VOSKHOD
3 perdelik rahat tiras
1 x yukaridan asagi
2 x kulaktan dudaga

Bence herkes denemeli bu jileti
Ben bugun ilk tirasimi oldum bununla ve cok begendim. Lord un dedigi gibi cok yakin tiras etmiyor belki ama puruzsuz ve tahrissiz bir tiras oldu. Jilet konusunda secici olan beni tatmin etti.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bu kadar beğenen olmuş vardır bir hikmeti mutlaka.Ama ben bir daha denemem bile.
Soran olursa kullanmış olduk Exclamation
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Benimle beraber beğenmeyen bir kaç kişi var Big Grin. Teflon kaplı bıçaklar bana gelmiyor genelde.
Haydi hayırlı tıraşlar...
ilk kullanimda ben de nerdeyse nefret ettim.
birkac sans taniyin bence
Arko extra sensitive ile iyi is cikarmadi..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
impa dan 1 paket aldım çok memnun kaldım.Keskin bi jilet. Futur ile çok iyi performans verdi.
İmpa dan almıştım,

Progress 2 ayarı / Cella sabun ve Tipsoft Mançuryanlı fırça ile bu sabah kullandım.

Geleneksel tıraşta denediğim 5. jilet oldu. Daha denemem gereken 10 tane daha çeşit var Smile
( Sırasıyla 1'er kere kullanıp kağıdına sarıyorum )

Voskhod tehlikesiz ve <2 ileri/1 geri> ile gayet pürüzsüz bir tıraş sağladı.
Tahribat kontrolünü limon kolonyası ile yaptıktan sonra +PARABEN +SLS kaygılarından dolayı 2 damla Badem yağı sürdüm Smile
velhasıl kelam bu toplamda 5 jiletlik kısa tecrübemde bu jilet hoşuma gitti.

Bunun yanında şunu anladım ki, "hepsini deneyeyim 1 tane jilet seçeyim" olarak düşündüğüm mantık, olamayacak.
Rotasyonda min 5 tane jilet olacak gibi görünüyor.
@OnLyTNT

Benim tecrübem de ayni yönde, 4 şans verdim ama kesinlikle bana göre değil.
Valla 100 luk almistim 1 tane kullandim arko ex sensitive ile tirsiyorum bi daha tiras olmaya bu jiletle..asiri tahris oldu bende..ya kremde var cinslik ya bunda.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: