haşmett
Kesinlikle bize yardımcı olcak bilen üstadların bilgisine ihtiyacımız var

Umarım katılırlar.
Ben şunuda belirtmek istiyorum geçen yıl elimde ithal enfiyelerim vardı mekanı cennet olsun dayım temin ediyordu rahmetli olunca elimdekiler bitmeden enfiye aramaya başladım bi aktarcıda buldum minik şişede saçma bir görüntüsü ve anlamsız ve zevksiz bir çekimi var reng olarak berbat çekim olarakda yaramaz burda bi komşumuzun yaptıgı enfiyelerin rengi ve kıvamı ithal enfiyeler gibi duruyo inşallah bi bilen çıkar karşımıza
(19/03/2015, Saat: 02:43)haşmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben şunuda belirtmek istiyorum geçen yıl  elimde ithal enfiyelerim vardı mekanı cennet olsun dayım temin ediyordu  rahmetli olunca  elimdekiler bitmeden enfiye aramaya başladım bi aktarcıda  buldum   minik şişede saçma bir görüntüsü ve anlamsız ve zevksiz bir çekimi var reng olarak  berbat   çekim olarakda  yaramaz burda bi komşumuzun  yaptıgı enfiyelerin rengi ve  kıvamı ithal enfiyeler gibi duruyo  inşallah bi bilen çıkar karşımıza

Ana ekranda McOrco başkanla onu konuşuyoduk

başkanın tarifi var, oraya bi bak derim, ordan devam edelim hattaSmile
Tşkler bi bakam
(19/03/2015, Saat: 02:43)haşmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben şunuda belirtmek istiyorum geçen yıl elimde ithal enfiyelerim vardı mekanı cennet olsun dayım temin ediyordu rahmetli olunca elimdekiler bitmeden enfiye aramaya başladım bi aktarcıda buldum minik şişede saçma bir görüntüsü ve anlamsız ve zevksiz bir çekimi var reng olarak berbat çekim olarakda yaramaz burda bi komşumuzun yaptıgı enfiyelerin rengi ve kıvamı ithal enfiyeler gibi duruyo inşallah bi bilen çıkar karşımıza

aktarlarda satılan enfiyeler tütün içermez
baharatlardan oluşan karışımlar onlar
amacı grip olduğunuzda sizi hapşırtıp
sinuslerinizi açmak

açık tütünden yapmayı deneyin
zor değil
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Evet iki dal wiston sigarasının tütününü toz haline  getirdim  görüntü olarak ithal enfie gibi iş yerindeki baharat makinası ile  hallettik rica ettik aşçıya sag olsun bizi kırmadı  çekimi ithal enfiye gibi olmadı tabi tütün kokuyor  genzimi fazla yakmadı alışkın oldugumdan  akşam bi tütüncüye ugramam lzm  tam gaz araştırma ya devam
Ben de başkanın makineye bakıcam işleri halledim
(19/03/2015, Saat: 11:36)haşmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet iki dal wiston sigarasının tütününü toz haline  getirdim  görüntü olarak ithal enfie gibi iş yerindeki baharat makinası ile  hallettik rica ettik aşçıya sag olsun bizi kırmadı  çekimi ithal enfiye gibi olmadı tabi tütün kokuyor  genzimi fazla yakmadı alışkın oldugumdan  akşam bi tütüncüye ugramam lzm  tam gaz araştırma ya devam

sadece tütün çekmek için bir elektrikli karabiber değirmeni alın
onda başka bir şey çekmeyin

makinede baharat kalıntıları kalıyor
özellikle karabiber
sonucu çok kötü oluyor Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Başkanım o makina daha yeniydi siftasını benim tütün yaptı gayet güzel toz hali aldı çekerken sanki akcigere gidergibi bi his oluyo zannedersem biraz nemli olması lzm
Evet arkadaşlar biraz bi araştırmadan sonra amatör bi ustalıkla ilk enfiyemi yaptım ahanda buyrun http://hizliresim.com/bl11Gm  çekimi  gayet iyi ithal enfiyeye yakın oldu  yanlız kara biber makinası şart  evde kendi imkanımla  toz haline getirdim  biraz iri  makinayı aldıkm8 olayı çözmüş olacaz bakalım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: