Banyo Tıraşı
Arkadaslar bir onerim var. Arada rastlıyorum, Şu "banyo tırası" lafını kullanmasak yerine alternatif Banyo Tırası , Vucut Tırası vs. gibi kelimeyi secelim ortaklasa. Standardımız olsun. Bundan sonra yazan olursa da gerekirse uyarıp duzeltelim. Su banyo tırası lafı bırakalım kadınlar kulubu formu gibi kardes forumlar kullansın. Geltirin soz dagarcıgından cıkaralım ne dersiniz.
What we do now, echoes in eternity. Yeahhh... Kim benimle. Smile
I'm in...! Smile
de te fabula narratur.!
banyo tıraşını geltir üyeleri olarak kelime dağarcığından çıkaracağız diye komple Türkçeyi çıkardık. Big Grin
Ben de ''I agree with you... Count me in'' diyorum.
Kararlastıralım ne olacagını, "Ahdim olsun" forumda var olan tum banyo tırası sozlerini tek tek bulup degistiricegim. Big Grin
Bir yandan Nani Kuş üstada katılmakla birlikte @dikdik_s üstadın çözümü daha iyi gibi. Konu burada kapatılsa ileride konu ile ilgili soru tekrar gelecektir gibi.

Ama forum editör'ünde otomatik düzeltme fonksiyonu olsa tadından yenmezdi. Yani "banyo tıraşı" veya daha da kötüsü "banyo tıraşı" yazıldığında "banyo tıraşı" na çevirse. Hatta başlamışken tüm traş'ları tıraş'a çevirse filan.

Google'da arattığımda class_parser.php içerisinde ayarı var deniyor ama benimki yarı cahil yorumu. @bighillme üstada başvurmakta fayda olabilir.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Kullandığımız bir fonksiyon. Düzenli reklam yapan yerlerin reklamlarını bu yolla kaldırıyoruz. Bu kelime ile de gereğini yapayım.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(07/05/2018, Saat: 23:05)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Body ci değilim, fakat vücudum gösterişlidir, ama biraz kılların gölgesinde kalıyor, bazen fantazi olsun diye ihtişamı çıksın diye senede 1-2 defa oda yaz aylarında tıraş yaptım önce şarjlı saç makinesi ile kısaltıp mach 3 ile yapmıştım, bahsettiğiniz sorunları bende yaşadım giyinip soyunurken takılmalar atletin kumaşından sızıp iğne gibi atletten çıkarak görünmeler, dediğiniz gibi devamlı yapılırsa sorun yok ama ara sıra yapmak işi dert, benim merak ettiğim DE ile bu iş olurmuydu, neyse bu işte DE işi biraz fazla fantazi oldu sanırım riske değmez DE en güzel sakal tıraşında zevk verir
Komşum hemde on numara oluyor. impa dan 15 TL ye aldığım ming shi kelebek de yi kullanıyorum aylardır banyo traşı için. Ws classic de olur.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz o kadar kampanya yapıyoruz "ahdim olsun hepisini tek tek bulup kaldıracagız" vaadleri veriyoruz,
Orcun baskan biz onu 2 tık la hallederiz dedi yaa.
Cevap bulamayıp, amca gibi vallahi 155i ararım diyorum. Big Grin
banyo tıraşı sorunu giderilmiştir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@BigHillMe
Baskan, sagol var ol hepsi degismis. Keske daha once aklımıza gelip sorsaymısız. Eline saglık.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,606 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,512 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 67,061 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,953 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: