Arkoluk
İşyerinden bir arkadaşıma yılbaşı nedeniyle firma lokum göndermişti. Kutusu çok hoşuma gitmişti. İstedim kırmadı beni sağolsun. Aslında DE makineler için biçilmiş kaftan ama hepi hepi 2 tane makinem var. Bende elimde olan tüm arko sabun ve jiletleri bir araya getirdim. Daha düzenli hale geldi herşey Smile

o0309c.jpg
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(20/02/2015, Saat: 21:15)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşyerinden bir arkadaşıma yılbaşı nedeniyle firma lokum göndermişti. Kutusu çok hoşuma gitmişti. İstedim kırmadı beni sağolsun. Aslında DE makineler için biçilmiş kaftan ama hepi hepi 2 tane makinem var. Bende elimde olan tüm arko sabun ve jiletleri bir araya getirdim. Daha düzenli hale geldi herşey Smile

o0309c.jpg

Kutu gercekten de cok guzelmis Smile
Hocam naptin yahu kac senelik arko var orda Big Grin

Saka bir yana ben de jiletler icin kutu bakinmaktayim, Ikeadaki civi kutularina takildi gozum en son. Bulmam lazim bisey, daha yolda elimdeki kadar daha var olmaz boyle tek tek rafta.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Naayi komşum teşekkürler Smile
Aleksey komşum kampanya vardı dayanamadım aldım Smile sadece 15 dolar Tongue
2ez7pdi.jpg

İkeada çok alternatif var anladığım kadarıyla Smile ama umduğunu bulamazsan adres belli hem ağzın tatlanıyor hem de güzel bir kutu sahibi oluyorsun Smile
(20/02/2015, Saat: 21:55)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Naayi komşum teşekkürler Smile
Aleksey komşum kampanya vardı dayanamadım aldım Smile sadece 15 dolar Tongue
2ez7pdi.jpg

İkeada çok alternatif var anladığım kadarıyla Smile ama umduğunu bulamazsan adres belli hem ağzın tatlanıyor hem de güzel bir kutu sahibi oluyorsun Smile

Ilk 2 denememden sonra Arko'yu kenara kaldirmistim, bu fotodan sonra yarin Arko'yla tras olasim geldi Big Grin
(20/02/2015, Saat: 21:15)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşyerinden bir arkadaşıma yılbaşı nedeniyle firma lokum göndermişti. Kutusu çok hoşuma gitmişti. İstedim kırmadı beni sağolsun. Aslında DE makineler için biçilmiş kaftan ama hepi hepi 2 tane makinem var. Bende elimde olan tüm arko sabun ve jiletleri bir araya getirdim. Daha düzenli hale geldi herşey Smile

o0309c.jpg

kethuda57 komşum 6lı-7li maaşallah, maaşallah, gliserin ve badem yağı ilavesiyle ve tıraş olma sıklığınıza bağlı en azından 5-6 sene gider diye tahmin ediyorum. Kutu güzelmiş bayağı, ben shave den gibi birşey yaptım evdeki banyo dolabının bana ait olan bölümünü.
Mehmet kiraz komşum teşekkür ederim. Sadece 7 arko sabunum var Smile zorlasam zorlasam en fazla 2 sene gider diye düşünüyorum.
Dediğiniz gibi arko sabundan bir modifiye çalışması yapacağım. Başka sabun kullanmadığım için arkoyu çok seviyorum. Daha kaliteli bir sabun kullandıktan sonra arkoya bakışım belki değişebilir bilemiyorum. Ama benim için geleneksel tıraş demek arko demek Smile
fikir çok iyi komşum, ben de daha dikkatlice bir bakınayım markete gittiğimde ahşap kutulara. köpürtme tası ve sabun kasesi de ahşap takım olsun takılsınlar Smile

biz de Arkocuyuz, ama rotasyonla kullanmak da güzel oluyor. çarşamba/cuma Brut sabun, kalan günler Arko.
Acta est fabula, plaudite.
sabunluk ve köpürtme tası şu şekildeydi

mubvdh.jpg

28s1slh.jpg
Acta est fabula, plaudite.
Brut sabunun kokusu nasıl komşum fiyatı performansı ve fiyatı . Nereden satın aldınız ? Sizinle zevklerimiz yakın komşum sizin zevkinize güveniyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: