Aklınızdaki Ürünler
Aklımda Skin Food vardı. Sağolsun @nayii hocam büyük Jest yaparak duruma el attı.
(01/04/2015, Saat: 18:43)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklımda Skin Food vardı. Sağolsun @nayii hocam büyük Jest yaparak duruma el attı.

+1
(01/04/2015, Saat: 18:43)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklımda Skin Food vardı. Sağolsun @nayii hocam büyük Jest yaparak duruma el attı.

+1 Aynı durum benim için de geçerli. İkinci sürprizi @theunnamed den bekliyorum. Bakalım.Wink
(01/04/2015, Saat: 18:32)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey hocam senin mesajindan sonra Mongoose'a attigim ve aldigim cevap asagidaki gibi.
Forum indirimi alabilir miyim diye uğraştım ama malesef olmadı.

720364f2ab4ce840e612f5f9b992fd6e.jpg

Adamlar uretimi yetistiremiyor, bir de indirim yapsalar izdiham olur mongoose icin. Bakalim yeni uretimi de bekliyorum bir yandan belki OC olani da ilgimi cekebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ikon slant kafa almak istiyorum ...
Haydi hayırlı tıraşlar...
(01/04/2015, Saat: 18:46)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

@mavi, @Atto arkadaslar valla nazar mi degdi nedir, bavul yolda kaldi  Confused dört gözle gelmesini bekliyorum  Blush
(01/04/2015, Saat: 21:06)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mavi, @Atto arkadaslar valla nazar mi degdi nedir, bavul yolda kaldi  Confused dört gözle gelmesini bekliyorum  Blush
Kısmet diyelim. Kazasız belasız gelir umarım Smile
(01/04/2015, Saat: 20:51)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ikon slant kafa almak istiyorum ...

@onlyTNT hocam slant kafanin ozelligini anlamadim.Degisik gorunuyor. O egimin sebebi nedir?
101 shavecraft var bende.
Kapali tarafi daha uyguj benim icin.Duruma gore degistirmeyi ben de dusunebilirim.
(02/04/2015, Saat: 01:24)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onlyTNT hocam slant kafanin ozelligini anlamadim.Degisik gorunuyor. O egimin sebebi nedir?
101 shavecraft var bende.
Kapali tarafi daha uyguj benim icin.Duruma gore degistirmeyi ben de dusunebilirim.

Slant kafanın mantığı şu: Normal kafada jilet sakala direk çarpıyor yani satırla nasıl bir şey kesilirse aynı mantıkta kesiyor. Slant kafa eğimli olduğu için sakalı yarı sürtünerek kesiyor. Bu da bıçakla bir şeyi kesmen gibi. Slant kafaların böylece sakalı daha kolay kestiği söyleniyor. Tabi Slant kafalar arasında da çok büyük farklar mevcut. Mesela Ikon 102'nin sadece kafası eğikken Merkur 37C jileti bükerek bu işi yapıyor. Kısacası denemeden kişisel tercihinizden emin olmanızın zor olduğu bir konu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Slant mantığı, giyotin ile kesmeye dayanır. "Dümdüz bir şekilde aşağı inen bir jilete göre, bir tarafı daha aşağıda olan yani eğimli bir jilet çapraz kesim yaparak daha yakın keser" prensibine dayalıdır. Benzer etkiyi elinizdeki DE aleti biraz eğimli(bir tarafı daha aşağıda) tutarak deneyebilirsiniz. "Yarı sürtünme" ne demek anlamadım.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,031 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,229 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 50,688 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: