VOSKHOD
2cfbj4j.jpgi3v1mx.jpg281sso9.jpg281sso9.jpgBu sabah yine futur 2 ayar ve voskhod kullandım.
Sonuç bu komşularım,
@kral athur tahrişsiz ama sinekkaydı olmadı diyorsunuz sanırım. Futur 2 biraz mild kalıyor gerçi. 4 ayarında denediniz mi, ya da 3 perde tıraş olmayı?
Denemedim voskhod ile komşum sakalı tersten almadığımdan da oluyor bu durum.
Voskhod 'u merak eden sakal yapısı bana benzeyen komşulara tıraşı hakkında belki biraz fikir verir.
Saygılar komşum...
İlk Voshkod deneyiminden memnunum, suratım tertemiz.
Dün ve bugün Voskhod eşlik etti tıraşıma. Dün EJ89 la, bugün OEM kafalı bir Laurel Dumb-Bell ile denedim. Niyetim Futur klonu ile denemekti ama aklıma bir süredir dolapta duran Laurel giriverdi. Hata ettim. Çünkü bu OEM kafa jileti dengeli tutamadı. Bir taraf mild, diğer taraf daha da mild oldu. Haliyle hiç birşey anlamadım.

Dün EJ89'da da Voskhod'dan birşey anlamamıştım. Kör desem değil, keskin desem hiç değil. Konforlu denebilir rahatlıkla bu jilet için. Çok uzak bir tıraş hissi veriyor ama sonuç aslında çok yakın olmasa bile o hisse göre daha yakın bir tıraş.

Ben bir süre sonra tekrar deneyeceğim.

Bana göre kimler memnun kalır bu jiletten?

- Sakalları dik çıktığı için çok yakın tıraşa ihtiyaç duymayanlar

- Sakalları seyrek ve/veya yumuşak olanlar

- Her türlü sakalda hızlıca hiç tıraş olmamaktan iyidir diyip üstünkörü ve kazasız bir tıraş olmak isteyenler.
Denediğim 14-15 çeşit jilet içerisinden cildime en fazla uyum sağlayan, tıraşından en memnun olduğum jilettir kendisi. Maalesef İmpa da dahil hiçbir yerde bulamadım. Bulabilen komşular varsa, bilgi verirse makbule geçer.
(05/02/2018, Saat: 21:05)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denediğim 14-15 çeşit jilet içerisinden cildime en fazla uyum sağlayan, tıraşından en memnun olduğum jilettir kendisi. Maalesef İmpa da dahil hiçbir yerde bulamadım. Bulabilen komşular varsa, bilgi verirse makbule geçer.

Burada var: https://urun.n11.com/tiras-bicagi-ve-yed...P194270007
@AbuzTech komşum teşekkürler, inceledim ama ürünler ulaşmadı diye çok olumsuz yorum var. Yine de sağol.
(05/02/2018, Saat: 21:05)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denediğim 14-15 çeşit jilet içerisinden cildime en fazla uyum sağlayan, tıraşından en memnun olduğum jilettir kendisi. Maalesef İmpa da dahil hiçbir yerde bulamadım. Bulabilen komşular varsa, bilgi verirse makbule geçer.

Ebayda kredi kartıyla satış yapan güvenilir mağazalar var.
Mild aletlerle verim alamayacagınız fakat fazla korkmadan tahrişsiz kesiksiz rahat traş sunabilecek güzel jilet tir. Benim sert sakallarda fazla kibar kaldı kendisi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: