Arko sabun + bitkisel yağlar
Valla arkonun doğal halini seviyor, arada kullanıyorum.

Hatta klasik traşa ilk başladığımda wilkinson makine, wilkinson jilet, banat domuz fırça, arko stick , nivea balsam kombinasyonunu hala özlerim, aslında şu an kullandıklarımdan da pek farklı değildi...

farkın aslı cüzdanda oldu !!!

Bu arada daha önce yazmıştım, sağolsun hala bana wilkinson jileti satan eminönündeki tezahtarı arıyorum, "abi tek tarafını 1 ay kullanırsın" demişti, azimle 17 kez falan kullanmıştım kesmeyince internetten araştırmalara başlamıştım Smile
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(12/02/2015, Saat: 10:46)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla arkonun doğal halini seviyor, arada kullanıyorum.

Hatta klasik traşa ilk başladığımda wilkinson makine, wilkinson jilet, banat domuz fırça, arko stick , nivea balsam kombinasyonunu hala özlerim, aslında şu an kullandıklarımdan da pek farklı değildi...

farkın aslı cüzdanda oldu !!!

Bu arada daha önce yazmıştım, sağolsun hala bana wilkinson jileti satan eminönündeki tezahtarı arıyorum, "abi tek tarafını 1 ay kullanırsın" demişti, azimle 17 kez falan kullanmıştım kesmeyince internetten araştırmalara başlamıştım Smile

17 defa??? Hem de Wilkinson jiletle! Huh Komşum iyi kurtarmışsınız cildinizi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(12/02/2015, Saat: 11:12)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 17 defa??? Hem de Wilkinson jiletle! Huh Komşum iyi kurtarmışsınız cildinizi.

Üstadım hem de tek tarafı!!!
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Arkonun kokusunu seviyorum, performans konusunda daha basarili urunler kullandigim icin gozdem olamadi. Arada kokusu icin kullaniyorum keza dun de kullandim hem de ustura ile. En kesiksiz tirasimi oldum, disarda bir saat kartopu keyfinin cildi gerip mermer hale getirmesi mi yoksa arkonun kerameti mi bilmiyorum ancak soguk su disinda bir hazirlik yapmadim. Lafin kisasi, arko bazen harikalar yaratiyor ANCAK benim cildimi cok fena kurutuyor. Normalde kuru cildi olan biri degilim ama dun cok rahatsiz oldum bu kurutma etkisinden.

Kokuyu bozmadan, ayni sekilde kopuren ama iyi nemlendiren bir Arko yapsalar keske, keyifle kullansak ballandira ballandira anlatsak. Sad

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12/02/2015, Saat: 11:58)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkonun kokusunu seviyorum, performans konusunda daha basarili urunler kullandigim icin gozdem olamadi. Arada kokusu icin kullaniyorum keza dun de kullandim hem de ustura ile. En kesiksiz tirasimi oldum, disarda bir saat kartopu keyfinin cildi gerip mermer hale getirmesi mi yoksa arkonun kerameti mi bilmiyorum ancak soguk su disinda bir hazirlik yapmadim. Lafin kisasi, arko bazen harikalar yaratiyor ANCAK benim cildimi cok fena kurutuyor. Normalde kuru cildi olan biri degilim ama dun cok rahatsiz oldum bu kurutma etkisinden.

Kokuyu bozmadan, ayni sekilde kopuren ama iyi nemlendiren bir Arko yapsalar keske, keyifle kullansak ballandira ballandira anlatsak. Sad

Katılıyorum komşum benimde cildimi kurutuyor oldukça. Soğuk su ile mi tıraş oldunuz komşum?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Ergeç yapacaklar üstadım. Tüm gelişmeler hayaller ve taleplerle olmuş.
Gerçi artık ben beklemiyorum bunu çünkü modifiye ettiğim arkolarla mesutum. Elimin altında mwf, tabac filan varken nedense elim sürekli arko kasesine gidiyor.
Ben de gliserin eklemiyorum artik. Köpük daha iyi oluyor gliserinsiz. Zaten ekledigim bitkisel yaglar yeterli nemlendirme sagliyor. Ayrica bir miktar da tıraş kremi ekliyorum.
@ts9funk evet komsum bir kac kere denedim soguk su hazirliginiz. Dun hele zaten 1 saat kartopu oynamistim, yani surat sap surmus gibi mermerdi. Dedim soguk tirasin nirvanasi olacak. Yuzume sabunu surmeden hafifce soguk suyla islattim, fircayi da normal suda beklettim ve yuzde kopurtme yaptim. Boyunda biraz tahris oldu onun disinda ustura ile en temiz tirasimi cikardim.

@bayercy modifiye edilmesine edilir ancak ben kokusunu bozmak istemiyorum. Yani ekledigim yaglar etkileyecek kokuyu. Bu yuzden keske direk nemlendirecek bir sekilde gelse diyorum. Sad

(12/02/2015, Saat: 06:26)volvol3444 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu karışımın bir benzerini yapmıştım

Hint yağı ve badem yağıyla harmanlamıştım Nem katsın diye arkoya
gayette keyifle kullanıyorum memnunum

ayrıca badem yağı sakalı besler oda şu kadar falan olursa besler ___

sakal cıkarıcı ozellıgı yoktur yani burdan da onu belirtelim Smile

Tıraş sonrası balsam, krem ya da herhangi bir ürün kullanmıyorum, sadece soğuk su vuruyorum çok hafif bir kuruluk oluyor. O sebeple istediğim daha nemli bir Arko'ydu. Dün akşam yaptığım Arko, argan yağı, badem yağı, bal karışımıyla sabah ilk tıraşımı oldum. Kokuda, köpükte dikkate değer bir değişim yok sadece 5-6 saniye biraz daha sabun yükledim fırçaya. An itibariyle gayet memnunum.
Acta est fabula, plaudite.
Benimde aklıma soktunuz bu modifiye işini Smile
Aloe vera yağı aklıma geliyor en başta... belki salatalık yağı veya esansıda olabilir. Brüt parfümün çam kokusu çok hoşuma gidiyor. Onuda ilave edip modifeyimi tamamlamayı düşünüyorum.
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(13/02/2015, Saat: 01:04)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde aklıma soktunuz bu modifiye işini Smile
Aloe vera yağı aklıma geliyor en başta... belki salatalık yağı veya esansıda olabilir. Brüt parfümün çam kokusu çok hoşuma gidiyor. Onuda ilave edip modifeyimi tamamlamayı düşünüyorum.

Brut'te çam kokusu var ama çam terebenti gibi de değil kokusu, içeriğine baktım citrus da varmış. Alkolsüz esansı varsa olabilir gayet.
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar, yeni başlayanlar için Cella Mı Arko Mu GeraltofRivia 56 25,801 26/08/2019, Saat: 20:33
Son Yorum: ugur10
  sabun almak icin site moonstars 11 9,590 05/08/2014, Saat: 12:23
Son Yorum: 1912

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: