Arkoluk
(22/02/2015, Saat: 17:54)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruce komsum resimdeki tas oldukca guzelmis?
Aldiniz mi? Sayet aldiysaniz nereden?
Benim hanim banyodaki farkli taslardan rahatsiz.
Uyumlu bir takim almak lazim..

komşum internetten aldım, aslında çorba kasesiymiş. çorba konuluyorsa tıraş tası da olur diye aldım. tutacak yeri olması da güzel. içi vernikli olduğu için köpüğe etki etmiyor, temizlemek için de su ile durulayıp ters çevirince birşey olmuyor, yani henüz bir deformasyon olmadı. 18 TL'ydi sanırım. mesajda linklerini gönderiyorum, sitede paylaşmam uygun olmayabilir diye.
Acta est fabula, plaudite.
(22/02/2015, Saat: 12:46)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel kutuymuş komşum envanterlerle de fotosunu bekleriz Smile
Hanımlar kendileri için bi dünya şeyler alırlar her yere doldururlar ama erkek aldı mı .... Smile Ama çok görmemek lazım nede olsa onların aile kurumunun içişleri bakanıdırlar Big Grin

teşekkür ettim komşum vallahi senden özendim ben de Smile evde atıl duruyormuş öyle bulunca epey sevindim.
(21/02/2015, Saat: 21:24)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruce komşum impaya gidip iki sabun aldım henüz denemedim Smile
Ben arkoyla modifiyede kullanmayı düşünüyorum. Nane yağı gliserin biraz yarım brüt sabun ve 1 arko sabun...

Mehmet kiraz komşum suyun tuzlu olmasından dolayı diğer sabunların köpürmesi etkilenmiyor mu ?

komşum etkilenir etkilenmezmi, hiç birinde doğru düzgün lather kıvamında köpük alamıyorum, el sabunlarında bile aynı problem var. Tıraş kremiyle ve ya sabunla köpük hazırlarken teknikle ilgili bir problemim yok, fakat sudan kaynaklı bir köpürmeme durumu var. İçme suyunu ısıtıp hazırlayınca sorun çözüldü. Duşa giriyoruz sabun köpürmezmi ya, köpürmüyor. Ha bu arada bir tek su seçmeyen tıraş kremi Kıbrısta palmolive ve arko. Zaten arkoyu biliyorsunuz az çok kimya bombası olduğunu Big Grin Big Grin Big Grin
Forumda kopmalar yaşandı muhabettler yarım kaldı mehmet kiraz komşum Sad bruce komşum da kutusunu paylaşmamış Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
komşum modifiye ile uğraşmanıza gerek yok. Köpürtme tasına sevdiğiniz bir nemlendirici balsamdan bir miktar damlatın yeter

(21/02/2015, Saat: 09:46)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet kiraz komşum teşekkür ederim. Sadece 7 arko sabunum var Smile zorlasam zorlasam en fazla 2 sene gider diye düşünüyorum.
Dediğiniz gibi arko sabundan bir modifiye çalışması yapacağım. Başka sabun kullanmadığım için arkoyu çok seviyorum. Daha kaliteli bir sabun kullandıktan sonra  arkoya bakışım belki değişebilir bilemiyorum. Ama benim için geleneksel tıraş demek arko demek Smile
(17/03/2015, Saat: 01:46)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum modifiye ile uğraşmanıza gerek yok. Köpürtme tasına sevdiğiniz bir nemlendirici balsamdan bir miktar damlatın yeter

evet bence de yok mantin üstad. ( bu arada benim bir balsamım bile yok )
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(16/03/2015, Saat: 22:35)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda kopmalar yaşandı  muhabettler yarım kaldı mehmet kiraz komşum Sad  bruce komşum da kutusunu paylaşmamış Smile

komşum bizim kutu tam takır kuru bakır ama haftaya Londra'ya gidiyorum TOBS'tan ne var ne yok toplayacağım Smile
(17/03/2015, Saat: 16:35)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum bizim kutu tam takır kuru bakır ama haftaya Londra'ya gidiyorum TOBS'tan ne var ne yok toplayacağım Smile

Bruce üstad, meslektaşız, aynı zorluklardan geçtik Big Grin

Yaw gurban olam bana bulabildiğin kadar enfiye topla gel..

Vallah başkanım gönderdi, bitmek üzere.

İyice başkanımla bize stok yapıver hay gurban olam Angel Rolleyes Rolleyes
(17/03/2015, Saat: 17:59)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruce üstad, meslektaşız, aynı zorluklardan geçtik Big Grin

Yaw gurban olam bana bulabildiğin kadar enfiye topla gel..

Vallah başkanım gönderdi, bitmek üzere.

İyice başkanımla bize stok yapıver hay gurban olam  Angel  Rolleyes  Rolleyes

Estağfirullah üstadım, lafı bile olmaz. Özellikle istediğiniz bir marka var mı?
(17/03/2015, Saat: 18:33)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfirullah üstadım, lafı bile olmaz. Özellikle istediğiniz bir marka var mı?
öm üstadım.. Çok teşekkürler Sleepy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: