VOSKHOD
astrayı da çok beğeniyorum ancak o Türkiye' de uygun fiyatla mevcut zaten, ayrıca voskhod benim daha çok beğenimi kazandı, her türlü alım olabilir Smile şimdi aradım trafiktelermiş, arayacaklar tekrar haber veririm yine.

(10/04/2012, Saat: 16:32)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence astra yeşil bu tarz bi alım için daha uygun
e işte amaç en uygun fiyatla almak değil mi zaten Big Grin
sonuçta ciddi bir mümessili var, toplu bir miktar çıkarırsak, toptan fiyatına alabiliriz belki..
Ama bu Voşkot işi, 6 ay önceki bri maceranın tekrar olacak, sonucu baştan belli gibi, bkz. başlıkın ilk 2-3 yorumuBig Grin
Smile telefon ettim, getiririz dediler dönecekler, olmazsa da astraya varım ben de, maksat ucuz alalım doğru diyorsunuz. yeşil astrayı çok beğeniyorum çünkü.

(10/04/2012, Saat: 16:50)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e işte amaç en uygun fiyatla almak değil mi zaten Big Grin
sonuçta ciddi bir mümessili var, toplu bir miktar çıkarırsak, toptan fiyatına alabiliriz belki..
Ama bu Voşkot işi, 6 ay önceki bri maceranın tekrar olacak, sonucu baştan belli gibi, bkz. başlıkın ilk 2-3 yorumuBig Grin
Voskhod bende varım.
Mühle R89
Smile dediğim gibi ilk yorumları yazan arkadaşlara uyguladıkları taktik bu heralde, bir dahaki arayışınızda napcaksınız bunu, rapira alın diyebilirler Confused
bakalım, the sabun' da ilgili görünüyordu sonra neler oldu bakın. jileti çok beğendiğim için heves ettim, o hevesle de aradım ancak birşey çıkar mı bilmiyorum. e-posta adresleri falan da yok, nasıl şirketse.

(10/04/2012, Saat: 17:26)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/04/2012, Saat: 16:50)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e işte amaç en uygun fiyatla almak değil mi zaten Big Grin

Voskhod konusunda bende Alp gibi düşünüyorum çünkü bana hiçbir zaman olumsuz konuşmadılar ama birşeyde alamadım anlayın artık. keşke 8-12 dolara grup alımı vardı ona girseydim diyorum ama o da kapanalı cok oldu artık.
Takımı tekrar topluyoruz demek Tongue
Bende alırım..
(10/04/2012, Saat: 18:15)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takımı tekrar topluyoruz demek Tongue
Bende alırım..

Big GrinBig Grin

3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
ben de geldim... ben de yüklü bir alım yapabilirim. dostlarımızın beğendiği bir şeyi geri çevirmek olmaz...
acaba bu adamlar sarı paket 7oclock filan da getirebilirler mi???
Saygılarımla
Smile ben mesaj yazarken aradılar. bir kolide 40 karton jilet oluyormuş bu 40 karton yani 1 koli 175 lira. ancak sorun şu ki 12 koli minimum siparişleri. yani bir kolisini alırım bunun kendi adıma. 11 koli daha alacak birilerini bulabilirsek tama bu iş. bu ayki siparişler daha verilmemiş, yetiştirebilirsek onu da getirtiriz diyorlar. gilette yok bir de daha evvel söylenilen gibi rapira varmış o da aynı fiyat. benden bu kadar, olur da toplanırsak yine arar adamı isterim jiletleri.
selamlar.

(10/04/2012, Saat: 18:48)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de geldim... ben de yüklü bir alım yapabilirim. dostlarımızın beğendiği bir şeyi geri çevirmek olmaz...
acaba bu adamlar sarı paket 7oclock filan da getirebilirler mi???
Saygılarımla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: