Onur Çakmak Yeni Başlıyorum
(20/03/2015, Saat: 22:33)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, ben sizin henüz bu forumdan olduğunuzu bilmiyorken dahi hep iyi izlenimim olmuştu. Mesajıma hemen cevap vermiştiniz, ricamı kabul etmiştiniz ve kargoyu ücretliyken ücretsiz yapmıştınız, daha ne olsun.

Bendeki fırça 0 değil ama 0,5 Smile yüzümde kullanmadım ancak break-in yaptım, dolayısıyla artık tekrar satışa çıkaramazsınız. Önceki mesajımda belirtmemişim bunu, o yüzden "eğer öyleyse üzülürüm" dedim, çünkü artık iade edemem. Ama zaten ürün  çok güzel, yumuşak ve knot loft uzunlukları kişisel tercihime çok uygun, iade etmeyi düşünmezdim. Stant işini artık farklı şekilde çözeriz, ben hele bi dükkanınıza geleyim, hallederiz. Cumartesi Pazar günleri açık mısınız? Ve eğer gelirsem dükkanda olur musunuz?

Anlayışınız için teşekkür ederim. 0.5 iade için uygun değil Smile
Sadece pazar günü hizmet veremiyorum. Genelde dükkanda olurum.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Foruma hoşgeldiniz.
Fırça konusunda tereddüte düşmüşsünüz sanırım ama bence çok hassas ciltli değilseniz fırça sorun olmayacaktır.
İleride yumuşak bir fırçaya ihtiyaç duysanız bile elinizde bir tane peeling etkisi güçlü fırça bulundurmanız güzel olur.
Ben cildimin durumuna ve tıraş olma sıklığıma göre sert yada yumuşak fırça kullanıyorum. Omeganın fırçaları diğer uygun fiyatlı piyasa markalarına göre daha sağlam ve kalite hissiyatı yüksektir. 444 balsam bazılarınca çok beğeniliyor,bazılarınca beğenilmiyor zevk meselesi sonuçta. Cella sabun bir fenomendir, beğenmeme ihtimaliniz çok az.
Benim sadece DE alet konusunda bir uyarım olabilir. Eğer wilkinson ile kötü deneyim yaşarsanız kalite bir alet denemeden geleneksel tıraş hakkında kararınızı vermeyin çünkü uygun fiyatlı aletler bence hiçbir şekilde kaliteli aletlerin verdiği tıraş hissiyatı hakkında fikir vermiyor. 3-4 tane kaliteli alet kullandıktan sonra meraktan wilkinson denedim ama tıraş olmayı başaramadım. sanırım benim cilt ve sakal yapıma hiç uymadı. Tabii forumda çok sevenler de mevcut.
keyifli tıraşlar dilerim
(20/03/2015, Saat: 23:04)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz.
Fırça konusunda tereddüte düşmüşsünüz sanrım ama bence çok hassas ciltli değilseniz fırça sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.
İleride yumuşak bir fırçaya ihtiyaç duysanız bile elinizde bir tane peeling etkisi güçlü fırça bulundurmanız güzel olur.
Ben cildimin durumuna ve tıraş olma sıklığıma göre sert yada yumuşak fırça kullanıyorum. Omeganın fırçaları diğer uygun fiyatlı piyasa markalarına göre daha sağlam ve kalite hissiyatı yüksektir. 444 balsam bazılarınca çok beğeniliyor,bazılarınca beğenilmiyor zevk meselesi sonuçta. Cella sabun bir fenomendir, beğenmeme ihtimaliniz çok az.
Benim sadece DE alet konusunda bir uyarım olabilir. Eğer wilkinson ile kötü deneyim yaşarsanız kalite bir alet denemeden geleneksel tıraş hakkında kararınızı vermeyin çünkü uygun fiyatlı aletler bence hiçbir şekilde kaliteli aletlerin verdiği tıraş hissiyatı hakkında fikir vermiyor. 3-4 tane kaliteli alet kullandıktan sonra meraktan wilkinson denedim ama tıraş olmayı başaramadım. sanırım benim cilt ve sakal yapıma hiç uymadı. Tabii forumda çok sevenler de mevcut.
keyifli tıraşlar dilerim

Teşekkürler ooppss

Fırçamdan memnunun, diğer arkadaşların sadece düşünceme eklemek istedikleri farklı yorumları oldu, sağolsunlar düşüncelerini yazdılar. Sizin önerinizi çok beğendim, Pure fırçamın yanına birde Super veya Silvertip fırça ekleyerek, cildimin o günkü durumuna göre tercih yapabilirim, güzel fikir sağolun. Fırçanın kalitesi gayet iyi duruyor, bunu elinize aldığınızda rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Zaten bu işin ticaretini yapan Mustafa bey, bu markadan hiç şikayet almadıklarını yazmış. Birde Italyan malı olduğu için ve AB üyesi bir ülke olduğu için, hayvan haklarına dikkat ediyorlardır ve Çin'de zalimce öldürülen hayvanlardan elde edilen kıllar değildir, bu da fiyatı yükselten bir unsur olabilir.

Wilkinson Classic şimdilik başlangıç için. Kalitesiz bir tıraş sunacağına hazırlıklıyım, diğer arkadaşlar da uyardılar. Ancak en yakın zamanda iyi bir alete geçmeyi düşünüyorum.

Teşekkür ederim
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.
Foruma hoş geldiniz hayırlı olsun ,fırça konusunda sanırım denemediğim bi kaç fırça kaldı (belli başlı markalardan)benim gözlemim frank shaving bedavaya iyi kalite ürün satıyor mutlaka edinin
Hosgeldiniz
Hoşgeldiniz. Bir kaç yerde break-in demişsiniz. Porsuk fırçalarda domuzlarda olduğu gibi bir break-in olmuyor. Boşuna köpürtüp durmayın fırçayı. Smile Ben babama Omega Pure almıştım. O çok memnun. Bence kafanıza takmayın çok.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Yeni fırça özellikle pure tipi porsuklarda kullanmadan önce iyice kopuklemek tavsiye edilir hocam. Hem temizlenir hem fırça bir nebze yumuşar. Domuz fırçalarda olduğu gibi olmasa da porsuklarin da break-in süresi var.

Bir domuz fırça ilk alındığında %50 potansiyelde ise uzun süre kullanılırsa %90-100 verim alınıyor.

Porsuk bir fırça ise kalitesine de bağlı olarak ilk kullanimda potansiyelinin %80-90 ini kullanır ve bir iki hafta düzenli kullanımdan sonra tam randiman almaya başlarsınız.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(21/03/2015, Saat: 17:44)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni fırça özellikle pure tipi porsuklarda kullanmadan önce iyice kopuklemek tavsiye edilir hocam. Hem temizlenir hem fırça bir nebze yumuşar.  Domuz fırçalarda olduğu gibi olmasa da porsuklarin da break-in süresi var.

Bir domuz fırça ilk alındığında %50 potansiyelde ise  uzun süre kullanılırsa %90-100 verim alınıyor.

Porsuk bir fırça ise kalitesine de bağlı olarak ilk kullanimda potansiyelinin  %80-90 ini kullanır ve bir iki hafta düzenli kullanımdan sonra tam randiman almaya başlarsınız.

Tamam komşum da porsuklarda sanırım domuzlarda yaptığımız gibi bir kalıp sabun rodajından bahsetmiyorsunuzdur. Ben bunu demek istemiştim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/03/2015, Saat: 18:09)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam komşum da porsuklarda sanırım domuzlarda yaptığımız gibi bir kalıp sabun rodajından bahsetmiyorsunuzdur. Ben bunu demek istemiştim.
Kalıp sabun rodaji yapmadan fırça yüze değmez komşum aman deyim. Hem temizlik açısından hem yumuşatmak için. Porsuk domuz at farketmiyor aslında. Sabun rodaji dediğimiz şey kılları yumuşatmak için ilk ve en önemli adım oluyor. Sonra kullanımla beraber fırça iyice yola gelmis oluyor. Hem de porsuk fırçaların açılmasıni da epey hızlandırır bu işlem.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,603 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,994 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,587 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,436 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,872 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 4,050 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,939 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Yeni Komşunuz :) ErkanY. 39 16,451 24/10/2019, Saat: 07:56
Son Yorum: ErkanY.
  Yeni komşunuz... mvorun 23 6,181 12/10/2019, Saat: 11:35
Son Yorum: mvorun
  Merhaba yeni üye newbie 25 6,277 15/09/2019, Saat: 17:01
Son Yorum: Ratiere

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: