükte sorun çıkmasın diye (çünkü dün Connaught amcadan Omega 20102 (28mm knot) fırça sipariş ettim) biraz beklemeliyim.Siparişlerim ulaştıktan sonra (beklediğim Ebay ıvır-zıvır siparişlerim de var) Eylül ayının ortalarında MÜHLE R89 XL CLOSED COMB'la tıraş malzemeleri satın alma işlerimi sonlandırmak,Allah sağlık verirse ömrümün kalan kısmında tutan ellerim,gören gözlerimle gerçek traş keyfini yaşamak istiyorum.Burada en önemlisi de Mayıs'tan bu yana tıraş araç ve gereçleri ile ilgilenmem sebebiyle google amca,siz değerli forumdaşlarla tanışmama vesile oldu.Değerli bilgilerinizden ihtiyaçlarımı şekillendirecek fikirler edindim.Sağ olun var olun.Kalın sağlıcaklaSmile

keşke yedek olsun diye ikincisini almak yerine bekleseydiniz hocam, madem ki hevesle geleneksel tıraşa girişmişsiniz emin olun ki sonunuz çelik ustura olacaktır,. aten aldığımız her bir ürün (sarf malzemeleri dışında) neredeyse ömürlük, o nedenle bence bundan sonraki alımlarınızı teker teker yapınız Smile hem daha çok ürün denemiş olursunuz Tongue
memleket kurtulana kadar siyah
(24/08/2012, Saat: 22:21)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında üzüldüğüm şey de şu.Aşağı yukarı 27-28 yıldır kullan-at makinalarla tıraşı bir görev edinmiş,ömrümü geçirmişim,paralarımı çöpe atmışım.Nisan 2012'de 'ebay üyeliği ile geleneksel tıraşı (özellikle porsuk kılı sevdasına tutuldum) keşfettim.Derken ilk 24 düğüm çaplı lijun fırçalarla başladım,ardından connaughtshavin amcanın sattığı Profesyonel seri Omega 27-28 düğüm kıl fırçalara dadandım ardından da önceki mesajımda belirttiğim gibi 2 adet Feather kelebek başlıklı makine aldım.Haziran da da (2002den bu yana da arko traş sabunu kullanırım) meraktan Cella aldım kokusundan başka bir cazibe bulamadım (Arko katı sabuna göre).Şimdi de gümrükte sorun çıkmasın diye (çünkü dün Connaught amcadan Omega 20102 (28mm knot) fırça sipariş ettim) biraz beklemeliyim.Siparişlerim ulaştıktan sonra (beklediğim Ebay ıvır-zıvır siparişlerim de var) Eylül ayının ortalarında MÜHLE R89 XL CLOSED COMB'la tıraş malzemeleri satın alma işlerimi sonlandırmak,Allah sağlık verirse ömrümün kalan kısmında tutan ellerim,gören gözlerimle gerçek traş keyfini yaşamak istiyorum.Burada en önemlisi de Mayıs'tan bu yana tıraş araç ve gereçleri ile ilgilenmem sebebiyle google amca,siz değerli forumdaşlarla tanışmama vesile oldu.Değerli bilgilerinizden ihtiyaçlarımı şekillendirecek fikirler edindim.Sağ olun var olun.Kalın sağlıcaklaSmile

Ayrılacakmış gibi bir son olmuş.. Nereye diyesi geliyor insanın Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
güzelmiş. merak ediyorum arkadaş bu EJ ve mühle utanmıyor mu TTO yapmamaya hala? Angry
papazeriği günaydın üstadım
muhle tto yapmaz 20 yıl sonra belki
sana parker 96 r alalım gillette çakması Smile

(31/08/2012, Saat: 09:41)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzelmiş. merak ediyorum arkadaş bu EJ ve mühle utanmıyor mu TTO yapmamaya hala? Angry
Aman hocam
parker da kalsın timor da.Parker a kaldıyşa işim ben halimden memnunum Smile
Saygılarımla
(31/08/2012, Saat: 11:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: papazeriği günaydın üstadım
muhle tto yapmaz 20 yıl sonra belki
sana parker 96 r alalım gillette çakması Smile
(31/08/2012, Saat: 09:41)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzelmiş. merak ediyorum arkadaş bu EJ ve mühle utanmıyor mu TTO yapmamaya hala? Angry

TTO nedir? Bu siteye yeni üye oldum varsay ve tto ile ilgili bir açıklama yok, hiç bir şey anlamazlar yani Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(31/08/2012, Saat: 23:36)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

TTO nedir? Bu siteye yeni oldum varsay ve tto ile ilgili bir açıklama yok, hiç bir şey anlamazlar yani Smile

Twist-To-Open: kelebek tipli cevirilerek acilan kapaklar. Bu slim, fatboy, superspeed, aristocrat vs tipteki aletler Smile
özür diliyorum
TTO : Twist to Open (açmak için çevir). yani kelebek tip makine. Smile
hocam eğer mühleden EJden bahsediyorsanız onlar anlamışlardır Wink
Saygılar
(31/08/2012, Saat: 23:36)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TTO nedir? Bu siteye yeni oldum varsay ve tto ile ilgili bir açıklama yok, hiç bir şey anlamazlar yani Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather All Stainless AS-D2S İncelemesi Aedan 20 26,297 01/02/2020, Saat: 12:20
Son Yorum: gidakontrol
  Feather AS-D2 fergus 32 43,260 07/11/2019, Saat: 16:04
Son Yorum: Sheeplessness
  Mühle R41 ve Feather Jilet uyumu connect 8 5,393 09/05/2018, Saat: 14:21
Son Yorum: dikdik_s
  Feather AS-D2 Tıraş Aleti - inceleme Emreozer 23 21,904 22/10/2016, Saat: 19:56
Son Yorum: Nani Kuş
  Feather Stainless Steel Razors (AS-D1) bossyje 14 23,975 07/09/2015, Saat: 22:09
Son Yorum: alfa
  FEATHER WS-D1S AHŞAP SAPLI impaticaret 14 19,977 10/07/2015, Saat: 21:24
Son Yorum: danjamem
  Tradere sb-ıkon dlc slant-feather as-d2-att m1 sızce hangısı ? Asit35 6 10,659 02/10/2014, Saat: 00:32
Son Yorum: arikanmd
  Feather Stainless Razor AS-D1 ErolBöğrek 17 24,307 18/04/2014, Saat: 19:05
Son Yorum: arikanmd
  Feather AS-D2 (Mart 2013) eggman 13 16,878 13/08/2013, Saat: 14:41
Son Yorum: fergus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: