VOSKHOD
sonunda voskhodu deneyebildim. bahsedildiği kadar varmış. aşırı keskin olmasada uzun ömürlü ,ilk üçü aynı kalitede toplam 6 tıraş oldum.çok zorlasam daha da olurdum.
rapirayla neredeyse aynı toptan fiyatı olan bu jilet ülkemizde neden satılmaz anlamış değilim.umarım en kısa zamanda fiyatı şişirilmeden ülkemizde satışı başlar.
bunu sağlayabileceksek ithalatçısına mailler gönderelim. rapira ve sharkı bile çoğumuz beğendiğimize göre sanıyorum voskhodu beğenmeyen çıkmaz. normal fiyattan alınabilirse stoğu yapılması en mantıklı jiletlerden.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
bu nasıl bir jiletmiş? perma-sharp' ın 2 perdede yaptığını tek perdede üstelik te tahrişsiz yapıyor. çok keskin olmadığı için tahriş etmiyor ancak nasıl beceriyorsa yine de temiz bırakıyor. nereden alabiliyoruz bunlardan? 20-30 kutu kadar stoklamak istiyorum.
(10/04/2012, Saat: 14:37)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu nasıl bir jiletmiş? perma-sharp' ın 2 perdede yaptığını tek perdede üstelik te tahrişsiz yapıyor. çok keskin olmadığı için tahriş etmiyor ancak nasıl beceriyorsa yine de temiz bırakıyor. nereden alabiliyoruz bunlardan? 20-30 kutu kadar stoklamak istiyorum.

şuan yurtdışından başka seçenek görünmüyor (çok pahalıya geliyor,o fiyatlara değmez bence) ama ben ithalatçısına toplu mailler gönderip getirtmek ,gerekirse beraber toplu alım yapmak konusunda ısrarlıyım,buna rağmen ithalatçı getirmezse fabrikasına toplu mail gönderelim diyorum. (1-2 kişini isteği farklı ,50-100 kişinin isteği farklı değerlendirilir haliyle)

konuda bahsedilen toptan fiyattan alabileceksek, en az 4000 tanede gönderseler ,siz istediğiniz kadarını alın ben geri kalanını alırım sorun değil. 200-300 featherle aynı fiyata geliyor çünkü .
http://trasklavuzu.blogspot.com/
o fiyatı şimdi gördüm, aynı fiyattan veyahut 5 liradan verirse 2000 tanesini ben alırım şahsen.
100 ya da 200 tane ben de alırım niyetlenirsek. Aslında daha fazlası da olurdu ama yazın belki askere gitme durumum var.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Ortak alınırsa ve anlattığınız kadar iyiyse ben de alabilirim topluca bir miktar.
Ortak alım varsa beni de yazın. Big Grin
Ortak alım düşünülürse ben de varım..
bir mail yazıyorum kendilerine o zaman, sonra toplanırız kabul ederse Smile
bence astra yeşil bu tarz bi alım için daha uygun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: