"The Sabun" tıraş sabunu
(09/05/2012, Saat: 00:18)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yurtdışında bizim yüzüne bakmadığımız derby'yi öve öve bitiremiyorlar. acaba farklı ürün mü sürüyorlar anlamıyorum, yurtdışından derby mi getirtsem acaba?Big Grin

Hocam ebayden almistim bende, acaba suyundanmidir havasindanmi bende anlamiyorum, ben gayet memnunum, arkoya bakmiyorum artik SmileTurkiyedekilere birturlu begebdiremiyorum :S
ne almıştınız sabun mu yaprak jilet mi?
olmazsa yerelden alıp bir karşılaştırın size zahmet.
bir dönem bahsi geçiyordu bu konunun jilet konusunda. yurtdışına gönderilenlerin daha farklı derby jiletler olduğundan dem vurulmuştu. çünkü orada çok beğeniliyor bu jiltetler. ne kadar doğruluk payı var bilmiyorum elbette. avrupanın sakal yapısı farkını da göz önünde bulundurmak gerekir belki de. ikisinden de kullanıp ona göre bir yorum yapmak gerekir.
selamlar.
(09/05/2012, Saat: 00:32)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne almıştınız sabun mu yaprak jilet mi?

ikisinide aldim jileti burdan barbershoptan aldim, hatta elimde bir iki tane daha var, cok berbat bisey hosuma gitmedi, ama denemek isteyen arkadaslara gønderebilirim, Turkiyedekilerle kiyaslamak icin. sakalim biraz sert oldugu icin sanki biraz yolar gibiydi, ama Norvecliler cok memnun, anlamadim gittim Big Grin
biz de norveçlilerin el kremini (neutrogena) çok beğeniyoruz. sakın bu iş komşunun tavuğu komşuya kaz görünür hesabı olmasınTongue

ahhhh rahmetli barış manço ahhh, yine geldin aklıma....
(09/05/2012, Saat: 00:38)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/05/2012, Saat: 00:32)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne almıştınız sabun mu yaprak jilet mi?

ikisinide aldim jileti burdan barbershoptan aldim, hatta elimde bir iki tane daha var, cok berbat bisey hosuma gitmedi, ama denemek isteyen arkadaslara gønderebilirim, Turkiyedekilerle kiyaslamak icin. sakalim biraz sert oldugu icin sanki biraz yolar gibiydi, ama Norvecliler cok memnun, anlamadim gittim Big Grin

adamlar yapmış jileti coniye göre, uyar mı aliye veliye Jilet Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(09/05/2012, Saat: 00:41)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz de norveçlilerin el kremini (neutrogena) çok beğeniyoruz. sakın bu iş komşunun tavuğu komşuya kaz görünür hesabı olmasınTongue

Amerikan oyunu bunlar, o kremin norvecle alakasi yok, norvecte hic biryerde gørmedim Big Grin sadece formulu norvec usuluymus øyle diyorlar, norvecte gørmedigim gercek Smile
(09/05/2012, Saat: 00:47)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/05/2012, Saat: 00:41)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz de norveçlilerin el kremini (neutrogena) çok beğeniyoruz. sakın bu iş komşunun tavuğu komşuya kaz görünür hesabı olmasınTongue

Amerikan oyunu bunlar, o kremin norvecle alakasi yok, norvecte hic biryerde gørmedim Big Grin sadece formulu norvec usuluymus øyle diyorlar, norvecte gørmedigim gercek Smile

johnson and johnson ABD şirketidir, hatta "a family company" yazar vurguyla ve gururla ancak yine de norveç te görmemeniz bana garip geldi, biz diyoruz dünya şirketi millet orada sallamıyorHuh
(09/05/2012, Saat: 00:51)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/05/2012, Saat: 00:47)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

johnson and johnson ABD şirketidir, hatta "a family company" yazar vurguyla ve gururla ancak yine de norveç te görmemeniz bana garip geldi, biz diyoruz dünya şirketi millet orada sallamıyorHuh
krem belki norvecte baska isimle satiliyordur, sonucta norvec usuluymus Big Grin ama johnson diger mamulleri var.
Arkadaşlar,
İnternetten gördüğüm kadarıyla tamamen doğal; limonlu, biberiyeli, okaliptüslü ve naneli el yapımı sabun satılan Türk menşeli site buldum. Fiyatlar 11,90 TL civarında. Dileyenlere e-ticaret adresini verebilirim.
Bilgilerinize
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,877 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,598 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,795 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,834 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,581 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  SAB-TIRAŞ SABUNU emiriko 27 42,961 04/05/2016, Saat: 22:07
Son Yorum: brkdmn
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 50,388 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: