VOSKHOD
Bugün ilk kez kullandım konforuna bişey diyemem ama keskinliğini beğenmedim. Ayrıca 1 saat önce tıraş oldum ve cildimde yanma ve kaşıntı başladı bu jilet benim cildime uymadı. Bu zamana kadar olduğum tıraşlarda böyle bir durumla karşılaşmamıştım cildimde kaşıntı başladı.
...King Of The North SAMSUNSPOR...
Cevapla
(02/03/2019, Saat: 15:19)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vokshod jileti kac kez kullaniyorsunuz

Komşu 3 kez ideal fazlası köreltiyor jileti.
Cevapla
Zamanında bu jileti denemek için bir kutu almıştım, fakat keskinliğini beğenmemiştim. R41 ile kullanınca işe yaramıştı ki, R41 ile çalışmayan jilete denk gelmedim zaten Smile
Cevapla
Voskhod bana çok konforlu geldi fakat yeterince keskin bulamadım. Permasharp ile çok daha yakın bir tıraş elde ediyorum. Başlarda biraz kalın geliyor diğer jiletlere kıyasla ama bence bu güzel birşey ince jiletler bana daha dalmaya müsait geliyor. Bu jilette o dalma isteğini hissetmedim. Genelde bıyık kısmında tahrişsiz tıraşım baya azdır ve bu jilet sayesinde bıyık kısmında sıkıntı yaşamadım fakat dudak altı kısmında tersten almaya kalkınca kalın olmasından dolayı sıkıntı yaşadım. Resmen jilet kesmedi ve kesik attım yada ben açıyı ayarlayamadım. Bence başarılı bir jilet denk geldikçe bittikçe elimde tutar arada bir kullanırım.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi