bir İngiliz centilmeni "Nacet"
çok teşekkür ederim ilginize.
selamlar.

(28/03/2012, Saat: 17:37)Ustura Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/03/2012, Saat: 21:46)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustura, bilgileriniz için çok teşekkür ederiz, yenisini kullanma imkanınız oldu mu acaba? bendeki eski kesin, zira yapışkanları bile kurumuş, sararmıştı. gilette galiba bütün piyasayı toparlamışi tekel olma yolunda.

selamlar.

(27/03/2012, Saat: 17:45)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ince çok ince.. Ç koçtuğ.
Resim ayrı bir güzel ''kusursuz'' ..
Selamlar.

Malesef kullanma imkanim olmadi ama birgün yenisi elime gecerse mutlaka sizede gönderirim,söz.

Photo 
(28/03/2012, Saat: 17:54)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok teşekkür ederim ilginize.
selamlar.

Bir de Job marka jiletler vardi

3wh57.jpg
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
muhteşem Smile eski afişlere, jiletlere, sabunlara hepsine merakım var, bulabilsem hepsinden özellikle jiletlerden koleksiyon yapacağım, afişini görmek bile çok mutlu etti beni.
selamlar.

(28/03/2012, Saat: 18:03)Ustura Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/03/2012, Saat: 17:54)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok teşekkür ederim ilginize.
selamlar.

Bir de Job marka jiletler vardi

3wh57.jpg

@ohtararan sizi Güneri İçoğlu'nun çizdiği Gönül Adamı adlı karikatüre benzetiyorum. Tam bir gönül adamısınız be abi. Ankarada olsan bi fasıla giderdik senle şöyle güzel bir içerdik...
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
hakikaten pek severim o karikatürü, karikatürün hakiki anlamını veriyor kanımca, gülmek, ancak gülmenin altına kavratılmak istenen bir mana var. birgün yolum düşerse rahatsız ederim sizi Smile
selamlar.

(01/04/2012, Saat: 19:45)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ohtararan sizi Güneri İçoğlu'nun çizdiği Gönül Adamı adlı karikatüre benzetiyorum. Tam bir gönül adamısınız be abi. Ankarada olsan bi fasıla giderdik senle şöyle güzel bir içerdik...

bugün gilette nacet' i denedim. yeni toplum düzeni herşeyde olduğu gibi bunu da bozmuş. rahat bir jilet ancak orijinal nacet gibi temizlemiyor ve onun gibi dayanıklı değil. aradaki kalite farkı feather ve yeşil astra arasındaki fark gibi sanki. hakkını yemeyeyim gilette markalı olarak kıyaslayınca goal' den kat kat iyi yine de.

anlamadığım kısıma geleyim. "madem bir şirketi satın alıyorsun, neden aynı malzemeleri ve üretim tekniklerini devam ettirerek marka değerini korumuyorsun? böyle olunca kendi büyük markanın güvenilirliği kalıyor mu?" diye sorarlar insana. sevgili "kullan at" insanların "kullan at" hayatlarına katkıda bulunan markalar.

herzaman söylerim "ne varsa eskide var."

"kullan at" hayat yine bu forumda bir dostumuzdan gördüğüm bir cümleden alıntıdır bu arada.

selamlar, saygılar...
Nacet ''CAN'' dır hocam. Elimde 30lu paketi var. Biraz daha kaldı bizim antikacıda onlarıda ellere bırakmamayı düşünüyorum Big Grin. Hayatımda kullandıgım en güzel tıraş bıçagı. DAha ne diyeyim.Takıyorum makineye 2 ay unutuyorum. Artık kaç tıraş götürüyor saymıyorum..
Katılma tarihi: 2011
(30/06/2012, Saat: 21:42)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/06/2012, Saat: 21:23)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nacet ''CAN'' dır hocam. Elimde 30lu paketi var. Biraz daha kaldı bizim antikacıda onlarıda ellere bırakmamayı düşünüyorum Big Grin. Hayatımda kullandıgım en güzel tıraş bıçagı. DAha ne diyeyim.Takıyorum makineye 2 ay unutuyorum. Artık kaç tıraş götürüyor saymıyorum..

1 jilet =2 ay? haftada kac gün tıras oluyorsun?

2 veya 3
Katılma tarihi: 2011
Vallahi iyimiş hocam bir jilet minimum 16 maksiumum 24 tıraş Big Grin
Bir jileti iki ay kullanabilmek için iki ay tıraş olmamam gerekir. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,584 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: