bir İngiliz centilmeni "Nacet"
Bir süredir kenarda duran pakedi kıyıp açtım. Fatboy ile 5. ayarda efsane bir tıraş keyfi yaşadım. Üstadların keskinlik ve konfor vurgusunu daha iyi anladığımı sanıyorum. Kesinlikle çok konforlu bir jilet. Bendeki sanırım eski paket, bit pazarında bir yerlerde bulmuştum.
jqDWEG.jpg
BOdAVj.jpg
Z5qEr0.jpg

Ankara Ümitköy antika pazarında gezerken bununla karşılaştım ve aldım. Bir iki defa traş oldum ama pek hoşuma gitmedi. Bir iki defa daha deneyeyim asıl o zaman karar vereceğim.
Nacet benim Gilette sarıdan daha beğendiğim bir jilet oldu. Hem keskinlik hemde konfor olarak tatmin edici. Polsilver'dan sonra ömür boyu bu arkadaş ile devam edebilirim. İ harfi köşeli olan yeni versiyon bu arada kullandığım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Pek cevval bir arkadaşmış bu ben sevdim açıkçası. Perma dışında üzerinde Gilette markası taşıyan ilk jilet kullandıklarım arasında. Konforlu olması yanında bu konforu sunan en keskin jilet oldu benim için.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Konforu ve keskinliğini ben beğeniyorum, genel olarak beğendiğim bir jilet.

R89 ile kullanıyorum. Şu ana kadar kayda değer bir tahriş yaşamadım. Ama keskinliği 7 O'clock yeşil kadar iyi değil.
(08/01/2020, Saat: 12:18)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konforu ve keskinliğini ben beğeniyorum, genel olarak beğendiğim bir jilet.

R89 ile kullanıyorum. Şu ana kadar kayda değer bir tahriş yaşamadım. Ama keskinliği 7 O'clock yeşil kadar iyi değil.

Komşum nacet benimde beğendiğim ve biraz da stok yaptığım bı jilet. Yorumlarınızda anladığım kadarıyla konforlu jiletleri seviyorsunuz. Konfor ve keskinlik olarak daha üstün bulduğum gillette platinum u eğer denediyseniz denemenizi tavsiye ederim.
Benim de favorim oldu. Ancak İmpa'da stok bittiği için bulamıyorum. Konfor keskinlik dengesini beğendim. Gilette sarıyı çok severdim şimdi ilk sırada Nacet var
(16/01/2020, Saat: 18:38)Testosteron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de favorim oldu. Ancak İmpa'da stok bittiği için bulamıyorum. Konfor keskinlik dengesini beğendim. Gilette sarıyı çok severdim şimdi ilk sırada Nacet var

https://www.italianbarber.com/collection...zor-blades
Şurada baya uygun komşum.
Teşekkür ederim almaya çalışıcağım. Türkiyede bilen duyan varsa da haber berirse makbule geçer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ejde89 ile günlük tıraşta aynı jileti iki defa kullandım.keskinligi güzel fakat konforlu bir tıraş için biraz dikkat etmek gerekti. Üçüncü tıraş öncesi jileti kontrol ettiğimde yoğun paslanmayı görünce attım ama atmasam rahat 3. Belki 4. Tıraşı çıkarırdı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,578 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: