"The Sabun" tıraş sabunu
Demekki sırf doğal ürünlerden tıraş sabunu olmuyormuş Big Grin Zaten hediye alıpta aa hiç beğenmedim diyeni görmedim holdingle alakalı kısım için söylüyorum.

Firmanin hangi amaca hizmet ettiği mailden de aşikar. Ben de o sabunu hediye alanlardan biri olsam cok memnun olurdum. Görsel acidan mukemmel, banyoda bi köşeye koyar, tıraş olacagim zaman da kopugumu avcuma fislatir mach3 le yuzumu kazirdim.
benim anlamadığım bir nokta da, bu kadar ilgili ve hızlı cevap yazan bir firma böyle bir maili neden yazar? bende bizim gibi müşterileri umursamadıkları hissini uyandırdı açıkça. bana da bedava gelse, tıraş olmasam da elimi yıkarım, duşta kullanırım elbette şikayet etmem, bedava sirke baldan tatlı olur. ancak tıraş olmak amacı ile para verip te tıraş olamaz iseniz şikayet edersiniz. nitekim şikayet te etmedik biz. yalnızca forumdan bahsedip, bu yönde geliştirirlerse daha iyi olacağı önerisini sunduk. amma "doğallıktan asla vazgeçmeyecektir." gibi bir cümle, müşteriye biraz tepeden bakan bir cümle gibi geliyor bana. kendilerine de holding hediye paketleri ile mutluluklar dilerim. doğallık iyidir elbette, başka herşey için tercih ederim dopal sabunu. şirincede doğal ve el yapımı sabunlar 2 lira bu arada. 3 tanesini 5 liraya veriyorlar. ancak malesef tıraş olmuyor işte. hediye olarak şirketlere verebilirler.
selamlar.
Geleneksel tıraş ile ilgili bir forumda farklı meslek ve sosyo-ekonomik seviyelerden gelen insanlardan oluşan bir topluluk var. Her gün tıraş oluyor ve -forumun en önemli amacı belki de- deneyimlerini paylaşıyorlar, yeni ürünler deneyip üzerine inceleme yazıyorlar. Bu topluluktan kimse sabunu tıraş sabunu olarak uygun bulmuyor. Bu kadarı rastlantı olabilir mi?

Demek ki The sabun yetkilileri, bazısı neredeyse asırlık yaşta olan ürünlerden daha üstün bir ürün ürettiklerini ve sevilerek kullanılan bu ürünlerin zararlı olduğu için kullanışlı olduğunu düşünüyorlar ve bu konuda iddialılar. Bu özgüvenin iki sebebi olabilir: 1. Geleneksel tıraş dünyasında bir çığır açacaklar, 2. Bu konuda cahiller. Birincisinin olmasını ümit ederim. Yolları açık olsun.

Yazılan cevaptan hareketle aklıma başka bir şey geldi, bilmem siz de katılır mısınız, belki MR GLO gibi tıraş öncesi kullanıma uygun bir sabun olabilir?

Saygılar
evet bu güzel bir fikir, içinde bulundurduğu kilden de faydalanmış olabiliriz böylece. en azından sabunlar boşa gitmez.

(06/04/2012, Saat: 21:04)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş ile ilgili bir forumda farklı meslek ve sosyo-ekonomik seviyelerden gelen insanlardan oluşan bir topluluk var. Her gün tıraş oluyor ve -forumun en önemli amacı belki de- deneyimlerini paylaşıyorlar, yeni ürünler deneyip üzerine inceleme yazıyorlar. Bu topluluktan kimse sabunu tıraş sabunu olarak uygun bulmuyor. Bu kadarı rastlantı olabilir mi?

Demek ki The sabun yetkilileri, bazısı neredeyse asırlık yaşta olan ürünlerden daha üstün bir ürün ürettiklerini ve sevilerek kullanılan bu ürünlerin zararlı olduğu için kullanışlı olduğunu düşünüyorlar ve bu konuda iddialılar. Bu özgüvenin iki sebebi olabilir: 1. Geleneksel tıraş dünyasında bir çığır açacaklar, 2. Bu konuda cahiller. Birincisinin olmasını ümit ederim. Yolları açık olsun.

Yazılan cevaptan hareketle aklıma başka bir şey geldi, bilmem siz de katılır mısınız, belki MR GLO gibi tıraş öncesi kullanıma uygun bir sabun olabilir?

Saygılar

yani TOBS, Geo F trumper, truefitt hill, MWF, Wilkinson hep zararlı sabunlar yapıyor. neyse ki arko var, füme var. demek ki memleketimden başka sabun çıkmayacak. Smile
bugün tıraş öncesi yüzümü yıkamak için kullandım bu sabunu. okaliptuslu olması nedeniyle ferahlatıyor cildi. bir de kaygan bir tabaka oluşuyor ciltte, tıraş esnasında da tahrişi epeyce bir azaltıyor. almış bulunanlar bu şekilde değerlendirebilirler gönül rahatlığı ile.
selamlar.
(10/04/2012, Saat: 14:43)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün tıraş öncesi yüzümü yıkamak için kullandım bu sabunu. okaliptuslu olması nedeniyle ferahlatıyor cildi. bir de kaygan bir tabaka oluşuyor ciltte, tıraş esnasında da tahrişi epeyce bir azaltıyor. almış bulunanlar bu şekilde değerlendirebilirler gönül rahatlığı ile.
selamlar.

İyi bari sabun tıraşla ilgili bir işe yarıyorSmile
Keske bu mesaji atmadan once en cok bilinen tiras sabunu olan arkonun icerigine bir bakiverselerdi...Sad
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
hakk-ı âliniz var amma bakarlar mı hiç, burnu havalarda adamların, en iyisini onlar biliyor. tabac, dr. harris falan dandik sabunlar üretiyor zaten, o yüzden yıllardır da kimse alıp kullanmaz Smile çöpe atmamak için bir deniyim dedim, en azından tıraşla ilgili bir işe yaradı Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,852 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,590 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,787 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,827 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,579 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  SAB-TIRAŞ SABUNU emiriko 27 42,947 04/05/2016, Saat: 22:07
Son Yorum: brkdmn
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 50,371 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: