Arkoluk
(21/02/2015, Saat: 10:50)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brut sabunun kokusu nasıl komşum fiyatı performansı ve fiyatı . Nereden satın aldınız ? Sizinle zevklerimiz yakın komşum sizin zevkinize güveniyorum Smile

eyvallah komşum bilmukabil Blush impa'dan aldım Brut sabunu. kutusu 2,5 TL, hazır kargo gelmişken 4 kutu ekledim. ben el-yüz sabunu olarak kullanmak için aldım, hatta bir kaç duşta da vücut sabunu olarak kullandım güzel kokunca bir iki gün sonra "bunu tıraşta da kullanırız anadolu çocuğuyuz en nihayetinde" deyip büyük beklentiler olmadan giriştim Smile Arko'dan biraz daha kuru bir sabun tabi aslen tıraş amaçlı üretilmediğinden köpürtmek biraz daha vakit alıyor, köpürdüğünde güzel, hafif yeşil renkli bir köpüğü var Smile kokusu bildiğimiz Brut ama haliyle kolonyası kadar keskin değil. koruyuculuk bakımından Arko'dan başka sabun kullanmadığım için birşey diyemem, nitekim kızarıklık olmadı. ama bu soğuk havalarda tıraş sonrasında krem kullanınca daha iyi hissettim.
Acta est fabula, plaudite.
Merak uyandirdin bende komsum bugun kismetse impaya ugramak sart oldu Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(21/02/2015, Saat: 09:46)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet kiraz komşum teşekkür ederim. Sadece 7 arko sabunum var Smile zorlasam zorlasam en fazla 2 sene gider diye düşünüyorum.
Dediğiniz gibi arko sabundan bir modifiye çalışması yapacağım. Başka sabun kullanmadığım için arkoyu çok seviyorum. Daha kaliteli bir sabun kullandıktan sonra arkoya bakışım belki değişebilir bilemiyorum. Ama benim için geleneksel tıraş demek arko demek Smile

Katılıyorum ilk başta ucuz diye üç tane birden almıştım taki Şubat tatili gelene kadar dönüşümlü olarak Speick Active- Palmolive Original Krem ve kaba basılmış arko kullanıyordum. Son olarak elimde bir tane kaldı onu ne yaparım bilmiyorum. Buranın da suyu (Kıbrısın suyu) da biraz tuzlu köpürmüyor kerata Big Grin Big Grin Bu arada ben İmpaya uğramıştım her ne kadar bize gelmesede Brüt'ün sabundan tutta tıraş köpügüne kadar çeşitli şeyler gördüm orada. Ayrıca Old Spiceın da duş jelleri falan vardı.
(21/02/2015, Saat: 12:18)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak uyandirdin bende komsum bugun kismetse impaya ugramak sart oldu Smile

komşum bir diğer yabancı forum sitesinde okudum rahat ol, aynı sabunu tıraş sabunu olarak kullananlar var. rendeleyip tasa basıyorlar. sözünü ettiğim tıraş sonrası kuruluktan onlar da bahsediyor ki onun da çaresi hafif bir krem Smile
Bruce komşum impaya gidip iki sabun aldım henüz denemedim Smile
Ben arkoyla modifiyede kullanmayı düşünüyorum. Nane yağı gliserin biraz yarım brüt sabun ve 1 arko sabun...

Mehmet kiraz komşum suyun tuzlu olmasından dolayı diğer sabunların köpürmesi etkilenmiyor mu ?
Arko modifemi dün akşam yaptım. Tıraşımı bu akşam olmayı düşünüyorum. Nasıl bir sonuç ortaya çıkacak merak ediyorum. Şu an sabunu koklayınca hoş bir koku geliyor.

3 çay kaşığı nane yağı
3 çay kaşığı gliserin
1/4 brut sabun
1 stick arko sabun
Koku versin diye 4-5 fıs brut parfüm.

11gri8i.jpg
(22/02/2015, Saat: 10:57)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko modifemi dün akşam yaptım. Tıraşımı bu akşam olmayı düşünüyorum. Nasıl bir sonuç ortaya çıkacak merak ediyorum. Şu an sabunu koklayınca hoş bir koku geliyor.

3 çay kaşığı nane yağı
3 çay kaşığı gliserin
1/4 brut sabun
1 stick arko sabun
Koku versin diye 4-5 fıs brut parfüm.

11gri8i.jpg

komşum umarım memnun kalırsın, ben de sanırım arko sabun ile birlikte donyağı eritip Brut'e karıştırcam biraz da esans yağı ekleyip. sonuçları yazarım.
şu da benim envanter kutusu oldu, puro kutusuydu. dolu çekemedim elimdeki malzemelerle iki dirhem bir çekirdek durdu, biraz doldurayım o hali de fotoğraflarım. ama banyodaki yayıntıyı toplayınca benim hatun şenlendi bi, buradan evde yarım metrekarelik yerim yurdum olmadığını da anlamış bulunmaktayım Blush

118kbj4.jpg
4ggif9.jpg
Çok güzel kutuymuş komşum envanterlerle de fotosunu bekleriz Smile
Hanımlar kendileri için bi dünya şeyler alırlar her yere doldururlar ama erkek aldı mı .... Smile Ama çok görmemek lazım nede olsa onların aile kurumunun içişleri bakanıdırlar Big Grin
Bruce komsum resimdeki tas oldukca guzelmis?
Aldiniz mi? Sayet aldiysaniz nereden?
Benim hanim banyodaki farkli taslardan rahatsiz.
Uyumlu bir takim almak lazim..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: