VOSKHOD
Cope atmayı dusunduğum Rapira (Ataman Trade Pembe-Mavi-Siyah) Merkur OC 41C ile inanılmaz bir performans verdi. Bence jiletleri yargılamadan once alet tercihlerimizi gozden gecirmeliyiz. Ciddi hassas, sakalları karısık yonlu, ve gunluk tırasta maksimum getiriyi bekleyen komsular mutlaka OC makineleri deneyin. Ben bugun Yaqi'den DOC siparişi verdim. Atmayı dusundugum jiletlerle en az bir yıl tıras olurum Smile.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(16/01/2019, Saat: 15:16)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar, 10 lu deneme paketimin ilk ürünü voskhod Smile bundan önceki tıraşımı feather ile olduğum için herhalde garip duygular yaşattı bana. yani yüzümde akıp gitmedi , sakalımı çekiştirmedi, yüzümü kesmeyeceğine emin oldum konforu çok iyi geldi ama bi türlü ben bir jiletim şu yüzündeki kılları keseyim de demedi Tongue genel olarak şahsi kanaatim konforu çok iyi keskinliği kötü ama kör değil tıraşa devam ettiriyor.

Dün ikinci kez oldum tıraşımı. Ilk deneyimimden farklı değildi. Konforu harika bir jilet ama keskinliği bana yeterli gelmedi. Bir daha satın almayı düşünmüyorum ama bir tanesini saklayıp ilerde yapmayı planladığım jilet koleksiyonuna girecek Smile
Bir kac defa denedigim ama keskinlik olarak istedigim verimi alamadigim bir jilet. Konforu gercekten iyi ama o da keskinliginin zayifligindandir diye dusunuyorum. Benim gibi sert ve yogun sakallilara uymayacagini dusunuyorum.
İlk kez denediğim jilet, daha önce hiç bu kadar uysal bir jilet ile traş olmadım desem yeridir. Sakalım sık ve sert olduğunu belirtirken keskinliği söylendiği gibi orta ayar diyelim. Traşı, yüzümü hiç tahriş etmeden ve yanma hissi olmadan tamamlamamı sağladı. Ben beğendim tekrar almayı düşünürüm.
(16/01/2019, Saat: 22:08)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cope atmayı dusunduğum Rapira (Ataman Trade Pembe-Mavi-Siyah) Merkur OC 41C ile inanılmaz bir performans verdi. Bence jiletleri yargılamadan once alet tercihlerimizi gozden gecirmeliyiz. Ciddi hassas, sakalları karısık yonlu, ve gunluk tırasta maksimum  getiriyi bekleyen komsular mutlaka OC makineleri deneyin. Ben bugun Yaqi'den DOC siparişi verdim.  Atmayı dusundugum jiletlerle en az bir yıl tıras olurum Smile.

Sizin bu deneyiminizden sonra ben de Ataman rapirasını 41c ile denedim ve daha iyi performans aldım. Smile
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bu jilet aslında çok yakın traş etmiyor ama oldukça keskin. Wilkinson makine ile günlük tek perde olup bırakınca gayet iyi. Nasıl tanımlanır bilmiyorum tam olarak tahriş etmiyor ama biraz kaba bir jilet wilkinson makine ile bile cildimi biraz yoruyor.
https://beyfendi.org
(16/01/2019, Saat: 15:16)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar, 10 lu deneme paketimin ilk ürünü voskhod Smile bundan önceki tıraşımı feather ile olduğum için herhalde garip duygular yaşattı bana. yani yüzümde akıp gitmedi , sakalımı çekiştirmedi, yüzümü kesmeyeceğine emin oldum konforu çok iyi geldi ama bi türlü ben bir jiletim şu yüzündeki kılları keseyim de demedi Tongue genel olarak şahsi kanaatim konforu çok iyi keskinliği kötü ama kör değil tıraşa devam ettiriyor.

(20/01/2019, Saat: 11:49)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün ikinci kez oldum tıraşımı. Ilk deneyimimden farklı değildi. Konforu harika bir jilet ama keskinliği bana yeterli gelmedi.  Bir daha satın almayı düşünmüyorum ama bir tanesini saklayıp ilerde yapmayı planladığım jilet koleksiyonuna girecek Smile

R41 ile denemek istedim bu kadar konforlu jilet çok keskin gelmedi dedim o kadar Smile
Ama R41 suratıma jileti dayayınca müthiş dengeli ve keskin geldi. Her jileti muhakkak en az iki makine ile deneyin Smile
Merhaba, bugüne kadar denediğim jiletlerin hiçbirinden 7 O'clock sarı kadar memnun olmamıştım. Hepsini bir defa deneyip ilk perdeyi tamamlayamadan 7 ile devam etmiştim. Ama bu jilet ters köşe yaptı beni.

Hiç beklentim olmamasına rağmen güzel ve konforlu tıraş verdi. Keskinligi ortalama ama cildimi tirasa iyi hazirlamanin da etkisiyle rahat tıraş oldum. Cildim kaymak gibi pürüzsüz oldu.

7 kadar cok keskin değil ama rahat, tahrissiz bir tıraş için favorilerim arasına girdi. Bir daha alırım.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Voskhod jileti bu hafta denedim ilk kez. Progress makinada bir jileti 5 gün boyunca kulandım. Çok beğendim, fazla keskin değil evet ama konforu ortanın üzerinde bir jilet. Günlük tıraşa çok uygun.
Vokshod jileti kac kez kullaniyorsunuz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: