Eataly
(17/03/2015, Saat: 23:04)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emre-sti komşum sonuna kadar katılıyorum,geçen hafta sonu arkadaşımla İmpadaydık,çayımızı içtik sohbetimizi ettik kendi dükkanımız gibi herşeyi karıştırdık daha ne olsun.

Tabiki seviyoruz İmpa'yı Smile

Forum üyeleri, oturup sohbet edilecek kalender insanlar.
alışveriş yapmanız şart değil herzaman beklerim.
Bizde sizi seviyoruz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
i coloniali mango getirme millete hediye etmekten iflas edeceğim... Balsamınıda getirme kendime engel olamam...
(18/03/2015, Saat: 00:07)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: i coloniali mango getirme millete hediye etmekten iflas edeceğim... Balsamınıda getirme kendime engel olamam...

Üzgünüm ama Kase,Refil ve Balsam yolda.
I coloniali'yi sirkülasyonu çok olmadığından bayilik ile değilde anlaşma imzalamadan ithal ediyorum.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ocağıma incir ağacı dikilecek anlaşılan
Vay canına o restoranda 2-3 ay önce pizza yedik hanımla, kızımla, peynir aldık, çikolata aldık ama ben bunları görmedim Dodgy  Aynı İtalyan restoranı mı sanırım aynı, ortada bulunan çikolata satan bir yer vardı fiyatları uçuktu. Gidersem alayım merak ettim şu İtalyan kremini.

Not: Esnaf kültürüne destek benden tam, Tahtakale, Sirkeci vazgeçilmezim. İmpa ticaretten daha önce aldıklarım alacaklarımın teminatıdır  Sleepy Mustafa bey dediğiniz sarışın genç olan arkadaş mı ? Bana daha ziyade gözlüklü yaşlı amca denk geliyor ürünler hakkında tam bilgi veremiyor adamcağız, sarışın genç olan beyle bir kere karşılaştık ama iki müşteri daha vardı soracaklarımı tam soramadım, o gün kendisi de biraz tedirgin gibi miydi neydi durgundu, biraz daha atak ve ilgili olmasını diliyorum. Belki de haksızlık ediyorum kafasında belki  yeni gümrük vergileri, anlaşmalar, v.s vardır Sleepy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: