Hammer LR Handle by Atto Kazanın
(17/03/2015, Saat: 19:18)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özel bişey yok da, hani boş kaldığımda elim bi tane filmine mutlaka gidiyo,

de nironun boks filmini ilk kez etkilenerek seyretmiştim,

o sıralar emniyette boks yapıyodum.

seneler geçti hala sevgim azalmadı.

son zamanda amerika hakkında bi kaç beyanı oldu çok mutlu etti beni.

Öyle işte Big Grin

kızgın boğa filminden bahsediyorsunuz Smile Oscar aldığı film.
al pacino ve Robert de niro benim için de değerli oyunculardır. hatta hangisi daha karizma daha büyük oyuncu diye tartışmalarını yaptığımızı hatırlarım. ikisi de çok büyük oyuncular.
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(17/03/2015, Saat: 19:21)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kızgın boğa filminden bahsediyorsunuz Smile Oscar aldığı film.
al pacino ve Robert de niro benim için de değerli oyunculardır. hatta hangisi daha karizma daha büyük oyuncu diye tartışmalarını yaptığımızı hatırlarım. ikisi de çok büyük oyuncular.

filmlerin adlarına hiç dikkat etmiyorum ama çok gençken çektiği bi film vardı.

filmin sonunda 1000 dolarlık banknotları beline sarıyodu.

oradaki deri ceketinden ben de almıştım Big Grin

o film aklıma geldi geçen bulamadım, uykum geldi Big Grin

al pacino sanırım daha karizmatik.şeytanın avukatı çok etkiliydi bunda.

bu halkın çocuğu sanki. bizden biri gibi, doğal, içten, ağlayan, gözleriyle gülen, ağzını yamultarak utangaç..
Bende katilmak isterim. Sansiniz biraz daha azalsin Smile
masallah cok güzel duruyorlar burdan bakinca Smile
banada çok yakın geliyor kayınpeder de nironun ikizi gibi Smile
34pky0i.jpg
arada bende tıraş öncesi yada sonrası aynada o meşhur sahneyi canlandırırım Big Grin

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Yaw arkadaş konuyu değiştiriyoz unutturmak için yine benim şansımı düşürüyollaaa Big GrinBig GrinBig Grin
(17/03/2015, Saat: 19:27)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: filmlerin adlarına hiç dikkat etmiyorum ama çok gençken çektiği bi film vardı.

filmin sonunda 1000 dolarlık banknotları beline sarıyodu.

oradaki deri ceketinden ben de almıştım Big Grin

o film aklıma geldi geçen bulamadım, uykum geldi Big Grin

al pacino sanırım daha karizmatik.şeytanın avukatı çok etkiliydi bunda.

bu halkın çocuğu sanki. bizden biri gibi, doğal, içten, ağlayan, gözleriyle gülen, ağzını yamultarak utangaç..

hatırlayamadım veya büyük ihtimal izlemedim Smile
bana en başta al pacino karizma gelse de sonraları karizmanın Robert olduğuna karar verdim. alpacino yaşlanınca göçtü biraz Smile ( gerçi adam 1940 lı )
(17/03/2015, Saat: 19:09)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım listede ben yokum ..
evet ekledim sizide hocam

(17/03/2015, Saat: 19:31)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende katilmak isterim. Sansiniz biraz daha azalsin Smile
masallah cok güzel duruyorlar burdan bakinca Smile
ekledim sizide Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
O sahne aslında tek talkin to me den ibaretmiş,
ama o kadar güzel olmuş ki yönetmen kesmelere kıyamamış Big Grin
dehşet bi adam,
kayınpeder woww ve so cool başkanımCool Cool
(17/03/2015, Saat: 19:36)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hatırlayamadım veya büyük ihtimal izlemedim Smile
bana en başta al pacino karizma gelse de sonraları karizmanın Robert olduğuna karar verdim. alpacino yaşlanınca göçtü biraz Smile ( gerçi adam 1940 lı )

tavırları halktan uzak sanki, sylvester stellone ve mel gibson farkı gibi.

stellone ne kadar bizden uzak ve hayal kahramanı gibiyse mel o kadar içimizde ..

bana öyle geliyo belki Rolleyes
Alpacinonun o kadın kokusu filmindeki o aksi ihtiyar hali tam bizden biri Smile yaralı yüz filminde de delikanlı halleri Türkleri pek aratmıyor Smile
Stallonenin en iyi filmi kesinlikle hürkan filmi hani şu hapishanede geçen oda orda baya doğal bir rol oynamış Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso - Yılbaşı hediye paketi kazanın BigHillMe 121 75,661 08/01/2016, Saat: 22:40
Son Yorum: recklesstr
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,700 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin
  *** TAMAMLANDI *** G&C Hediye Paketi Kazanın theunnamed 155 105,052 15/04/2015, Saat: 15:15
Son Yorum: ferhat1905

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: