VOSKHOD
Gayet konforlu bir tıraş deneyimim oldu, konfor arayınca keskinliği az bir jilet tercih ediyoruz tabi. Konforu personna lab blue ile yarışır keskinliği de aşağı yukarı gillette 7 oclock yesile yakın. Uzun süreli kullanmadım kaç tıraşa dayanır bilmiyorum ama favori jiletlerim arasında ilk 5 e kesin girecek jilettir.
Cevapla
Tüm kombinasyon denemelerime rağmen kaşıntıyı giderememekten sebeple kullanmayı bıraktığım jilettir. Ömrümde jilet kadar göreceli bir materyale henüz rastlamadım.
Cevapla
(05/03/2018, Saat: 00:21)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm kombinasyon denemelerime rağmen kaşıntıyı giderememekten sebeple kullanmayı bıraktığım jilettir. Ömrümde jilet kadar göreceli bir materyale henüz rastlamadım.

Komşum buyuk ihtimalle kaşıntının nedeni jiletin teflon kaplamasından. Zira birkaç kişide daha benzer bir durum oluştuğunu duydum. Ben rapira gillerden Ladası da hafiften voshkod a benzetiyorum, konforunu en azından. Kaplaması da teflon değil yanlış hatırlamıyorsam, denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim.
Saygılar..
Cevapla
2 perdede benim için gayet temiz tıraş çıkardı. Herhangi bir çekme yolma takılma gibi sorunlar olmadan ve en en önemlisi tahriş yaşamadan sonlandırdım tıraşı. Sonradan açılıyor diyen bir komşumuz olmuş ama tıraştan sonra bu sayfaya uğradığım için çoktan atık jilet kutusunu boylamıştı kendisi. Bir sonraki tıraşımda jileti muhafaza edip 2. kez de denemek istemiyorum değil.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Cevapla
Konforlu bir jilet ama 3 günlük sakalda çekiştirmedi diyemem. Ama 2. perde de ciltte çok daha iyi kaydı. Pürüzsüz bir cilt bıraktı. Ama tıraş sonrası cildimde özellikle boyun bölgesinde sivilce oluştu. Sanırım jiletin teflon kaplamasına cildim reaksiyon gösterdi. Sivilce sorunu da olmasaydı zevkine doyulmayacak bir jilet.
Cevapla
Geçen gece 2. kez aynı jileti kullandım. Sanıyorum ki geleneksel hayatımda çok kez niyetlensem de ilk kez yaptım böyle bir şey. Herhangi bir rahatsızlık hissetmedim ama 3. kez deneme için de tekrar kenara koymayıp atık jilet kutusuna gönderdim.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi