merhaba
(08/02/2015, Saat: 21:09)mataramasuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosbulduk komşum. Konsantre oldugunu bende farketmistim. Normalde ellerde kullanirkende bir miktar su ile karistirararak kullanirdim. Forumda neden karistirilmamasi gerektigi mutlaka bir yerlerde yaziyordur. Arastiracagim. Tesekkur ederim Smile

Komşum, öncelikle yüze sürülmek veya tıraş amaçlı üretilmemiş ürünlerin bu amaçla kullanımı ile ilgili forumda çok değişik görüşler var. Bu tarz el nemlendirmek için üretilmiş bir ürünün yüzde kullanılmasının sizin için olumsuz yanları olabileceğini düşünüyorum. Lakin benim tepki verme nedenim özellikle bu kremin Neutrogena el kremi olması. Bu kremi ben de ellerim için kullanıyorum ama hem bolca kimyasal içeren bir krem hem de normal kremlerden çok daha farklı şekilde yapılmış bir krem. Bu kremi ultra konsantre olarak adlandırabiliriz. Yüze dağılabilecek diğer el kremleri gibi değil maalesef.
Eğer amacınız kayganlığı arttırmaksa forumda evde çok kolay uygulanabilecek uygun pre shave önerileri var. Bir iki yağı karıştırarak çok kolay pre shave yağı yapabilirsiniz evde. Ya da saf zeytinyağı kullansanız o da olur. Arko'nun nemlendirmesini arttırmak için de bir miktar gliserin ekleyebilirsiniz. Bunlara alternatif olarak Bebak acıbadem sütünü köpürtme kabına ekleyen arkadaşlar da var.
Size tavsiyem forumda bunları aramanız. Size yardımcı olacağına inanıyorum. Biraz zaman geçip hem cildinizi tanıyıp hem de tıraş malzemelerini biraz daha iyi anlayınca zaten kendiniz neyin sizin için iyi, neyin sizin için kötü olduğuna daha kolay karar vereceksiniz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Aramıza hoş geldiniz.
Foruma hoş geldiniz.
e mail adresim tipsol@me.com
(08/02/2015, Saat: 20:52)mataramasuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: El kremini makinanin daha iyi kaymasini saglar mi diye karistirdim. Birde yanilmiyorsam forumda arkolarin fazla nemlendirmedigini okumustum. Birde boyun alti tahrisin azalmasi icin berberim onermisti
Hosbulduk.

Bir faydasını gördünüz mü?
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
(09/02/2015, Saat: 21:27)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir faydasını gördünüz mü?

Bu soruya cevap vermek zor. Sadece kremi eklemis olsam bir cevap verebilirdim ama kremi ilk defa sabunla karistirdim, jiletli makinayi da ilk defa kullandim.
komşum hoşgeldiniz forumumuza güzel bir başlangıç seti. Tıraş sonrası olarak bulabilirseniz tabac aftershave önerebilirim. Ayrıca arko kullanıyorsanız gliserin alın eczanelerde bulunur iki üç damla damlatın daha güzel bir köpük elde edersiniz. Bol köpüklü tıraşlar dilerim Smile
(10/02/2015, Saat: 05:10)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum hoşgeldiniz forumumuza güzel bir başlangıç seti. Tıraş sonrası olarak bulabilirseniz tabac aftershave önerebilirim. Ayrıca arko kullanıyorsanız gliserin alın eczanelerde bulunur iki üç damla damlatın daha güzel bir köpük elde edersiniz. Bol köpüklü tıraşlar dilerim Smile

Hosbulduk. Tavsiyelerinizi dikkate alacagim. Tesekkur ederimSmile
Aramıza hoş geldiniz.
Mataramasuko komşum hoşgeldiniz. Keyifli traslarSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 913 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,684 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 738 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,058 17/05/2023, Saat: 04:34