bir İngiliz centilmeni "Nacet"
(16/05/2020, Saat: 14:21)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adamın günahını almak istemem ama benim aklıma hiç yatmadı. biz bir jilette 10 u gördük mü "vay be" diyoruz ama jilet de bize "benden bu kadar arkadaş" diyor ve bizi üzüyor. forumda rekor denemesi yapılsa en fazla 20 hadi 30 görülür bence
Valla serkan kardesim ben senin gibi dusundum. Ama merak ettim epey bi vidyosunu izledim adamin, firildak birine benzemiyor yasli basli amerikali olan bu youtuber. Ama benim de mantigima yatmadi bu is. 230-240 kez ayni jileti kullanmak markasi ne olursa olsun.
(16/05/2020, Saat: 14:33)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu vatandaş işi ciddiye almış , şırıngayla köpürtme tadına ölçerek su koyan biri bu Smile Get a life diyorum kendisine Smile Başlık olur da bu arkadaşı takip eden komşularım uygun fiyatlı şırınga aramaya baslar malum ortamda maskeler karaborsa olmuşken şırınganın akıbetini düşünemiyorum. Stokları tüketir bizim ekip Big Grin
Valla komsum anlayamadim ben halen daha tebessumle saskin izliyorum Smile Youtuber kisi firildak biri degil tamam ama nasil olur yawSmile cok detayci biri anladim ama 230 kez tek taraf hemde. Jileti biliyor olabilir mi diye baktim vidyolarina ama bisey goremedim.

Eger bu adam bir jiletin tek tarafini 230-240 kez kullaniyosa, iki tarafini yaklasik 700 tirasta kullanirSmile bir kutuda 5 adet desekSmile) 3500 tras eder. Haftafa 5 gun tras olsaSmile 12, yil 5 jiletlik kutu ile tiras olurSmile)) sihatler olsun amcayaSmile))
Sonraki yıllarda çocukları, torunları aynı jiletle devam edecek Big Grin
Sayı aşırı abartı ancak Nacet bir önceki yorumda da belirttiğim gibi 6-7 kullanımda hiç değişmemişti performansı. Daha da zorlamak istemedim. Çok kaliteli
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Dostlar ben genellikle nacet kullaniyorum. Bu jiletin cildime iyi geldigini dusunüyorum. Ancak benim nacetin kağıdında "nacet" yazmıyor. Dışında nacet yazanla yazmayan jileti kullanan komşularım yorumlarsa sevinirim.
aynı jilet, kağıdı farklı sadece.
(19/05/2020, Saat: 02:44)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar ben genellikle nacet kullaniyorum. Bu jiletin cildime iyi geldigini dusunüyorum. Ancak benim nacetin kağıdında "nacet" yazmıyor. Dışında nacet yazanla yazmayan jileti kullanan komşularım yorumlarsa sevinirim.

Ben de italianbarber'dan almıştım komşum. Onda da yazmıyor. Sıkıntı yok yani.
Nacetlerim geldi kullanmak dün nasip oldu de89 ile çok güzel tahrişsiz bir tıraş elde ettim 2 kartela daha sipariş vereceğim benim için stok yapılası bir jilet.
Bugün traşımda Merkur 47c ile kullandım. Bence konforu çok iyi, keskinliği yeterli düzeyde bir traş çıkardı.stok yapılası bir jilet bana göre Wink
Bu kadar olumlu yoruma karsi, bendeki Nacet kartela testere cikti. Hangi kutuyu actiysam sonuc degismedi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,432 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: