Rus Jiletleri Karşılaştırması
Evet güzel bir yazı olmuş.
Benim Ruslardan favorim Super Swedish ve Sputnik.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Tum dunya ıyy yapsada, ben bunu seviyorum be arkadas yalan yok. Orta agresif/agresif makinalarda bir deneyin belki seversiniz.
mcu15k.jpg
(24/07/2018, Saat: 15:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tum dunya ıyy yapsada, ben bunu seviyorum be arkadas yalan yok. Orta agresif/agresif makinalarda bir deneyin belki seversiniz.

Bende gayet severek kullanıyorum uzun zamandır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Elimde 4 model rapira vardı. Üçüyle tıraş oldum üçü de beni mahvetti. En son Swedish super steel kaldı. Onunla da tıraş olma hevesim kalmadı. Beğendiğim en kaliteli rus jilet ise voskhod oldu.

☻/    
/▌
Rus jiletleri ben genelde saç traşından sonra ense Traşı için kullanıyorum ekonomik oluyor. Sakal Traşında seyrek ve yumuşak sakallar için uygun buluyorum. Sert sakallarda kullanılmıyor keskinliği iyi değil.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(16/02/2019, Saat: 10:53)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rus jiletleri ben genelde saç traşından sonra ense Traşı için kullanıyorum ekonomik oluyor. Sakal Traşında seyrek ve yumuşak sakallar için uygun buluyorum. Sert sakallarda kullanılmıyor keskinliği iyi değil.

Youtube.com/Berberbey
Woskhod bile mi @berberbey ? :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(16/02/2019, Saat: 11:11)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Woskhod bile mi @berberbey ? :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Onu denemedim

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi DE jiletleri bir daha satın almayı dusunmuyorsunuz? rock83 39 4,187 10/05/2019, Saat: 01:10
Son Yorum: yenikomsu
  Jiletleri nasil uzun omurlu sekilde saklariz ? Rigbie 24 3,434 12/02/2019, Saat: 23:34
Son Yorum: NIGRA
  JOB JİLETLERİ son samuray 3 3,724 25/06/2013, Saat: 22:12
Son Yorum: deka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi