VOSKHOD
(27/06/2015, Saat: 15:22)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: keske zamaninda sizin sozunuzu dinleseydim

Valla tıraş forumunda da "sakalım var" diyemiyor insan Big Grin. Teflon kaplı bıçaklar bana kesinlikle gelmiyor.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ayni jiletle ikinci tirasimi oldum. Sakallarin kesilme sesi biraz fazlaydi, ama yanilmiyorsam jiletin kesin olmamasindan dolayi. Tahris yine de oldu, ama ilk tirastaki gibi degil. Ikinci perdeye baslarken TOBS Avocado ciltte hafif yanma yapti, hatta sanki hafiften isindi, ki bunu jilete bagliyorum. Cogu insanin dedigi mermerimsi cildi goremedim, tam tersi, yuzumde yuvarlak kizarikliklar, sanki yeni cikan sivilceler gibi zimbirtilar goruluyor. Kesme yine de ortalamanin altinda, eminim ki jiletli usturayla Voskhod beni cok, ama coook ugrastirir (direnmeler, kesmemeler)

P.S. Denemelere devam Smile
MWF ve Voskhod 1 gunluk sakalda fena olmayan perfomans gosterdi. Tahris az, ki guzel sonuc, mis gibi bir cilt. Keske keskinligi fazla olsa
Arkadaşlar hayatımda kullandığım en kör ve berbat jilet.
Bir alışveriş sitesinden yaptığım alışverişe karşılık numune gelmişti .
Jileti makineye taktım makinem mild,yüzümde çekiyorum çekiyorum aşağı almıyor sanki makine boş içinde jilet yok ve yüzümü traş etmeye çalışıyor muşum gibi.berbat bir deneyimdi.
Sonra treet taktım O'da bundan bir iki tık iyi valla beğenmediğim derby'nin eline su dökemezler.
Madem tasarruf diyoruz o zaman bunlarla hiç uğraşmayacaksın alacaksın derby 1 sefer traş olup atacaksın.
Nazar degdi, yuzum kasinmaya basladi (((((
Tahrissiz, kasintisiz tiras oldum. Voskhod (2) WTG+XTG+ATG = BBS.
Belki Everest kremi yerine TOBS kullansaydim, sonuc baska olurdu, bilemem. Sap kullansaydim tahris %100 olacakti, ona eminim. Ama bugunku sinekkaydi cok rahat gecti
Bir kutudaki her bir jileti ortalama 3-4 kere kullandım ve her tıraşımda çok memnun kaldım Voskhod'dan. Teflon kaplamalı Sputnik'ten hiç haz etmedim ama bu jilet bir başka. Hem bir kerede sakalı temizliyor hem de çok komforlu keşke lokal olarak rahat bulunabilen bir jilet olsa da stok yapsam. Mavi astra, Asco'dan sonra ve Voskhod favori jiletlerim arasında yerini aldı Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Malesef "bir kerede sakali temizliyor" konusunda size katilamam
Sakalım sert olmasına rağmen tıraş öncesi hazırlığı iyi tutuyorum belki siz de iyi bir hazırlıkla daha kaliteli bir tıraş elde edebilirsiniz gerçi yabancıların dediği gibi "your mileage may vary".
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Anlasmaya basladim, ozellikle jiletin ikinci kullaniminda harikalar yaratiyor. Yeter ki kopuk iyi olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: